60
  • 60 59:02
    Saurians

PASKOV SAURIANS - FBK Spartak Hluk 10:4
branky: 1. Tomáš Maier, 13. Marek Gaščík, 20. Daniel Filip, 23. Adam Sikora, 30. Tomáš Maier, 34. Adam Sikora, 44. Lukáš Kurečka, 44. Filip Krčmář, 50. Tomáš Maier, 57. Lukáš Kurečka - 1. Martin Kelíšek, 48. Tomáš Tuhý, 56. Marek Šimíček, 57. Martin Kelíšek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 2:4; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 17, Dalibor Bartek 6 - Ctibor Tichopádek 26; po třetinách: 3:1, 3:0, 4:3
97:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Dnešním utkáním jsme dohráli základní část, a tak si dovolím takové menší zhodnocení. Zatímco minulou sezónu nám 22. kolem sezóna skončila, v právě probíhajícím ročníku vlastně teprve začíná. Zda potrvá dva týdny a nebo dva měsíce ukáže až čas. Faktem je, že v posledních zápasech lepíme sestavu, jak se jen dá. Tým, který tento ročník zahájil, se k dnešnímu dni velmi proměnil. V podstatě nám od září ze zdravotních (ale i osobních) důvodů skončila třetina hráčů. Snad se nám během týdne alespoň některý z nich dá dohromady a nevyletíme 0:3 hned v 1. kole. I tento uzší kádr má na úrovni této soutěže stále svoji kvalitu. A teď k dnešnímu utkání. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, Spartak dnes svá největší esa nechal doma, takže to i s kluky z béčka byla naše povinnost. Děkuji mu za férové utkání a přeji bezpečný návrat domů. Rovněž bych chtěl poděkovat skvělým rozhodčím a fantastickému publiku. Závěrem bych rád pozval všechny naše příznivce na play-up, které startuje už příští víkend. Budeme hrát doma jak v sobotu, tak i v neděli a budeme vás potřebovat!
97:00 Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Dnes v okleštěné sestavě na dvě lajny odmakané utkání. Škoda jen, že jsme nevyužili vytvořené šance. Soupeř zaslouženě vyhrál a přejeme mu hodně štěstí do play-up. Díky za utkání.
97:00 Sotva jsem to napsal, Kurec tam poslal 10. gól. Nádhera, potvrzuje vzrůstající formu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
59:02 Timeout PASKOV SAURIANS
59:00 Kouč Paskova nasadil 6. hráče do pole, aby si Paskov natrénoval power play do play-off.  10 vteřin do konce utkání.
56:23 GÓL PASKOV SAURIANS! 10:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #23 Filip Krčmář (10:4)
56:23 Paskov v posledních minutách polevil a Hluk přidává 4. gól.
56:01 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:4
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek z trestného střílení (9:4)
55:02 GÓL FBK Spartak Hluk! 9:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #95 Milan Andrýsek (9:3)
54:18 Vyloučen hráč #84 Jakub Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
53:03 Vyloučen hráč #12 Marek Gaščík družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
53:03 Hluk hraje přesilovku, Gaščík fauloval v rohu. Zatím se však Paskov pere s přesilovkou velmi dobře. Aktuálně se hraje na polovině Hluku.
49:47 GÓL PASKOV SAURIANS! 9:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Tomáš Maier, asistoval #7 Daniel Filip (9:2)
49:47 Soustavný tlak Paskova vyústil ve volný úder. Daniel Filip opět naservíroval krásnou přihrávku Meierovi, který vyslal doslova granát do brány. Pořadatel Šobich může být rád, že síť v bráně vydržela.
47:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #98 Tomáš Tuhý, asistoval #24 Martin Kelíšek (8:2)
44:49 Tomáš Pěchůvka krásně kombinoval s Markem Gasčíkem.
43:49 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #23 Filip Krčmář, asistoval #7 Daniel Filip (8:1)
43:28 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #7 Daniel Filip (7:1)
43:28 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Dalibor Bartek družstva PASKOV SAURIANS
41:45 Marek Gasčík v šanci, ale s hlavou dole neviděl volného spoluhráče před brankou.
40:00 Střely ve 2. části: 15:13
39:59 Na dálku zdravíme všechny Paskovské fanoušky do všech koutů světa! Ať už fandí z Malenovic v Beskydech či z Odense v Dánsku! Tímto zdravíme oporu domácího týmu Peťu Šomodiho. Experti Michna s Šobichem konstatovali, že dneska na hřišti chybí... a bude chybět také večer na baru...
39:00 Z tribuny se ozývá výzva k Filipovi od jeho dobrého kamaráda Martina "běhej Džamal, běhej".
37:34 Tým hostů většinu druhé třetiny brání a snaží se využít pouze "brejkové" situace.
36:50 Patrik Bonczek kličkou jako poslední hráč odvážně obešel hrotového utočníka Hluku a poté vystřelil. Bohužel neúspěšně.
35:12 Daniel Filip a hráči Hluku, to je jako kočka a myš... svým spoluhráčům připravuje krásné gólové šance.
33:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #76 Adam Sikora, asistoval #7 Daniel Filip (6:1)
33:24 Třetí přesilová hra domácích  skončila kombinací do prázdné brány.
32:25 Vyloučen hráč #77 David Nosek družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za špatné střídání
31:40 Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil #98 Tomáš Tuhý.
31:00 Adam Cileček z Hluku alias "bombardak_96" prozatím své dovednosti prezentované na instagramu nevyužil.
29:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:1
29:08 Na začátku deváté minuty našel Danek Filip volného Meiera na středu a ten nekompromisně zavěsil. Musíme říci, že s experty ve studiu, Martinem Michnou a Peterem Šobichem jsme se shodli, že si toto duo perfektně rozumí.
28:00 Ani druhou přesilovou hru se nepodařilo Paskovu proměnit. Jde vidět, že chybějí stálé opory jako Ulman, Michna, Šobich, Šomodi...
26:59 Kořínek kontruluje hned dvě prudké střely hostujícího týmu. Je to pro něj tzv. denní chleba.
26:10 Od začátku zápasu diváky baví rozdílový výkon Daniela Filipa.
24:43 Vyloučen hráč #96 Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
24:43 Druhá přesilová hra pro domácí tým. Uvidíme, zda ji kluci využijou. První minuta gól nepřinesla.
22:36 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #76 Adam Sikora, asistoval #12 Marek Gaščík (4:1)
22:18 Odloužené vyloučení proměňuje krásnou kombinací Adam Sikora po přihrávce Gasčíka.
20:10 Danek Filip sám před bránou pouze mezi nohy do připraveného hostujícího gólmana.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:06 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #83 Tomáš Maier (3:1)
19:06 Domácí fanoušci skandují jméno Daniel Filip!!! Vstřelil krásný gól po přihrávce do prázdné brány. Lidově to pouze zametl... nešlo to nedat...
18:00 Adam Siki Sikora neproměnil krásnou příležitost, kdy neobstřelil bránícího hráče.
17:00 Meier stříli tyč!
16:15 Daniel Filip už podruhé získal balónek ze soupeřovy hole a kombinoval se svými spoluhráči, ti však příležitost nedokázali zužitkovat.
15:00 Filip krásnou přihrávkou našel volného obránce přímo na středu, jeho střela z první však letěla po zemi, mimo bránu. Vypadá to, že Paskov přesilovou hru nevyužije.
14:21 Gasčík s Filipem kombinují v přesilové hře, prozatím bez střely.
13:36 Vyloučen hráč #67 Marek Šimíček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
13:00 Odložené vyloučení hostujícího týmu. Paskov si zahraje přesilovku.
12:25 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #12 Marek Gaščík, asistoval #76 Adam Sikora (2:1)
12:25 Krásná kombinace zakončena střelou do pravého horního rohu Markem Gasčíkem.
10:40 Na hřišti je první Paskovská formace a kontroluje hru.
09:44 Daniel Filip přihrával efektivní zadovkou před bránu, spoluhráče však nenašel.
09:00 Zatím sledujeme vyrovnané útkání na obou stranách. Domácí Paskov se i přes velmi oslabenou sestavu snaží navýšit skóre.
06:55 V úvodu útkání se oba týmy rychle prosadily.
04:14 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #83 Tomáš Maier.
03:29 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
00:49 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #99 Miroslav Končitík (1:1)
00:28 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Tomáš Maier, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:0)
00:28 Vedení se ujímá v čase 0:28 domácí tým.