2

4.

série

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5pn
branky: 24. Ondřej Duben, 30. Jakub Šourek, 46. Jakub Šourek, 51. Ondřej Duben - 1. Ondřej Balner, 15. Filip Novotný, 31. Filip Szemla, 57. Jakub Vít, N Matěj Gabriel; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 228; zásahy brankářů: Tomáš Týc 28 - Filip Karas 15; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #66 Jan Venera , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #97 Václav Babík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #33 Jakub Šourek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #42 Matěj Gabriel a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #16 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #32 Jakub Vít a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #45 Filip Bergman , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Ukončení prodloužení
65:26 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
60:00 Zahájení prodloužení
56:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #66 David Slončík (4:4)
50:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #59 Petr Špaček (4:3)
45:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (3:3)
30:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #42 Matěj Gabriel (2:3)
29:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (2:2)
29:02 Vyloučen hráč #61 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (1:2)
19:25 Vyloučen hráč #23 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný bez asistence (0:2)
00:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (0:1)