• 24 23:00
    0:10
    (Roháč)

Florbal Sokolov - Florbal Tachov 0:10
branky: 2. Richard Ulbrich, 3. Otto Krofta, 3. Richard Ulbrich, 3. Richard Ulbrich, 8. René Voleský, 9. Otto Krofta, 10. Otto Krofta, 15. Adam Slepička, 23. René Voleský, 24. Richard Ulbrich; rozhodčí: Filip Martinkovič - Filip Beran; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Nicol Hoferová ? - Josef Rous ?; po třetinách: 0:7, 0:3
26:00 Střely ve 2. části: 2:7
26:00 Ukončení 2. části
23:00 GÓL Florbal Tachov! 0:10
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #88 Nikolas Roháč (0:10)
22:15 GÓL Florbal Tachov! 0:9
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #48 Matyáš Malík (0:9)
17:51 Trestné střílení družstva Florbal Tachov neproměnil #30 Radim Sedlák.
14:53 GÓL Florbal Tachov! 0:8
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #32 Adam Slepička, asistoval #30 Radim Sedlák (0:8)
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Střely v 1. části: 2:9
13:00 Ukončení 1. části
09:12 GÓL Florbal Tachov! 0:7
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #21 Josef Rous (0:7)
08:58 GÓL Florbal Tachov! 0:6
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta, asistoval #37 René Voleský (0:6)
08:58 Vyloučen hráč #8 Jakub Husák družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nesportovní chování
07:34 GÓL Florbal Tachov! 0:5
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #37 René Voleský, asistoval #29 Otto Krofta (0:5)
02:30 GÓL Florbal Tachov! 0:4
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #10 Richard Ulbrich, asistoval #44 Šimon Lazur (0:4)
02:29 GÓL Florbal Tachov! 0:3
02:18 GÓL Florbal Tachov! 0:2
Branku družstva Florbal Tachov vstřelil #29 Otto Krofta bez asistence (0:2)
01:53 GÓL Florbal Tachov! 0:1