• 25 24:33
    4:2
    Barbora ROHÁČKOVÁ

FbŠ Bohemians B - Wizards DDM SO Praha 10 4:2
branky: 12. Sára Šnajberková, 16. Barbora Sinkulová, 20. Kateřina Koubová, 25. Barbora Roháčková - 7. Lucie Hobzová, 11. Anna Hádková; rozhodčí: Jakub Procházka - Tereza Gerlická; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Amálie Fialková ? - Ivana Pokorná ?; po třetinách: 0:1, 3:1, 1:0
30:00 Ukončení 3. části
29:45 Wizards jsou stále hladové a snaží se získávat další a další míčky, ale bohužel jim to na výhru prozatím nestačí.
24:33 GÓL FbŠ Bohemians B! 4:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #45 Barbora Roháčková, asistoval #6 Bára Kováříková (4:2)
23:10 Vyloučen hráč #66 Viktorie Mašínová družstva FbŠ Bohemians B na 2 minuty za sekání
21:40 útočnice Wizards začínají presovat a obránkyně Bohemians si s tím moc neví rady. Že by Wizards holky našly recept na to jak získávat míčky?
20:01 Zatím velmi vyrovnaný zápas doufejme že nám 3. třetina nabídne nějaký zvrat.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:11 GÓL FbŠ Bohemians B! 3:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #11 Kateřina Koubová, asistoval #45 Barbora Roháčková (3:2)
18:22 Vyloučen hráč #3 Anna Sýkorová družstva Wizards DDM SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
18:07 Kapítánka Machová ma svůj tým z lavičky jako na joysticku a tak její tým šlape jako švýcarské hodinky.
16:17 Wizards teď velmi akční směrem dopředu, ale golmanka Bohemians předvádí přímo superligový výkon.
15:48 GÓL FbŠ Bohemians B! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #17 Barbora Sinkulová, asistoval #6 Bára Kováříková (2:2)
12:32 Wizards se teď dostali před svou bránou do úzkých ale díky výbornému důrazu Maninové skončil míček jen za bránou.
11:36 GÓL FbŠ Bohemians B! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #71 Sára Šnajberková, asistoval #64 Eliška Malínská (1:2)
10:09 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #18 Anna Hádková, asistoval #9 Anna Machová (0:2)
10:07 Únik Hádkové hned po vhazování končí v bráně stav 2:0 pro Wizards.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 Wizards zatím s přehledem kontrolují hru a vypadá to, že taktika Trenérů Hospregera a Sudíkové vychází.
07:50 Fatal v obraně Bohemians vyústil v parádní střelu Anny Hadkové ale golmanka vyrazila.
06:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #38 Lucie Hobzová, asistoval #5 Adéla Kosařová (0:1)
00:00 Dobrý den dámy a pánové u obrazovek Českého florbalu vítám vás u 7. kola druhé ligy dorostenek dnes se proti sobě postaví domácí WIZARDS proti BOHEMIANS uvidíme kdo si dnes odnese vítěztví.