60
  • 60 59:10
    8:4

SK Jihlava - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:4
branky: 1. Tereza Sedláčková, 2. Iva Váňová, 11. Anna Běhounková, 27. Anna Běhounková, 42. Tereza Slavíková, 52. Kristýna Syslová, 52. Eliška Kučerová, 53. Tereza Sedláčková - 21. Iva Váňová, 42. Lucie Krýslová, 56. Lucie Krýslová, 60. Lucie Krýslová; rozhodčí: Jaroslav Štolc - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Anna Kratochvílová 14 - Patricie Šedivá 19; po třetinách: 3:0, 1:1, 4:3
59:59 Komentář domácího trenéra Komendy: Dobře odehraný zápas od začátku a dařilo se nám vše co potřebovali. Děkujeme soupeři
59:59 Komentář hostujícího trenéra Krýsla: Začaly jsme hrát až od druhé třetiny, tedy ztráta z té první byla projevena v celkovém výsledku. Bohužel se pak z otevřené naší hry inkasovalo. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59 Střely po třetí třetině Domácí: 10 Hosté: 9
59:10 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #20 Markéta Sedláčková (8:4)
59:10 Romančákové to dnes střílí a kompletuje svůj hattrick
57:50 Hostující hráčky dobře blokují pokusy domácích hráček.
55:34 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 8:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová, asistoval #8 Martina Joudalová (8:3)
54:16 Hosté se na chvíli usadili na útočné polovině.
53:25 Hostující hráčky opět značkují konstrukci domácí brány.
52:51 Domácí tým je dnes při chuti a blíží se k desátému gólu.
52:26 GÓL SK Jihlava! 8:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #10 Iva Váňová (8:2)
51:57 GÓL SK Jihlava! 7:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #96 Eliška Kučerová, asistoval #8 Daniela Součková (7:2)
51:35 GÓL SK Jihlava! 6:2
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #11 Kristýna Syslová bez asistence (6:2)
51:06 Domácí hráčky nedokázaly využít přesilovou hru.
48:56 Vyloučen hráč #17 Lucie Krýslová družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře
48:28 Domácí v klidu rozehrávají za vlastní bránou.
47:28 Nyní domácí okupují útočnou polovinu.
46:35 Timeout Orel Rtyně v Podkrkonoší
46:35 Hostující hráčky si vyžádaly oddechový čas. Nejspíše na vymyšlení nové taktiky.
46:14 Domácí zatím dobře brání útoky hostujícího celku
44:07 Vondrušková na Pálkovou a Pálková na pomocníky za mantinely. Asi takto vypadala nejčerstvější šance domácích hráček.
43:13 Jašková si dobře prokličkovala cestu středem a poté nahrála na Kučerovou její střela letí ale mimo.
41:19 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #17 Lucie Krýslová bez asistence (5:2)
41:08 GÓL SK Jihlava! 5:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #3 Tereza Slavíková, asistoval #16 Tereza Sedláčková (5:1)
40:01 Domácí nastupují do úvodu třetí třetiny v početná převaze.
39:59 Střely po druhé třetině Domácí: 14 Hosté: 8
39:31 Vyloučen hráč #19 Monika Macháčková družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:43 Slavíková s Běhounkovou výborně vyvezly balónek až za hostující bránu.
37:28 Domácí zatím dobře brání přesilovou hru hostujícího týmu. Hostující hráčky se zatím dostaly k jedné ne příliš nebezpečné střele.
36:55 Vyloučen hráč #11 Kristýna Syslová družstva SK Jihlava na 2 minuty za vysoká florbalka
36:06 Domácí hráčky ale stále obstřelují hostující bránu zatím však pouze do golamnky nebo konstrukce brány.
33:30 Na hře domácího celku je vidět zvolnění na tempu. To je však občas stojí ztátu balónku.
30:33 Běhounková teď měla několik šancí na dorážku těsně před hostující gólmankou. Ani jednou se jí bohužel pro ni nepodařilo trefit míček.
28:55 Závar před domácí gólmankou hasí domácí obrana.
26:41 GÓL SK Jihlava! 4:1
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #77 Anna Běhounková, asistoval #11 Kristýna Syslová (4:1)
26:41 Syslová nachází volnou Běhounkovou a ta se neomylně trefuje do prázdné brány.
24:59 Vondrušková z otočky trefuje konstrukci hostující gólmanky.
22:46 Syslová nachází volnou Slavíkovou a ta střílí do horní části branky kde má hostující gólmanka své ruce.
20:24 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Vlastní branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová (3:1)
20:24 Domácí gólmanka se pouze nešťastně kouká na domácí spoluhráčky a rozhodčího který uznává vlastní branku domácí družstva.
19:59 Střely po první třetině Domácí: 7 Hosté: 3
19:10 Kučerová teď potrápila hostující gólmanku skákavou střelou těsně nad zemí.
18:18 Poamlu ale jistě se nám blíží konec první třetiny a hosté stále nebyly v žádne vyložené šanci.
15:51 Běhounková se dostala do úniku, ale trefuje se přímo do gólmanky.
13:28 Domácí hráčky zatím hrají ve velké pohodě a do útoku se snaží dostat postupně.
12:26 Hostující gólmanka jen těsně vytěsńuje balónek mimo bránu. První střelu vyslala Rozehnalová tu gólmanka vyrazila přímo na Boháčkovou, a ta se backhendem pokusila dorazit. Tuto dorážku vytěsńuje gólmanka nejspíš svým dresem.
11:18 Šance nyní byly na obou stranách prvně předvedla svůj zákrok Kratochvílová a poté se do šance dostala Jašková, tuto střelu však gólmanka bez problému chytá.
10:18 GÓL SK Jihlava! 3:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #77 Anna Běhounková, asistoval #3 Tereza Slavíková (3:0)
10:18 Slavíková vystřelila na hostující gólmanku kde stála Běhounková a ta střelu pouze doklepla za záda gólmanky.
09:53 Domácí hráčky zakládají postupný útok a nikam nechvátají.
07:41 Hostující hráčky se dostaly k prvním šancím.
05:20 Kratochvílová za pět minut hry zatím pouze vytřela podlahu svými přesuny a balónek se jí stále vyhýbá.
04:08 Domácí jsou zatím velice aktivní a dobře napadají soupeřky a nepouští je k žádné šanci.
01:31 GÓL SK Jihlava! 2:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #10 Iva Váňová, asistoval #16 Tereza Sedláčková (2:0)
01:31 Domácí mají dvě střely na bránu a obě skončili za zády hostující gólmanky. Domácí po minutě a půl vedou již o dvě branky..
00:20 GÓL SK Jihlava! 1:0
Branku družstva SK Jihlava vstřelil #16 Tereza Sedláčková, asistoval #3 Tereza Slavíková (1:0)
00:20 Hosté se snažili zezadu založit postupný útok který jim však překazila Slavíková, která nachází volnou Sedláčkovou a ta střílí první branku dnešního utkání.
00:01 Úvodní buly pro hostující celek.