0.

série

Video

SK Florbal Benešov B - Sport Kolín Pátečníci 9:8pn
branky: 2. Ondřej Bartůšek, 5. Tomáš Pícha, 6. Ondřej Bartůšek, 9. Ondřej Bartůšek, 10. Karel Čeněk, 16. Ondřej Bartůšek, 21. Vojtěch Fortelný, 31. Ondřej Bartůšek, N Ondřej Bartůšek - 3. Michal Miľo, 11. Martin Musil, 12. Martin Musil, 21. Milan Ježek, 23. Matyáš Brož, 23. Milan Ježek, 34. Tomáš Pařez, 36. Martin Musil; rozhodčí: Martin Preclík - Danylo Abeliashev; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Coufalík ? - Tomáš Kecl ?, Vojtěch Černý ?; po třetinách: 5:3, 2:3, 1:2
Ukončena trestná střílení
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #23 Tomáš Pícha a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #3 Marek Vítů , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Florbal Benešov B hráč #7 Ondřej Bartůšek a vstřelil rozhodující gól (9:8).
1 Nájezd na branku provedl z družstva Sport Kolín Pátečníci hráč #62 Pavel Vítů , ale gól nevstřelil.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:51 Timeout SK Florbal Benešov B
35:24 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 8:8
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #62 Pavel Vítů (8:8)
33:54 Timeout Sport Kolín Pátečníci
33:54 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 8:7
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #22 Tomáš Pařez bez asistence (8:7)
31:50 Vyloučen hráč #3 Marek Vítů družstva Sport Kolín Pátečníci na 2 minuty za sekání
30:06 GÓL SK Florbal Benešov B! 8:6
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #8 Štěpán Vácha (8:6)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:48 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:6
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #71 Milan Ježek bez asistence (7:6)
22:23 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 7:5
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #51 Matyáš Brož z trestného střílení (7:5)
20:51 Střídání brankáře. Nový brankář #25 Vojtěch Černý družstva Sport Kolín Pátečníci
20:47 GÓL SK Florbal Benešov B! 7:4
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #55 Vojtěch Fortelný, asistoval #99 Karel Čeněk (7:4)
20:11 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 6:4
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #71 Milan Ježek, asistoval #7 Lukáš Svoboda (6:4)
20:06 Vyloučen hráč #97 Miroslav Zrno družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
15:59 GÓL SK Florbal Benešov B! 6:3
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek bez asistence (6:3)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
11:53 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:3
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil bez asistence (5:3)
10:00 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 5:2
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #21 Martin Musil, asistoval #7 Lukáš Svoboda (5:2)
09:05 GÓL SK Florbal Benešov B! 5:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #99 Karel Čeněk, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (5:1)
08:14 GÓL SK Florbal Benešov B! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #7 Ondřej Bartůšek, asistoval #23 Tomáš Pícha (4:1)
05:55 GÓL SK Florbal Benešov B! 3:1
04:34 Vyloučen hráč #23 Tomáš Pícha družstva SK Florbal Benešov B na 2 minuty za sekání
04:06 GÓL SK Florbal Benešov B! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov B vstřelil #23 Tomáš Pícha, asistoval #8 Štěpán Vácha (2:1)
02:36 GÓL Sport Kolín Pátečníci! 1:1
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci vstřelil #40 Michal Miľo bez asistence (1:1)
01:55 GÓL SK Florbal Benešov B! 1:0