2
    Stanislav BROŽEK
    zvedání florbalky

FbK Horní Suchá - 1.MVIL Ostrava  10:1
branky: 1. Ondřej Melník, 3. Tomáš Revenda, 4. Martin Kutáček, 4. Patrik Kaláb, 20. Filip Krajíček, 32. Martin Kutáček, 33. Martin Kutáček, 39. Filip Krajíček, 54. Tomáš Revenda, 59. Milan Mašurka - 10. Tomáš Teska; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 3:7; využití: 5:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Michael Chalupecký 20 - Vít Segiň 13; po třetinách: 5:1, 3:0, 2:0
60:00 Komentář hostů Bažan Petr (Trenér): Dnešní zápas tragedie z naší strany. Celý zápas měli kluci volnou ruku a neukázali, že si zaslouží v týmu být. Máme ještě 3 zápasy aby jsme ukázali na co máme a v čem můžeme být Dobří. Takže hodnocení zápasu jsem přeskočil, protože bych musel být negativní. Díký všem.
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Věděli jsme, že soupeř nebude odevzdaný. Rozhodl vstup do zápasu, kdy jsme proměnili, na rozdíl od jiných duelů, šance. Bylo důležité udržet koncentraci, protože soupeř se pořád nevzdával. Dařila se nám kontrola míčku a organizace hry, která se postupně zlepšovala. Důležité a zasloužené tři body. Děkujeme rozhodčím, soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
58:37 GÓL FbK Horní Suchá! 10:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #24 Tomáš Revenda (10:1)
58:37 Milan Mašurka jednak využívá popáté z pohledu Suché přesilovku a zároveň načepoval MVILu "desítku".
58:06 Vyloučen hráč #44 Stanislav Brožek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zvedání florbalky
57:34 Domácí hrají v poskytnuté výhodě.
56:40 Třinecký se dostal do dobré střelecké pozici, trefuje ale gólmana.
56:11 Domácí dohrávají zápas v psychické pohodě, naopak na střídačce hostů je velmi negativní atmosféra. Ale i to ke sportu patří.
54:25 Domácí si sice chvilku zahráli v početní převaze, ale nyní už jsou oba týmy v plném počtu
53:59 GÓL FbK Horní Suchá! 9:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Tomáš Revenda, asistoval #88 Jan Hensler (9:1)
53:59 Tomáš Revenda navyšuje skóre už na 9:1.
53:50 Na druhé straně Radošovšký zablokován.
53:02 Večeřa nabídl svou přihrávkou před odkrytou branku gólovku Melnikovi, ten ji nezužitkoval.
52:30 Hrajeme 4 na 4.
52:25 Vyloučen hráč #55 Adam Pieknik družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
52:07 Vyloučen hráč #77 Michael Chalupecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost
51:33 Teska pálil z pravého křídla, mířil do vzdálenější šibenice, Chalupecký dlaní vyráží.
50:55 Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil #96 Patrik Kaláb.
50:55 Nařízen nájezd proti MVILu za výskok v brankovišti.
50:24 Domácí kontroljí míček a během toho střídají.
48:55 Dá se říct, že domácí si kontrolují svůj vysoký náskok, hosté se sice snaží, ale zvrat to nevypadá.
47:43 Smiga vystihl hostující rozehrávku, seběhl si na levé křídlo a nebezpečně vypálil. Segiň utlumil na poslední chvíli míček mezi rukou a tělem.
46:02 Hosté se pokusili o rychlý kontr, ale Melnik s přehedem a zkušeně odzbrojil Mihalečka.
45:00 Mašurka dostal nabito na ose, trefuje Segině do nohy a míček přeplachtil branku za mantinel.
43:58 Domácí opět zkoušejí jasnou taktiku - co nejvíce držet míček.
42:45 Tychtl se dostal po kombinaci celé útočné trojice k zakončení, skvělý Segiň ale vyráží.
42:36 Domácí jsou v plném počtu.
42:12 Teď je míček až za hostující brankou a dokonce budou rezehrávat domácí.
41:32 Sledujeme obléhání domácí branky, hosty ale balónek moc neposlouchá, takže si zatím žádnou velkou šanci nevytvořili.
40:36 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
40:33 Hosté opět vlétli do třetiny aktivně, Chalupecký si připisuje těžký zákrok.
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
38:38 GÓL FbK Horní Suchá! 8:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (8:1)
38:38 Filip Krajíček dává střelou po zemi čtvrtou přesilovkovou branku domácíh v zápase a ti už vedou 8:1.
37:45 Vyloučen hráč #16 Tomáš Teska družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
37:05 Suchá hraje v poskytnuté výhodě, snaží se držet míček na holích....
36:29 Volný úder pro Suchou na útočné polovině. Následuje kombinace Třineckého a Tychtla, nakonec zákrok Segině.
35:40 Rychlý kontr domácích 3 na 2, zakončení vzal na sebe Mašurka, ale z pravé strany minul prostor u vzdálenější tyče.
35:25 Krajíčkova střela z dálky míjí branku MVILu.
34:36 Domácí už jsou v plném počtu, své první oslabení zvládli bez obdržené branky.
34:11 Suchá vyváží míček a na chvíli se osvobozuje.
33:47 Hosté kombinují při své přesilovce, ale moc se jim nedaří dostat do dobrého zakončení.
32:46 Vyloučen hráč #18 Filip Krajíček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
32:02 GÓL FbK Horní Suchá! 7:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #17 Václav Večeřa (7:1)
32:02 Martin Kutáček přidává další bleskovou přesilovkovou branku a Horní Suchá už vede 7:1.
31:52 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za zdržování hry
31:29 GÓL FbK Horní Suchá! 6:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #18 Filip Krajíček (6:1)
31:29 Martin Kutáček dostal od Krajíčka nabito z poza branky a z první poslal míček do branky. Využitá přesilovka - 6:1.
30:53 Vyloučen hráč #5 Matěj Šlosarčík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:26 Volný úder pro hosty na útočné polovině, po křížné přihrávce zakončoval z první Ševčík, Chalupecký se stihl přemístit a tělem vyráží.
28:25 Spory před domácí střídačkou od koho šel míček za mantinel. Nakonec rozehrávali hosté, domácí Hensler pak vlastním tělem zablokoval bombu protihráče.
27:16 Další promáchnutí Revendy při pokusu o zakončení, štěstí pro hosty, jeho pozice na ose byla velmi dobrá.
26:25 Rychlý kontr Suché, míček po teči těsně minul branku.
26:02 Pieknik to zkoušel dvakrát z dálky, poprvé zasáhl Chalupecký, podruhé minul branku.
25:35 Hosté delší dobu na míčku, kombinují na útočné polovině.
24:40 Třinecký a Tychtlem zaměstnali hostující obranu, míček nakonec proskákal těsně vedle tyče branky MVULu.
23:50 Pieknikovu střelu zblokoval Kaláb a ještě byl chvíli poté faulován.
23:13 MVIL rozehrává v rohu útočné poloviny, ale šanci z toho nevytěžil a po chvíli přišel o míček.
22:17 Suchá šla 3 na 2, Revenda se už už chystal zakončovat, ale míček mu v posldní chvíli utekl z čepele.
20:55 Teska zakončoval souhru útočné trojice, Chalupecký se stihl přesunout.
20:35 Na druhé straně Večeřův pokus zblokoval protihráč a klesající míček si pak brankář s přehledem našel.
20:19 Hosté začali zostra, Pieknik pálil z osy, ale mimo tři tyče.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:27 Hosté už jsou v plném počtu.
19:16 GÓL FbK Horní Suchá! 5:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček bez asistence (5:1)
19:16 Filip Krajíček to vzal na sebe a ze střední vzdálenosti prostřelil gólmana - 5:1.
18:40 Hosté se na chvíli osvobozují.
18:30 Kutáček zakončoval souhru domácích, ale netrefil branku.
17:56 Suchá hraje přesilovku 5 na 3.
17:27 Vyloučen hráč #33 Filip Vančo družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
17:27 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
16:50 Na druhé straně střelu domácích z dobré pozice zablokoval protihráč.
16:10 Chwalek to také zkusil z dálky a do horního rohu, Chalupecký má míček v ruce.
14:20 Dramatických momentů ubylo, Pieknikova střela z dálky končí až za mantinelem.
13:50 Rychlou souhru domácích teď zakončoval na pravém křídle Třinecký, trefuje boční síťku.
13:06 Domácí  se snaží držet v klidu na míčku, ale nepřesné přihrávky jim tento záměr často znemožňují.
12:15 Voný úder pro hosty na útočné polovině, míček ale jen napálili do clonícíhho protihráče.
11:10 Cielecki po Kutáčkově průniku a střele dorážel na brankovišti, ale měl to na hodně dlouhou ruku nedokázal míček dotlačit za brankovou čáru.
09:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #16 Tomáš Teska, asistoval #9 Matěj Münster (4:1)
09:59 Teď už to ale hostům brankově vyšlo. Tomáš Teska zády k brance klepl do míčku a ten si u tyčky našel cestu za záda brankáře - 4:1.
09:30 Po sporném zákroku na pronikajícího Kutáčka šli hosté do přečísleni 5 na 2, zakončoval z levé strany Brožek, ale Chalupecký se včas přesunul.
08:25 Hostující Filip Vančo v nadějné střelecké situaci, na Chalupeckého si ale nepřišel.
08:09 Michejda proti přesile dvou protihráčů sice v rohu přišel o míček, ale bylo to s faulem.
07:18 Kutáček dobrým napadáím donutil hosty ke ztrátě míčku.
06:38 MVIL rozehrává v rohu útočné poloviny, ale rychle o míček přišel.
05:56 Rychlý kontr domácích táhl Milan Mašurka, neviděl možnost přihrávky, tak vzal zakončení na sebe, ale trefil jen tělo brankáře Segině.
05:20 Hosté se po time-outu trochu vzchopili a na chvíli se usadili na útočné polovině.
03:40 Timeout 1.MVIL Ostrava
03:40 GÓL FbK Horní Suchá! 4:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #28 Filip Michejda (4:0)
03:40 Patrik Kaláb zakončuje střelou z první rychlý útok a Horní Suchá už vede 4:0.
03:22 GÓL FbK Horní Suchá! 3:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Martin Kutáček, asistoval #21 Piotr Stolecki (3:0)
03:22 Martin Kutáček po průniku na pravém křídle zamířil přesně ke vzdálenější tyči - 3:0.
02:38 Tomáš Revenda byl v pravý čas na pravém místě - konkrétně na hraně brankoviště - a dorážkou pod horní tyč zvyšuje na 2:0.
02:37 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Tomáš Revenda, asistoval #38 Jiří Třinecký (2:0)
00:53 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #7 Ondřej Melník, asistoval #91 Daniel Tychtl (1:0)
00:53 Ondřej Melník dostal krásnou křížnou přihrávku od Tychtla s z první zavěsíl míček do odkryté části branky - 1:0.
00:44 Hostující Matěj Šlosarčík obtěžoval Chalupeckého na brankovišti.