• 28 27:20
    2
    Zuzana TOMKOVÁ

TEXAS LONGHORNS - FBC Žraloci Příbram 3:4
branky: 6. Petra Šebová, 8. Michaela Vavrochová, 27. Michaela Vavrochová - 3. Lucie Pressová, 7. Anna Davidová, 17. Anna Davidová, 21. Jolana Pavlíková; rozhodčí: David Martenek - Jakub Štamberg; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jana Soldátová 13 - Klára Voříšková 15; po třetinách: 2:2, 0:2, 1:0
36:00 Střely ve 3. části: 6:4
36:00 Ukončení 3. části
36:00 A zápas je u konce, velmi vyrovnané utkání zvládli lépe žraloci hlavně díky lepšímu zakončení a hlavně skvělým zákrokům golwomanky Voříškové
35:36 Mohlo být vyrovnáno, ale Texasanka prováhala perfektní příležitost na vyrovnání a pro Voříškovou to byl pak snadný zákrok
35:27 3. třetina zatím velmi vyrovnaná
34:09 Dělovka Pavlíkové jen těsně skončila vedle branky po teči Texasanky.
30:34 Žraločky přežili oslabení a hned se vydali do útoku kde narazili na dobře připravenou obranu a ještě líp chytající brankářku Soldátovou.
29:03 Klára Voříšková vytáhla 3 zákroky hned po sobě ve Žraločím oslabení a drží těsné vedení!
27:20 Vyloučen hráč #5 Zuzana Tomková družstva FBC Žraloci Příbram na 2 minuty za sekání
26:36 GÓL TEXAS LONGHORNS! 3:4
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #22 Andrea Svobodová (3:4)
26:36 Texasanka Vavrchová nechytatelnou tečí snižuje stav utkání na 3:4
25:49 Texasanka Prokopová měla teď veliké štěstí, že se rozhodčí koukali jinam! Opustila trestnou lavici předčasně a hrozil jí už třetí trest v tomto zápase.
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Střely ve 2. části: 4:7
24:00 Ukončení 2. části
24:00 Druhá část je za náma a žraločky vylepšili svojí hru a překlopili utkání na svojí stranu. V první třetině byli o chlup lepši Texasanky a jsou to žraločky kdo teď určuje tempo zápasu.
22:51 Vyloučen hráč #20 Lucie Prokopová družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za sekání
21:47 Situaci 2 na 2 krásně vyřešili Texasanky a žraločky se k ničemu nedostali.
20:33 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:4
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #22 Jolana Pavlíková, asistoval #21 Lucie Pressová (2:4)
20:33 Žraloci jdou do vedení o 2 góly. Rozehranou standartku od Tomkové zachytila Pressová, která předala Pavlíkové a její čistý průstřel končí v síti Texasanek
19:36 A další zákrok Soldátové, tentokrát na střílející Pressovou.
18:40 Brankářka Soldátová chytá pěknou střelu žraločky Pavlíkové a drží rozdíl jednoho gólů.
16:42 GÓL FBC Žraloci Příbram! 2:3
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #29 Anna Davidová bez asistence (2:3)
16:42 Davidová využila zaváháni Texasanek kdy bránící hráčce sjel balonek z hokejky a Davidová ukořistěný míček vystřelila nechytatelně do branky.
15:48 Žraločky nevyužili přesilovku. Texasanky vytvořili obrannou linii přes kterou by neproklouzla ani myš.
13:20 Pressová se chtěla obtočit kolem brány ale brankářka texasanek byla připravená
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Střely v 1. části: 8:6
12:00 Ukončení 1. části
12:00 Po první třetině můžeme vidět poměrně vyrovnané utkání. Texasanky zatím vedou na gólové šance, ale brankářka Voříšková svými zákroky drží nerozhodný stav utkání.
10:53 Texasanka Černá si poradila se žraločkou Davidovou která se snažila jít do samostatného úniku.
09:30 A další výborný zákrok Voříškové. Texasanky sahají po vyrovnání, ale žraločí brankářka se zase vytáhla a stále drží nerozhodný stav.
08:58 Brankářka žraloků zase vytáhla pěkný zákrok a drží vyrovnaný stav.
07:53 GÓL TEXAS LONGHORNS! 2:2
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #24 Michaela Vavrochová, asistoval #51 Andrea Černá (2:2)
07:53 Mela před brankou a je z toho vyrovnání. Texasanky se dobře zorientovali před brankou a vyrovnávají.
07:30 Brankářka žraloků pěkným zákrokem maskou drží žraločí vedení
06:09 GÓL FBC Žraloci Příbram! 1:2
06:09 Davidová pěknou střelou ze středu navrací Žraločkám vedení!
05:30 GÓL TEXAS LONGHORNS! 1:1
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil #53 Petra Šebová, asistoval #20 Lucie Prokopová (1:1)
05:30 A je tu vyrovnáno! Po standartní situaci žraločky neuhlídali hráčku #53 která pohodlně uklízí balon do prázdné branky.
04:22 Pavlíková vystřelila z ideální vzdálenosti, ale texasanky vytvořili účinný blok kde skončila i střela Pavlíkové.
02:03 GÓL FBC Žraloci Příbram! 0:1
Branku družstva FBC Žraloci Příbram vstřelil #21 Lucie Pressová, asistoval #19 Lucie Prusíková (0:1)
02:03 A je tu první gól! Pressová vystřillila raketu, která skončila po teči brankářky pod víkem branky!
01:00 A žraločky si vypracovali první šanci, kterou likviduje brankářka Texasanek