0

0.

série

TJ Centropen Dačice - Spartak Pelhřimov 4:5pn
branky: 2. Filip Přikryl, 32. Filip Přikryl, 42. Filip Přikryl, 43. Petr Bastl - 3. Jindřich Pešek, 15. Vojtěch Papež, 25. Patrik Mynařík, 30. Vojtěch Papež, N Patrik Mynařík; rozhodčí: Petr Kos - Michal Pazderník; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Wilhelm Vrba ? - Michal Březina ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 3:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #10 Patrik Mynařík a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #93 Vojtěch Bartoň , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #34 Vojtěch Papež a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #98 Tomáš Konečný a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Spartak Pelhřimov hráč #12 Vít Papež , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Centropen Dačice hráč #92 Roman Sedlák , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
42:46 GÓL TJ Centropen Dačice! 4:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #91 Petr Bastl, asistoval #92 Roman Sedlák (4:4)
41:37 GÓL TJ Centropen Dačice! 3:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #91 Petr Bastl (3:4)
41:14 Timeout TJ Centropen Dačice
34:42 Vyloučen hráč #12 Vít Papež družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl, asistoval #92 Roman Sedlák (2:4)
29:45 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:4
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #12 Vít Papež (1:4)
24:49 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:3
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #10 Patrik Mynařík, asistoval #17 Matěj Jirků (1:3)
24:33 Vyloučen hráč #91 Petr Bastl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
14:35 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:2
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #34 Vojtěch Papež, asistoval #10 Patrik Mynařík (1:2)
02:12 GÓL Spartak Pelhřimov! 1:1
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil #55 Jindřich Pešek, asistoval #12 Vít Papež (1:1)
01:56 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:0
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Filip Přikryl bez asistence (1:0)