2

2.

série

TJ Sokol Dobříš - ACEMA Sparta Praha RED 3:4pn
branky: 4. Tobiáš Rezek, 7. Vít Kořínek, 28. Vít Kořínek - 1. Tobiáš Tůma, 12. Martin Heran, 30. Šimon Bláha, N Tobiáš Tůma; rozhodčí: Matyáš Ehm - Václav Lauda; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Karel Vejvoda ? - Richard Hájek ?; po třetinách: 2:2, 0:0, 1:1
2 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #19 Tobiáš Tůma a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #57 Tobiáš Rezek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva ACEMA Sparta Praha RED hráč #88 Martin Heran a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Dobříš hráč #92 Vít Kořínek , ale gól nevstřelil.
36:00 Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
32:44 Vyloučen hráč #42 Matěj Pechr družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
29:49 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #92 Šimon Bláha, asistoval #19 Tobiáš Tůma (3:3)
28:09 Vyloučen hráč #85 Adam Šeminský družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
27:15 GÓL TJ Sokol Dobříš! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #57 Tobiáš Rezek (3:2)
25:55 Trestné střílení družstva TJ Sokol Dobříš neproměnil #11 Dominik Plas.
24:41 Vyloučen hráč #39 Petr Knejzlík družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:49 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #88 Martin Heran, asistoval #19 Tobiáš Tůma (2:2)
11:46 Vyloučen hráč #42 Matěj Pechr družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za hra na zemi
06:47 GÓL TJ Sokol Dobříš! 2:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #92 Vít Kořínek, asistoval #60 Šimon Baláž (2:1)
03:32 Vyloučen hráč #17 Patrik Kaupe družstva ACEMA Sparta Praha RED na 2 minuty za sekání
03:11 GÓL TJ Sokol Dobříš! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #57 Tobiáš Rezek, asistoval #92 Vít Kořínek (1:1)
00:40 GÓL ACEMA Sparta Praha RED! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha RED vstřelil #19 Tobiáš Tůma, asistoval #88 Martin Heran (0:1)