Vstupenky na Finále poháru 2024

13. února 2024 v SH České Budějovice

Finálové zápasy florbalové pohárové soutěže se po jedenácti letech vrací do jihočeské metropole. Buď u toho, když se nejlepší týmy z pohárového pavouka mužů i žen porvou o unikátní stříbrné poháry a účast v Champions Cupu. Kupuj lístky a užij si špičkový florbal. Oficiální předprodej je v plném proudu. 

Kdo na koho narazí? V ženském finále se zopakuje bitva ze sezony 2018/19 mezi Chodovem a Ostravou. Tehdejší klání mohlo by se směle zařadit po bok dramatických divadelních majstrštyků těch nejvěhlasnějších autorů. Po několika obratech nakonec rozhodla o svém triumfu Ostrava dvěma trefami v poslední minutě! Mezi muži se pak můžeme těšit na historicky nejstarší derby florbalové historie mezi střešovickým Tatranem a Chodovem. První jmenovaný celek je nejúspěšnějším pohárovým týmem a čeká ho již devátá účast, hráči z Jižního Města mají na kontě dosud jedinou trofej z poháru, kterou získali právě v Českých Budějovicích. 

Nákup vstupenek

Vstupenky jsou k dispozici v síti Ticketportal

Ceny vstupenek

VIP - 1.790 Kč
Nejlepší místa s možností parkování u haly, cateringem a s fanouškovským balíčkem. Vstupenka Vás zároveň zařazuje do slosování o reprezentační dres.

Základní vstupné - 300 Kč

Děti od 3 do 10 let – 180 Kč

Děti do 3 let zdarma (bez nároku na místo)

ZTP/P 99 Kč + doprovod 1 Kč