59
  • 59 58:31
    Slavia Plzeň

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - SOKOLI Pardubice 4:5
branky: 7. Filip Štědrý, 19. Jan Huleš, 21. David Malkus, 55. Ondřej Kuhajda - 4. Ondřej Hurt, 9. Ondřej Hurt, 31. Lukáš Prix, 54. Marek Ďopan, 57. Lukáš Prix; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:5; využití: 0:1; diváků: 188; zásahy brankářů: Daniel Dolák 13 - Matěj Denemark 16; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Šimek Jakub (Trenér): Rozhodla produktivita superligového soupeře. Náš společný zápasový cíl nebyl naplněn a jsme s klukama trochu smutný a naštvaný zároveň. Postup byl jistě reálný. Kluky však musíme pochválit, že makali od začátku až do konce. To samé se dát říci i o našich fanoušcích. Díky moc všem za zápas!
60:00 Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér): Je asi jasné, kdo je po dnešním zápase spokojenější se svým výkonem. Domácí hráli odvážně, využili vynikající atmosféry na hale a klobouk dolů před jejich výkonem. My se musíme probrat z toho, že se bojíme hrát, neplníme základní pokyny a opouštímě věci, které fungují. Bez toho se dál nepohneme. Pro mladíky další zkušenost s vyhroceným zápasem, aktivními diváky, dohrávání soubojů, toto nás musí posunout.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
59:30 Poslední půlminuta a Štědrý trefuje opět mimo hřiště .
59:13 Štědrý těsně míjí.
58:55 Domácí zkouší v 6.
58:31 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
56:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #93 Petr Černý (4:5)
56:59 Další využitá standartka Pardubic.
56:27 Žáček teď spíš poslal míček na Doláka než, že by přímo vystřelil.
55:50 Cipra zastavuje míček těsně před malým brankovištěm.
54:37 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 4:4
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #20 Filip Štědrý (4:4)
54:37 Kuhajda od mantinelu posílá o tyčku míček za Denemarka.
54:37 A opět je vyrovnáno !
53:02 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:4
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #84 Marek Ďopan, asistoval #23 David Žáček (3:4)
53:02 Standartka blízko brankoviště, kterou dokázal využít pardubický Ďopan, který prostřeluje zeď.
51:33 Nezval prokličkoval kompletně celou plzeňskou obranou.
50:55 Hosté jsou v plném počtu.
49:38 Tohle vyloženě smrdělo gólem. Míček skákal brankovištěm Pardubic a chvilku nikdo nevěděl kde se nachází.
48:55 Vyloučen hráč #2 Ralfs Polis družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za hrubost
48:55 Šedivý se srazil s Polisem za domácí brankou. Pardubický hráč pak v přerušené hře strčil do Šedivého a domácí mají výhodu další přesilovky.
48:31 Hosté v plném počtu.
47:59 Šimeček také přestřeluje.
47:38 Křinka se zmocňuje míčku a snaží se ukrojit co nejvíc času z žáčkova trestu.
46:50 Klein je zpět na hřišti, ale přesilovka domácích trvá.
46:40 Huleš přestřeluje.
46:31 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
46:08 Žáčkův únik chytá Dolák, rozhodčí mají opět ruce nahoře a budou znovu vylučovat, domácí mají výhodu.
45:33 Porazil poslal tvrdou střelu na Denemarka, ten jen vyráží a obránce následně vyhazují lobem až na střídačku domácích.
44:50 Vyloučen hráč #42 Vojtěch Klein družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
44:22 Žáček tentokrát nedokázal zpracovat míček a ten skončil mimo hřiště. Domácí rychle rozehrávají a hosté hráli ještě v 6, bude tedy další vyloučení hostů.
44:04 Drbovi střelu blokuje Stejskal.
43:17 Machatý se pokoušel o únik po mantinelu, ale Huleš mu znesnadnil cestu i zakončení a ze střely tak nebylo nic.
42:27 Dubskému se nepodařilo ideálně zpracovat míček a končí tak na florbalkách Pardubic.
40:25 Stejskal trefuje Denemarka do břicha.
40:10 Scenář se opakuje i tentokrát se domácí hned zmocňují míčku a střela Štědrého je tečována obránci mimo hřiště.
40:01 ​Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
38:40 Rapp teď dvakrát v rychlém sledu perfektní v obírání soupeře o míček.
38:09 Domácí teď bránili a blokovali střeli jak mohli a dopadlo to pro ně dobře. Míček nakonec skončil mimo hřiště a ještě s tečí hostů.
37:39 Černého zastavil Cipra, který byl u balonku rychleji.
37:07 Stejskal neměl komu přihrát, tak zkusil vystřelit, ale jen rozcinkal tyčku.
36:14 Protiútok slavistů chytá Denemark.
35:39 Drba trefuje pouze mantinel vedle branky Plzně.
35:11 Na tribuně dnešní útkaní sleduje 188 diváků.
34:26 Pardubice jsou na míčku a kombinují v útočném pásmu.
34:04 Hosté hrají v plném počtu.
33:23 Ciprova střela ztečována mimo hřiště.
32:04 Polovina přesilové hry domácích je pryč.
31:25 Štědrý střílí mimo hřiště.
31:04 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za sekání
30:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #48 Lukáš Prix, asistoval #71 Radek Drba (3:3)
30:45 Hosté byli v přesilové hře úspěšnější a Prix posílá míček s tečí, nejspíš o Dolákovu nohu do branky. A v polovině zápasu je skóre opět vyrovnané.
29:48 Vyloučen hráč #98 Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání
29:48 Dlouhpo jsme tu hru 5 na 5 neviděli, tentokrát je početní výhoda na straně Pardubic.
29:28 Nezvalovi se nepodařilo překonat Doláka.
29:00 Hosté hrají v plném počtu.
28:34 Zbývá necelá půlminuta z trestu Nezvala.
27:43 Mikoláškovi se nepodařilo usměrnit míček za Denemarka.
27:01 Dokáží domácí využít početní výhody a zvýšit tak svůj náskok ?
27:00 Vyloučen hráč #22 Jan Nezval družstva SOKOL Pardubice na 2 minuty za hrubost
26:36 Tentokrát kombinaci pardubického celku kazí Mikolášek a následně během chviličky prověřuje pozornost Denemarka.
26:06 Huleš se teď prokličkoval až k faulu od pardubických a domácí mají standartku.
25:42 Machatý trefuje Doláka do hrudi, ten míček vyráží a nálsedně i chytá.
25:03 Žáček zalehl Doláka, ale všichni jsou v pořádku a hra může pokračovat.
24:04 Domácí beci tentokrát Hurta nepustili před brankou ani k míčku.
20:52 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 3:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #69 David Malkus, asistoval #99 Jan Huleš (3:2)
20:52 Napřed Křinka zkoušel z otočky, ale minul plzeňkou branku. Rychlý protiútok domácích, ale dopadl na jedničku a Malkus překonává Denemarka.
20:01 Úvodní buly druhé půlky vyšlo lépe hostům ,ale domácí Kuhajda se bleskově zmocňuje míčku a přelévá ho na stranu Slávistů.
20:00 O přestávce mezi třetinami patřila hala nejmenším slavistům, kteří za podpory fanoušků i Slávky sehráli miniutkání.
20:00 Střely v 1. části: 6:4
19:58 Švácha ještě naposledy v této třetině zkusil poslat míček na Denemarka, ale ten bez problémů chytá.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (2:2)
18:40 Opět bojovná spolupráce celé plzeňské pětky. Huleš už ji pak jen vyšperkoval gólem a máme k radosti domácích fanoušků, opět vyrovnáno.
17:03 Mikolášek před brankou hledal Šimečka, ale míček se rozeskákal a Šimeček nebyl schopný ho zpracovat.
15:43 Polis ze standartky něco za polovinou míří těsně nad plzeňskou branku.
15:07 Drbovi střela nesedla a míček velkým obloukem končí v rohu hřiště.
14:05 Polis vyzkoušel střelu z poloviny, ale Dolák bez problému chytá.
11:23 Drbovi střelu blokuje obětavě Cipra.
10:10 Rapp zkoušel zakončit backhandem, ale o kousek míjí.
09:45 Med zachytil nához sokolů a vrací domácí na míček.
09:10 Pardubice kombinují  na míčku.
08:17 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:2
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #84 Marek Ďopan (1:2)
08:17 Ďopan našel Hurta a ten zvyšuje náskok Pardubic.
07:07 Dolák se opět v brance zapotil, ale i tentokrát míček končí v rukou plzeňského golmana.
06:46 GÓL FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (1:1)
06:46 Huleš se zmocnil míčku na polovině, poslal ho na levé křídlo na Kuhajdu, ten pak krosem na Štědrého a poslední jmenovaný už uklízel míček do branky.
05:48 Švácha při rozehrávce zapomněl míček za sebou, naštěstí tentokrát dokázal Dolák až neuvěřitelně zadržet míček, který na něj vyslal Žáček.
05:05 Domácí jsou teď na míčku a hledají cestu k brance nebo ještě lépe do branky hostů.
03:33 GÓL SOKOLI Pardubice! 0:1
Branku družstva SOKOL Pardubice vstřelil #7 Ondřej Hurt, asistoval #23 David Žáček (0:1)
03:33 Mikolášek ztratil míček na polovině soupeře a rychlý protiútok končí v brance domácích. Hurt a Žáček nedali Dolákovi šanci.
03:04 Domácí vlétli do dnešního zápasu jak blesk a zasypávají Denemarka jednou střelou za druhou.
02:45 Čížek na polovině přebral míček Polisovi a předal ho Ciprovi, jeho střela ale byla zblokována.
01:44 I Dolák v brance Plzně si poprvé v dnešním zápase sáhl na míček.
01:07 Velká šance Stejskala po skvělé přihrávce od Huleše.
00:20 Rychlý útok domácích se prohnal mezí pardubickými. V brance ale míček nekončí.
00:01 Pokřiky obou týmů proběhly a úvodní buly zápasu vyhrávají domácí.
00:00 Vítejte u online přenosu z pohárového utkání mezi domácími FBŠ SLAVIA Plzeň z Národní ligy proti superligovým Sokolům Pardubice. Na palubovce v hale se zatím prohání jen maskot Slávka, ale za malý okamžik uslyšíme úvodní hvizd utkání.