4:5
    Lukáš KRAINA
    (Večeřa)

FBC Spartak Bílovec - FbK Horní Suchá 4:5p
branky: 5. Ivo Dohnal, 9. Jakub Melecký, 11. Marek Šmída, 12. Tomáš Wachtarczyk - 6. Václav Večeřa, 8. Martin Kutáček, 18. Daniel Tychtl, 60. Martin Kutáček, 62. Lukáš Kraina; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Roman Fučík 25 - Filip Plíhal 29; po třetinách: 4:3, 0:0, 0:1, 0:1
65:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Dneska kvalitní zápas s parametry play off, který jsme si bohužel i díky vlastní nedisciplinovanosti v třetí třetině nedokázali pohlídat a soupeř v početní výhodě dokonal v prodloužení obrat. Musíme se teď připravit na poslední zápas základní části a začít ladit formu na play off. Díky našim skvělým divákům za parádní kulisu!
65:00 Komentář hostů Krucina Petr (Vedoucí): Pro nás opět důležitý zápas, museli jsme jít na krev. Myslím, že pro soupeře nic lepšího, jako příprava na play off, nemohlo být. My jsme to ke konci urvali. Děkujeme Venovi za jeho ledový klid a gól v prodloužení. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.
65:00 Střely v prodloužení: 0:3
65:00 Ukončení prodloužení
61:39 GÓL FbK Horní Suchá! 4:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #99 Lukáš Kraina, asistoval #17 Václav Večeřa (4:5)
61:39 Bílovec dostává v oslabení gól a je to nešťastná zpráva pro domácí publikum, na tento až do konce emočně vypjatý zápas bílovečtí nejspíš dlouho nezapomenou.
61:11 Bílovec si ve hře 3 na 4 počíná statečně.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 14:9
59:59 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
59:06 GÓL FbK Horní Suchá! 4:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #17 Václav Večeřa (4:4)
59:06 Horní Suchá si vzala timeout, po něm zahájili hru v šesti bez gólmana a podařilo se jim dát gól.
58:20 Timeout FbK Horní Suchá
57:36 Roman Fučík teď několikrát za sebou ukázal, že přes něj jen tak nějaká střela neprojde. Dneska je opravdu ve formě a je velkou oporou pro domácí tým.
55:51 Třinecký kopl do florbalky Richtára, která mu spadla na zem, rozhodčí se na to rozhodl nereagovat.
52:19 Vyloučení Hlaváče moc nepřispělo k uklidnění atmosféry na hale, domácí si ale v oslabení počínají s nadhledem a Roman Fučík svou branku střeží jako oko v hlavě.
51:25 Vyloučen hráč #82 Jakub Hlaváč družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
48:19 Dohnal orazítkoval břevno Horní Suché.
47:41 Výkřiky fanoušků nelze přeslechnout, svůj nesouhlas vyjadřují vtipnými hláškami mířenými zejména na rozhodčí. Bohužel je zde pro jejich povahu nemůžu zveřejnit.
44:22 Ivo Dohnal končí po diskutabilním faulu jednoho z hostů za mantinelem na střídačce Horní Suché.
43:09 Bílovec dostává Horní Suchou už od začátku 3. třetiny pod tlak, stále se jim však nedaří vstřelit gól
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
37:53 Oba týmy teď hrají ve čtyřech a napětí stoupá. Celkem rapidně.
37:52 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
37:52 Vyloučen hráč #28 Filip Michejda družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
34:30 Zatímco hra obou týmů byla v první půlce 2. třetiny o něco klidnější, než v 1. třetině, teď začínají oba týmy přiostřovat. Už dlouho nepadl žádný gól.
28:48 Hosté vyjadřují hlasitý nesouhlas s rozhodnutím rozhodčích po tom, co pískli standartku ve prospěch Bílovce. Rozhodčího se jim přesvědčit nepodařilo.
25:55 Šimon Kouba si na mantinelu povodil 3 hráče Horní Suché, to byla podívaná :)
21:57 Gólmana Horní Suché sekl Melecký přes prsty, naštěstí to ustál jako správný chlap.
20:50 Halou už se znovu ozývá povzbuzování fanoušků domácích.
20:00 Střely v 1. části: 11:12
17:56 GÓL FbK Horní Suchá! 4:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #38 Jiří Třinecký (4:3)
17:56 Horní Suchá rychle využila všeobecného zmatku z písknutí standartky a dala z ní gól.
14:22 Bílovečtí fanoušci už slavili gól, míček se ale v brance moc neohřál a jen se skutálel bokem před brankovou čarou.
13:31 Atmosféra na hale je velmi vypjatá. Hra se přesouvá ze strany na stranu.
11:05 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #27 Tomáš Wachtarczyk, asistoval #26 Vít Hruška (4:2)
11:05 Přiznávám se, že nestíhám ke každé gólovce něco napsat, góly dnes v bílovecké hale padají jako jablka na podzim.
10:48 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída, asistoval #23 Jakub Hradský (3:2)
08:37 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #87 Jakub Melecký, asistoval #17 Ivo Dohnal (2:2)
08:37 Oba týmy očivině lační po gólech. Při sebemenší chybě v obraně soupeřů se snaží proměnit. To se oběma týmům povedlo při tomto i minulém gólu.
07:52 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
05:33 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #69 Martin Kutáček (1:1)
05:33 Večeřa využil přesnou přihrávku svého spoluhráče k zakončení přimo do šibenice.
04:32 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal bez asistence (1:0)
04:32 Dohnal vybojoval míček po chybě jednoho z hostujících obránců a zakončuje přesně mířenou střelou pod ruku golmana.
03:05 Domácí se dostávají i do dalších šancí, zakončení však stále ještě vázne.
01:30 Bílovec hezky zakombinoval, ale ke gólu to nestačilo.