0

0.

série

FBK Včely DDM Praha 2 - IBK Svatý hole Kladno 3:4pn
branky: 9. Lukáš Tretera, 11. Lukáš Tretera, 21. Martin Hruška - 8. Tomáš Hušák, 19. Jan Marek, 23. Jiří Bareš, N Jiří Bareš; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Martin Pavlík; vyloučení: 0 + Martin Hruška 4:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Kábrt ? - Lukáš Mach ?; po třetinách: 2:1, 1:2, 0:0
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #6 Martin Hruška , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno hráč #29 Jiří Bareš a vstřelil rozhodující gól (3:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #11 Lukáš Tretera , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva IBK Svatý hole Kladno hráč #89 Tomáš Prchal a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBK Včely DDM Praha 2 hráč #13 Jakub Zalubil a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
36:00 Ukončení 3. části
35:59 Vyloučen hráč #88 Tomáš Hušák družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za bránění ve hře
30:16 Timeout FBK Včely DDM Praha 2
30:16 Vyloučen hráč #21 Jindřich Buša družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
22:37 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 3:3
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #29 Jiří Bareš, asistoval #89 Tomáš Prchal (3:3)
20:31 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 3:2
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #6 Martin Hruška, asistoval #26 Robin Franče (3:2)
18:51 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 2:2
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #15 Jan Marek bez asistence (2:2)
14:10 Vyloučen hráč #40 Jan Juklíček družstva IBK Svatý hole Kladno na 2 minuty za sekání
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:18 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 2:1
Branku družstva FBK Včely DDM Praha 2 vstřelil #11 Lukáš Tretera, asistoval #13 Jakub Zalubil (2:1)
08:55 GÓL FBK Včely DDM Praha 2! 1:1
07:49 GÓL IBK Svatý hole Kladno! 0:1
Branku družstva IBK Svatý hole Kladno vstřelil #88 Tomáš Hušák, asistoval #21 Jindřich Buša (0:1)
05:46 Vyloučen hráč #6 Martin Hruška družstva FBK Včely DDM Praha 2 na 2+2 minuty za hrubost