2

4.

série

Předvýběr.CZ Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:5pn
branky: 24. Ondřej Duben, 30. Jakub Šourek, 46. Jakub Šourek, 51. Ondřej Duben - 1. Ondřej Balner, 15. Filip Novotný, 31. Filip Szemla, 57. Jakub Vít, N Matěj Gabriel; rozhodčí: Michal Reczai - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 228; zásahy brankářů: Tomáš Týc 28 - Filip Karas 15; po třetinách: 0:2, 2:1, 2:1, 0:0
Komentář domácích Feigl Tomáš (Trenér): Gratulujeme Vítkovicím k postupu. Od nás dnes odmakané utkání, byli jsme blízko... Týmu děkujeme za celou sezónu. Kromě Vítkovic jsme dokázali porazit všechny týmy, což je pro náš mladý tým skvělý příslib do příští sezóny. Děkujeme hráčům ročníku 2005 Štěpánovi Hendrychovi, Vaškovi Klepalovi, Jonášovi Kudrnovi a Tomáši Týcovi a přejeme jim, ať je florbal stále baví jako do teď. Díky rodičům a ostatním fanouškům za podporu a doufáme, že nám zůstanete věrni i příští sezónu. Bolka do toho!!!
Komentář hostů Brus Pavel (Trenér): Dneska více emoční a odmakaný výkon než pěkný florbal. Soupeř musel a šel na dřeň a my dnes přijeli vyhrát. Nájezdy jsme zvládli řekl bych fenomenálně. Dneska si užijeme příjemný pocit, ale rozhodně nejsme spokojeni a chceme více. Děkujeme soupeři za sérii.
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #66 Jan Venera , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #97 Václav Babík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #33 Jakub Šourek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #42 Matěj Gabriel a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #16 Jáchym Eliáš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #32 Jakub Vít a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Předvýběr.CZ Florbal MB hráč #45 Filip Bergman , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Střely v prodloužení: 4:5
70:00 Ukončení prodloužení
70:00 Tak nakonec dnes uvidíme rozhodující nájezdy!
67:26 Domácí v plném počtu!
65:26 Vyloučen hráč #31 Ondřej Duben družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
64:40 Feigl s Eliášem teď mají balonek pod kontrolou.
63:21 Peterek v šanci, branku Týce míjí.
61:39 Vítkovičtí kombinují a vymýšlí, čím překvapí domácí celek.
60:01 Na balonku Boleslav!
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 V dnešním utkání uvidíme desetiminutové prodloužení!
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:04 Poslední dvě minuty třetí třetiny ve velkém napětí. Chybuje se na obou stranách.
56:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Jakub Vít, asistoval #66 David Slončík (4:4)
56:24 Máme opět vyrovnáno! Slončík přesně na Víta, který se prosazuje svou prudkou ranou za záda domácího brankáře.
55:18 Týc připraven, Slončíkovu střelu vyráží.
53:58 Sitorovi cinká tyčka.
52:10 Hlušička blokuje střelu Šmerdy.
50:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #59 Petr Špaček (4:3)
50:43 Boleslav jde poprvé v tomto zápase do vedení! Špaček vysílá balonek před vítkovickou branku, kde se ho ujímá Duben a nádhernou přesnou střelou zavěšuje balonek do pravého horního rohu Karasovy branky.
45:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #31 Ondřej Duben (3:3)
45:40 Šourek v roli kapitána, s bilancí 2+0, dnes drží svůj tým nad vodou.
45:08 Boleslavský brankář teď loví míček mezi nohama. Skóre zůstává stejné.
42:49 Peterek v obrovské šanci před královstvím Týce.
40:43 Feigl vysílá ostrou střelu do rukou Karase.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny na straně domácích!
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:04 V další šanci Duben, přestřeluje branku Karase.
38:27 Hlušička uchránil balonek ve prospěch svého týmu.
34:21 Klepal blokuje rozběhnutého Balnera.
30:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Filip Szemla, asistoval #42 Matěj Gabriel (2:3)
30:55 Po chybě domácích jde soupeř z Vítkovic opět do vedení.
29:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek bez asistence (2:2)
29:50 Domácí kapitán srovnává na 2:2 a proměňuje tak početní výhodu svého týmu.
29:02 Vyloučen hráč #61 Tomáš Rucki družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
29:02 Po sekání vítkovického obránce má Boleslav k dispozici druhou přesilovou hru dnešního utkání.
27:49 Vizváry s Michalcem svádí souboj u mantinelu. Míček pro Vítkovice.
26:41 Bergman zůstává ležet na hřišti.
23:44 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #31 Ondřej Duben, asistoval #45 Filip Bergman (1:2)
23:44 Krásná akce domácích. Po vybojovaném balonku na středu hřiště se míčku ujímá Bergman, který kličkuje mezi vítkovickými hráči a nachází Dubna, připraveného přímo před Karasovou kasou.
21:24 Šourek vysoko nad, svou střelou v poslední vteřině přesilové hry.
20:04 Začátek druhé třetiny zahajuje domácí tým v početní výhodě.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny ve prospěch domácích!
20:00 Střely v 1. části: 3:12
19:25 Vyloučen hráč #23 Filip Szemla družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:25 Boleslav si zahraje svou první přesilovou hru! Po zahození Diepolda za mantinel si svůj dvouminutový trest odsedí vítkovický Szemla.
17:19 Šourek v bloku před Slončíkem.
14:49 Týc teď svými zákroky zachraňuje Boleslav od další obdržené branky.
14:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Filip Novotný bez asistence (0:2)
12:56 Babík zkouší pozornost Týce svou střelou i s dorážkou.
12:04 Obrovská šance před hostující brankou, Feigl promachuje, po přihrávce od Bergmana.
10:09 Prvních deset minut dnešního zápasu vidíme hru ve velmi vysokém tempu!
09:22 Duben v šanci sám na brankáře, trefuje pouze nohu Karase.
08:17 Sitora blokuje Chmelařův pokus o vyrovnání skóre.
06:04 Po přihrávce od Šourka, Feigl trefuje břevno z první.
05:02 Po rychlém protiútoku hostí, má Týc balonek pevně ve svých rukou.
03:48 Venera svým backhandem těsně míjí branku Karase.
03:18 Feigl zabraňuje další šanci vítkovického Balnera.
02:21 Duben napadá a v souboji u mantinelu získává balonek pro svůj tým.
01:23 Další střelu na Týce vysílá Rohel, branku přestřeluje.
00:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Ondřej Balner, asistoval #66 David Slončík (0:1)
00:12 Vítkovičtí ihned vyvíjí nátlak před domácí brankou.
00:00 Úvodní buly dnešního utkání vyhrává tým hostí!
00:00 Hezký florbalový podvečer z Nové Městské Sportovní Haly v Mladé Boleslavi, dnes nás čeká třetí semifinálový zápas mezi domácím Předvýběrem.CZ Florbal MB a hostujícím týmem 1. SC TEMPISH Vítkovice.