60
  • 60 59:11
    Strakonice

Sklo Bohemia Světlá n/S - Fbc Strakonice 2:13
branky: 17. Andrej Čapek, 22. Matyas Fišer - 3. Karel Šavrda, 7. Tomáš Mareš, 8. Miloslav Blahuta, 9. Vojtěch Houska, 20. Vojtěch Houska, 23. Karel Šavrda, 24. Luboš Homolka, 25. Matěj Mikeš, 42. Tomáš Houska, 43. Miloslav Blahuta, 45. Lukáš Pluskal, 49. Karel Řezanka, 58. Karel Řezanka; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 5:2; využití: 0:3; diváků: 39; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 22 - Jaroslav Velek 18; po třetinách: 1:5, 1:3, 0:5
60:00 Komentář hostů Staněk Jan (Vedoucí): Pro nás trošku zbytečný zápas, omlátili jsme se a jedem domů, naštestí ve zdraví. Tenhle zápas byl hodně specifický a každá třetina nabídla úplně jiný florbal. Jsem rád, že jsme se po rozhárané druhé třetiny dokázali uklidnit, soustředit se jen na sebe a hra vypadala značně jinak. nKaždopádně děkujeme soupeři za trvdý přípravný zápas a přejeme hodně štestí do ligové soutěže.
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Hosté předvedli kvalitní technickou hru jak po individuální tak týmové stránce. Druhá třetina nám nabídla pár momentů utkání trochu zdramatizovat, ale nepřesná koncovka tyto šance utla a soupeř pokračoval nadále v kvalitě. Děkuji soupeři za hru.
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:11 Timeout Fbc Strakonice
57:29 GÓL Fbc Strakonice! 2:13
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #24 Karel Šavrda (2:13)
56:59 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
48:31 GÓL Fbc Strakonice! 2:12
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #88 Karel Řezanka, asistoval #8 Lukáš Pluskal (2:12)
47:22 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
44:03 GÓL Fbc Strakonice! 2:11
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #24 Karel Šavrda (2:11)
42:41 GÓL Fbc Strakonice! 2:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta, asistoval #66 Adam Štěpánek (2:10)
41:46 GÓL Fbc Strakonice! 2:9
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
39:59 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #81 Josef Smejkal.
32:21 Trestné střílení družstva Fbc Strakonice neproměnil #88 Karel Řezanka.
29:22 Vyloučen hráč #9 Tomáš Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hrubost
29:22 Vyloučen hráč #19 Luboš Brzoň družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za hrubost
24:11 GÓL Fbc Strakonice! 2:8
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #77 Matěj Mikeš, asistoval #88 Karel Řezanka (2:8)
23:50 GÓL Fbc Strakonice! 2:7
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #44 Luboš Homolka, asistoval #3 Miloslav Blahuta (2:7)
22:45 GÓL Fbc Strakonice! 2:6
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #52 Ondřej Ševčík (2:6)
21:58 Fišer upravuje skore na 2:5
21:09 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #44 Matyas Fišer, asistoval #33 Jaroslav Krátký (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 4:15
19:37 GÓL Fbc Strakonice! 1:5
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #32 Vojtěch Houska, asistoval #14 Jan Staněk (1:5)
16:01 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #6 Martin Kučírek (1:4)
11:29 Neskutečný únik Smejkala
09:41 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:09 I přes neskutečné zákroky Černohlávka Strakonice zvyšují na 0:4
08:53 GÓL Fbc Strakonice! 0:4
07:32 Strakonice navyšují skore na 0:3
07:04 GÓL Fbc Strakonice! 0:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #3 Miloslav Blahuta bez asistence (0:3)
06:39 GÓL Fbc Strakonice! 0:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #24 Karel Šavrda (0:2)
06:23 Vyloučen hráč #22 Patrik Mendl družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
02:28 Vyloučen hráč #14 Jan Staněk družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zvedání florbalky
02:00 GÓL Fbc Strakonice! 0:1
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda bez asistence (0:1)