4:11
    Mikuláš KRBEC
    (Peška)

SOKOLI Pardubice - ACEMA Sparta Praha 4:11
branky: 19. Maxmilián Škoda, 24. Petr Křinka, 38. Radek Drba, 46. Petr Křinka - 3. Daniel Fišer, 8. Jiří Curney, 11. Jan Marvánek, 15. Robert Košir, 16. Josef Juha, 27. Daniel Fišer, 32. Jan Peška, 33. Jiří Curney, 39. Robert Košir, 45. Jakub Bohuslávek, 55. Mikuláš Krbec; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 1450; zásahy brankářů: Martin Haleš 11, Matěj Denemark 3 - Martin Beneš 10; po třetinách: 1:5, 2:4, 1:2
60:00 Komentář domácích Štancl Ladislav (Trenér): hodnocení zápasu naleznete zde: https://www.ceskyflorbal.tv/video/s-rozhovory-2-kolo-sokoli-pardubice-vs-acema-sparta-praha-ladislav-stancl-6qu6bf
60:00 Střely ve 3. části: 4:5
59:45 Hurt pálí mimo
58:56 Denemark pokryl střelu Košira
58:05 Krbec byl při natlačení před bránu faulován a Sparta bude mít standartní situaci ze zajímavé pozice
54:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Mikuláš Krbec, asistoval #33 Jan Peška (4:11)
54:53 Peška z poza brány našel před brankou Krbce a ten uklidil míček za Denemarka
54:24 Denemark si dobře postavil bránu, protože už ho dnes podruhé zachránila tyč
53:05 Sokoli dobře zahráli míček až do malého brankoviště Sparty, ale dokázali míček dostat za brankovou čáru
49:25 Drbovu střelu Beneš má
47:26 Denemark vytáhl krázný zákrok rukou
45:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:10
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #2 Ralfs Polis (4:10)
45:25 Křinka dává další gól po krásné nahrávce Polise
45:13 Denemark má Fišerovu střelu
44:22 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #9 Jakub Bohuslávek, asistoval #40 Jiří Curney (3:10)
44:22 Bohuslávek si položil Denemarka a zakončil bekendem pod horní tyč
44:10 Hurtovu střelu Beneš měl
43:41 Pešku zblokoval Prix
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Matěj Denemark družstva SOKOLI Pardubice
40:00 Domácí začínají na míčku
40:00 Střely ve 2. části: 4:8
38:55 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #9 Jakub Bohuslávek (3:9)
37:38 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:8
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #2 Ralfs Polis (3:8)
37:38 Hned po skončení přesilovky se Drba prosazuje z výběhu
37:21 Křinka z otočky netrefil bránu a Drba s mantinelu také ne
36:05 Juha s Koširem měli dobrou šanci v oslabení
35:36 Vyloučen hráč #33 Jan Peška družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
32:15 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney bez asistence (2:8)
32:15 na Curnyho na středu nikdo nevystoupil, a tak Curney vystřelil do šibenice a je tu další gól Sparty
31:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Jan Peška, asistoval #89 Mikuláš Krbec (2:7)
31:31 Spartě Kleinova tvrdá hra nevoní
26:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #10 Josef Juha (2:6)
26:25 Sparta znovu odskakuje na rozdíl 4 branek, zásluhou Fišera
24:56 Beneš vyrazil střelu domácích, ale Žáčkovi se nepodařilo míček dorazit do Sparťanské brány
23:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #55 Petr Křinka, asistoval #71 Radek Drba (2:5)
23:53 Křinka snižuje
23:01 Polisovi střela nesedla
22:20 Vyloučen hráč #14 Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
22:18 A mají výhodu
21:38 Sokoli měli velkou šanci, ale střela jim nesedla
20:00 Sokoli začínají na balónku
20:00 Střely v 1. části: 6:12
19:07 Pakostu vychytal Beneš
18:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #56 Maxmilián Škoda, asistoval #22 Jan Nezval (1:5)
18:02 Škoda snižuje, probudí to Sokoli?
15:20 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #36 Daniel Fišer (0:5)
15:20 Juha usměrnil Fišerovu nabídku pod Halešem
14:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #40 Jiří Curney (0:4)
14:28 Sparta sehrála přesilovku výborně a Košir měl jednoduchou práci
14:00 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
13:46 Sparta má výhodu
12:42 Pakosta vybojoval v rohu balon, předložil Křinkovi, který ale z výběhu na Beneše nevyzrál
10:25 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #14 Marek Zouzal (0:3)
10:25 Marvánek vystřelil z půlky a mířil přesně ke vzdálenější tyči Halešovy brány
09:11 Peška to zkusil z poza brány, ale na Haleše nevyzrál
07:35 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (0:2)
07:35 Hosté se dlouho nemohli usadit v útočném pásmu a tak to zkusili z brejku
06:40 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
06:40 Hosté si zahrají přesilovku
06:15 Zatím se hraje bez výraznějších šancí na obou stranách
02:51 GÓL ACEMA Sparta Praha! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #95 Matěj Pruner (0:1)
02:32 Haleš likviduje další šancí hostí
00:00 Buly vyhrávají hosté dopředu a domácí likvidují první šanci