60
  • 60 59:06
    Kadaň

FBC DDM Kati Kadaň - Wizards DDM SO Praha 10 5:6
branky: 8. Erik Štěrba, 12. Daniel Muchna, 20. Patrick Lenke, 38. Erik Štěrba, 45. Mikuláš Kulík - 7. Tomáš Branžovský, 18. Tomáš Branžovský, 35. Martin Lazárek, 46. Matěj Bednář, 49. Karel Smutný, 54. David Bouda; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Jaroslav Hlaváček 0 - David Pazdírek 23; po třetinách: 3:2, 1:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Určitě vyrovnané utkání. 1.třetina byla z mého pohledu trochu rozlítaná, ale dokážu říct , že od 2 .třetiny jsme byli lepším týmem, bohužel jsme nedali goly. Udělali jsme pár chyb, a soupeř to bohužel potrestal. Pro nás je to ponaučení a rozhodně motivace se do dalších zápasů zlepšovat. Děkuji fanouškům za podporu a soupeři gratuluji k postupu do dalšího kola.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
60:00 Závěr zápasu byl opravdu dramatický, mohly jsme vidět hru bez brankáře na straně Kadaně, spoustu soubojů ale nakonec odchází s výhrou hosté
59:06 Timeout FBC DDM Kadaň
57:38 Hráč hostů číslo 28 právě minul uplně odkrytou branku
54:45 Další z hostujících vyloučen tentokrát za sekání
54:44 Vyloučen hráč #10 Jakub Sedliský družstva SO Praha 10 na 2 minuty za sekání
54:05 Během hry 4 na 4 se dostavjí do vedení hosté po brance #28 Davida Boudy
53:40 Rozhodčí vylučují na obou stranách za hrubost po menší strkanici
53:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:6
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #55 Vojtěch Göpfert (5:6)
52:49 Vyloučen hráč #22 Martin Lazárek družstva SO Praha 10 na 2 minuty za hrubost
52:49 Vyloučen hráč #92 Štěpán Cvekl družstva FBC DDM Kadaň na 2 minuty za hrubost
50:37 Hosté zvíšili tempo a snaží se na naše tlačit tak uvidíme jak si s tím naši hráči poradí
48:29 Stav utkání 5:5
48:28 Další střelou do odkryté branky po křižné přihrávce hosté srovnávají
48:02 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:5
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (5:5)
46:00 Vůbec nestíhám, než jsem stihl něco napsat o prvním trestu utkání tak mi to Kulík s Lenkem překazili krásným gólem, bohužel jsem nestihl napsat ani nic o tomto gólu protože hosté chvíli na to snížily
45:34 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:4
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #88 Matěj Bednář, asistoval #28 David Bouda (5:4)
44:57 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #13 Patrick Lenke (5:3)
43:40 Vyloučen hráč #28 David Bouda družstva SO Praha 10 na 2 minuty za hra rukou
42:36 Nádherný Holečkův zákrok kterým zneškodnil jasný gól
40:01 Začíná nám třetí třetina do které jsou domácí Kati ve vedení 4:3 tak snad si vedení udrží a nejlépe si svůj náskok i zvíší
40:00 Střely ve 2. části: 10:11
37:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #18 Daniel Muchna (4:3)
37:55 Po přihrávce #18 Daniela Muchny se prosazuje nejstarší hráč na hřišti #71 Erik Štěrba
36:30 Jeden z hostů se snažil vrazit do kapitána Dominika Šebka ale ten mu uhnul a on tak skončil za mantinely na naší střídačce
35:40 Dobře myšlená přihrávka od Muchny ale Štěrba ji bohužel dostal pod nohy a nebyl schpný zakončit
34:05 Bohužel pro naše hráč hostů proměnil trestné stříelení a srovnává na 3:3
34:04 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek z trestného střílení (3:3)
34:04 Jiří Chládek dobíhal unikajícího hráče a bohužel ho sekl a rozhodčí nařizují nájezd
32:46 Krásná akce která mohla skončit gólem ale Prokop před prázdnou brankou netrefil míček
31:07 Hostující využily chyby naší obrany a dlouhým pasem posílají svého hráče před bránu ale Holeček s klidem chytá
28:17 Rozhodně tu dnes není tolik diváků jako na konci loňské sezony ale snaží se našim hráčů udělat dobrou atmosféru tak snad jim to pomůže k vítěztví
24:45 Občas si tu připadám jak kdyby jsem si spletl haly a byl vedle na hokeji, poměrně často jsou tu vidět tvrdé souboje ale rozhodčí zatím nevylučují
23:27 Naši opět měli na mále poté co jeden z hostujích trefil tyčku Holečkovi brány
21:35 Další z Obránců domácích zakončil střelou z dálky ale trefil pouze masku brankáře
20:05 Ihned po rozehrání se proběhl obránce kadaně Marek Pokorný a zakončil ale brakář jeho pokus zlikvidoval
20:00 Střely v 1. části: 12:8
19:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:2)
19:59 Z rozehrávky se téměř z půlky hřiště prosazuje #13 Patrik Lenken po asistenci #73 Mikuláše Kulíka a díky tomuto gólu se jde do kabin za stavu 3:2 pro domácí tým
17:16 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 2:2
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #25 Karel Smutný (2:2)
17:16 Po chybě obrany se prosazují hosté zásluhou Tomáše Branžovkého který chytře poslal balonek pod padajícího Holečka
11:45 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #12 Jiří Prokop (2:1)
11:45 Znovu se prosazují domácí po krásné akci zásluhou hráče číslo 18 Daniela Muchny
10:00 Máme za sebou polovinu první třetiny a hraje se ze strany na stranu v dobrém tempu
07:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #12 Jiří Prokop (1:1)
07:29 Hned po minutě a půl domácí sroivnávaji zásluhou hráče číslo 71 Erika Štěrby
06:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva SO Praha 10 vstřelil #46 Tomáš Branžovský, asistoval #69 Daniel Kronďák (0:1)
06:01 Máme tu první branku dnešního utkání a prosazují se hostující po samostatném úniku hráče číslo 46 Tomáše Branžovského