• 60 59:51
    2
    Radim FILA

1. FBK Eagles Orlová - FBC DESTILA SLAVKOV 6:7
branky: 5. Jakub Sasyn, 7. Vojtěch Šimík, 10. Filip Matějka, 54. Adam Kučera, 59. Adam Kučera, 60. Tomáš Bečka - 2. Adam Wnetrzák, 16. Ondřej Kuchta, 28. Michal Fila, 36. Michal Fila, 45. Vojtěch Blaha, 52. Dominik Horák, 58. Radim Kroupa; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 4:6; využití: 3:2; diváků: 63; zásahy brankářů: Filip Kloza 13, Vít Brož 5 - Ondřej Horák 20; po třetinách: 3:2, 0:2, 3:3
60:00 Komentář domácích: Dnešní výkon byl nejhorší za poslední 4 roky. Tohle byl brutál. S tímhle nemáme v play up co dělat. Tohle je opravdu ostuda. Největší prdel je to, že 9 sekund před koncem nám zrání nejlepšího hráče našeho týmu a ukončí mu sezonu brutálním zákrokem. Opravdu nádhera.
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Dnešní výhra je pro nás neuvěritelně cenná. I přes úzký kádr a absenci několika důležitých hráčů se tým dokázal semknout, a celý zápas byl ode všech maximálně odbojovaný. Dali jsme do toho to pověstné srdíčko, a konečně se k nám v některých situacích přiklonilo i štěstíčko. Příští týden proti Hluku ale začínáme od nuly, a dnešní body musíme potvrdit. Je nám líto zranění nejlepšího hráče soupeře v závěru, přejeme rychlé uzdravení. Děkujeme soupeřům za dnešní utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:51 Vyloučen hráč #91 Radim Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za hrubost
59:51 Tvrdý hit na Kučeru, který se rovnal souboji MMA. Uvidíme další přesilovku domácích. Domácí kapitán se těžce sbírá, ale snad bude v pořádku.
59:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 6:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #77 Tomáš Bečka, asistoval #4 Jan Lukáš (6:7)
59:36 A máme to o jednu branku! Lukáš poslal prudkou střelu, kterou Horák vyrazil pouze před sebe přímo na Bečku, který prostřeluje O.Horáka.
59:03 Ondřej Horák chytá do rukou střelu Matějky.
58:31 Orlová jde do šesti.
58:30 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
58:30 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:7
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #88 Adam Kučera, asistoval #69 Filip Matějka (5:7)
58:30 Orlová využívá přesilovku. Matějka našel na středu volného Kučeru, který posílá krásný věšák.
58:16 Matějka přestřeluje.
57:53 Dominik Horák se dostal taky v oslabení před Brože, domácí brankář se přesunul s pohybem útočníka a střelu chytá.
57:04 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 4:7
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #18 Vojtěch Blaha (4:7)
57:04 Slavkov se prosazuje v oslabení. Dlouhý pas Blahy letěl až na Kroupu, který utekl všem, obtočil se kolem brány domácích a střelou nad rameno Brože dává opět tříbrankové vedení hostům.
56:50 Kroupa blokuje střelu Kučery.
56:35 Vyloučen hráč #24 Jakub Motl družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za bránění ve hře
56:35 Další šance pro Orlovou, vyloučen Motl a Orlová teď musí.
55:15 Slavkov v plném počtu.
55:13 Matějka dostal nabito, ale teď těsně kolem druhé tyčky, to padne.
54:39 Matějka ze své oblíbené pozice těsně mimo.
54:22 Úspěšný blok Kuchty, který zároveň odpaluje přes všechny čáry.
53:15 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
53:15 Další přesilovka, tentokrát pro domácí. Za sekání je vyloučen Lovas. Uvidíme zda domácí využijí přesilovou hru.
53:05 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:6
53:05 Orlová snižuje. Matějka našel čepel Kučery, který z první prostřeluje všechny a všechno.
52:30 Ten Brož je "nechutný". Slavkov běžel v přečíslení dva na jednoho, Motl dostal před prázdnou bránu domácích, ale Brož se natáhnul víc než baletka v Národním baletu a chytil střelu.
51:59 Ondra Horák drží Slavkov jako prase. Hostující brankář teď vychytal tři střely domácích.
51:42 Sasyn ze středu míjí tři tyče.
51:12 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:6
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #24 Jakub Motl (3:6)
51:12 Slavkov využívá přesilovou hru. Motl přes celé hřiště našel za obranou Dominika Horáka, který udělal kličku Brožovi a prostřelil domácího brankáře.
50:47 Matějka utekl v oslabení a zkoušel to z otočky, těsně netrefil bližší roh.
49:55 Lukáš ve vlastním oslabení trefuje tyčku hostující svatyně! Orlová napadá i v oslabení. Domácí ví, že jim běží čas.
49:48 Skvělý Tököly obral Lovase o míček a drží míček v útočném rohu.
49:21 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
49:21 Slavkov jde do další přesilové hry. Za sekání je vyloučen Kříž a Orlová se bude opět bránit.
49:00 Brož se zvětšil v bráně a chytá jedovku D. Horáka.
48:18 Ondra Horák si připisuje další úspěšný zákrok proti střele Tökölyho ze středu, Orlová už zapnula na plný press.
46:59 Emoce rostou, dneska ten míček odskakuje oběma týmům, dneska ten florbal nevoní.
46:20 Holomek přivítal Brože v bráně domácích. Brož si připisuje úspěšný zákrok.
45:45 O. Horák vychytal střelu Kučery ze středu.
45:21 Pleva mířil na vzdálenější roh Horákovi brány, ale těsně přestřelil.
44:41 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:5
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #18 Vojtěch Blaha, asistoval #15 Adam Wnetrzák (3:5)
44:41 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Vít Brož družstva 1. FBK Eagles Orlová
44:41 Slavkov odskakuje do dvoubrankového vedení. K Blahovi se dostal volný míček, útočník Slavkova do toho plácnul a míček k překvapení všech skončil za zády Klozy.
44:20 Ondra Horák ramenem vytahuje dělovku Sasyna!
43:46 Kroupa si mohl vybrat kam to pošle do brány domácích, ale zvolil zakončení, které skončilo v rohu haly Gymnázia, obrovská šance hostů.
43:26 Ondra Horák vykopává střelu Matějky.
43:02 Holomkova střela o pár milimetrů prosvištěla kolem levé tyčky domácí brány.
41:41 Orlová hledá skulinu v obraně Slavkova. Hosté drží zformovanou pětici, ale pouze aktuálně vyhazují, teď to připomíná trochu beton ze strany hostů.
40:30 Orlová vysouvá svoje napadání, je čas se zápasem něco udělat.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává Orlová.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:54 Ondra Horák dokázal zkrotit pokus Kučery před brankovou čárou.
39:10 Louda z voleje přestřeluje bránu O. Horáka. Je třeba zpřesnit ty střely, pokud domácí chtějí vyrovnat.
38:17 Hosté jsou v plném počtu.
37:42 Holomek vyhazuje přes všechny čáry, Orlová musí začít od své brány.
37:00 Matějkův pokus těsně prosvištěl kolem pravé tyčky hostující brány.
36:50 Sasyn ze středu přestřeluje hostující svatyni.
36:17 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kuchta družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
36:17 Tak tentokrát přesilovka pro domácí, Kuchta je vyloučen za sekání.
36:05 Kuchta ze zátahu poslal svůj projektil kolem levé tyčky.
35:18 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #16 Michal Fila, asistoval #91 Radim Fila (3:4)
35:18 Tentokrát Slavkov využil přesilovku. Radim Fila krosem našel Michala Filu, který střelou z první prostřeluje Klozu.
35:10 Tököly skvěle přiskočil a zablokoval pokus Radima Filky.
34:39 Vyloučen hráč #12 Matyáš Pleva družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
34:39 Pleva podruhé vyloučen za nedovolenou vzdálenost, Slavkov má k dispozici další přesilovku.
34:35 Bečka přizvedl pokus Kroupy.
34:21 Kučera zatancoval na středu a dostal se do střely, Michal Fila jeho pokus přizvedl mimo tři tyče.
33:18 Nejprve Botur zvládl zablokovat pokus Motla, míček se dostal k volnému Blahovi, který hned vypálil do připravených ruk Klozy.
32:40 Bernatík v poslední chvíli stačil zablokovat přihrávku, která mířila na volného D. Horáka, který by šel sám na Klozu.
32:25 Kučera to zkoušel freestylovým způsobem, ale míček mu v rozhodující chvíli odskočil.
31:40 Holomek zakončoval na bližší tyč, tam byl Kloza připraven.
31:23 Pleva zablokoval táhlou střelu Kroupy, který postupoval jeden na jednoho, úspěšnější domácí bek.
30:46 Louda se snažil lobíkem zakončit výhoz Klozy, ale byl už v dost obtížné pozici, aby dokázal udat správný směr děrovanému míčku.
30:11 Louda z první zakončoval nad bránu hostů.
30:00 Chvilku klidnější pasáž, Orlová kombinuje za svou bránou a čeká na postupný útok.
27:50 Kloza teď dokázal zlikvidovat únik Dominika Horáka.
27:20 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #16 Michal Fila, asistoval #88 Dominik Horák (3:3)
27:20 Máme opět vyrovnáno. Míček se po závaru před Klozou dostal na čepel volného Michala Fily, který propálil Klozu.
27:05 Matějka trefuje levou tyč hostující brány.
26:59 Orlová v plném počtu
26:50 Kloza se zvětšil a zastavil pokus Radima Fily před brankovou čárou.
26:23 Lovas se sportovně přiznal a Slavkov odevzdává domácím. Hezké sportovní gesto.
26:01 Kloza neskutečně maskou vytahuje dělovku Kroupy.
25:00 Slavkov si zahraje přesilovku. Pleva stál blíž než pravidla dovolují a přesilovkové komando hostů opět v akci.
24:59 Lovas zakončoval do horozelecké zdi za bránou Klozy.
23:50 Kloza si dneska postavil bránu jako pán, Dominik Horák opět trefuje brankovou konstrukci. Na tyčky vede Slavkov 0:2.
22:42 Orlová zamkla Slavkov na jejich polovině, tentokrát se dostal do zakončení Pleva od mantinelu, ale jeho pokus těsně proletěl nad bránou hostů.
22:22 Ondra Horák ramenem vytahuje prudkou střelou Šimíka.
21:30 Ondra Horák na brankové čáře vychytal Tökölyho poté, co mu přiťuknul do dobré pozice Sasyn.
20:41 Orlová v plném počtu.
20:30 Matějka ve spolupráci s Kučerou nedovolili se dostal D. Horákovi do zakočení.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Orlovou, Slavkov pokračuje v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:55 Louda ve vlastním oslabení všem utekl a zkoušel zakončovat, Ondřej Horák se musel hodně natahovat, aby jeho pokus dokázal zkrotit.
19:10 Další pokus z dílny Radima Fily, který skončil nepřesně, hostující #91 má spoustu pokusů, ale zatím dost nepřesných.
18:41 Vyloučen hráč #18 Jakub Sasyn družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
18:41 Uvidíme přesilovkové komando hostů. Za sekání si jde odpočinout Sasyn a domácí se budou bránit.
18:38 Na druhé straně Kloza taky konečkama prstů vytahuje pokus Kuchty.
18:06 Ondřej Horák vytahuje konečkama prstů dalekonosný pokus Kříže.
17:40 Smelík už napřahoval ke střele, ale jeho projektil končí v blocích Bernatíka.
16:43 Šimík se dostal do výběhu a vyslal svůj pokus, bohužel střela mířila nad bránu Slavkova.
16:14 Michal Fila zakončoval útok Slavkova, ale dost nepřesně, jeho pokus skončil v rohu haly.
15:05 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #11 Ondřej Kuchta, asistoval #16 Michal Fila (3:2)
15:05 Slavkov snižuje. Kuchta se dostal v hotspotu k míčku a prostřeluje Klozu.
14:57 Kroupa trefuje levou tyč Klozovi brány.
14:36 Koupelny Matějka vykoupal Smelíka a následně zakončoval, ale střela proletěla kolem hostující svatyně.
13:10 Krásný zákrok brankáře domácích! Na Radima Filu zívala prázdná branka a hostující útočník už zakončoval, ale Kloza dokázal skočit k druhé tyčce a chytit kulatý nesmysl před brankovou čárou.
12:20 Kloza se přesunul k druhé tyčce a chytá do hrudi střelu Smelíka, který pálil z první.
11:09 To muselo hodně štípnout, Šimík se obětoval a zablokoval střelu Radima Fily, to bude beruška jako prase.
10:38 Tököly je rychlý jako blesk, nejprve čistě obral Kroupu o balónek a pak se dostal do zakončení, které zakončil střelou nad bránu hostů.
09:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (3:1)
09:11 Orlová využívá přesilovou hru. Kučera nabil do pozice na Filipa Matějku, který z první posílá svou dělovku dvacet nad "ledem".
08:54 Dominik Horák ve vlastním oslabení všem utekl a snažil se zakončit zpoza brány, Kloza byl připraven, krásná individuální akce ve vlastním oslabení.
07:57 Vyloučen hráč #16 Michal Fila družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:57 Další přesilovka pro domácí. Tököly vyhrál běžecký souboj s Michalem Filou, který ho musel zastavit za cenu dvou minut.
07:29 Dominik Horák si při protiútoku nerozuměl se spoluhráči a akorát odevzdal kulatý nesmysl domácím, kteří mohou rozehrávat od své brány.
06:39 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #20 Vojtěch Šimík, asistoval #88 Adam Kučera (2:1)
06:39 Orlová otáčí vývoj utkání. Kučera našel na středu volného Šimíka, který z poloviny vyslal nechytatelnou dělovku, která skončila za zády Ondry Horáka.
06:25 Lovas udělal kličku do středu a dostal se k zakončení, jeho pokus proletěl kolem levé tyče domácí svatyně.
04:43 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #18 Jakub Sasyn, asistoval #88 Adam Kučera (1:1)
04:43 Máme vyrovnáno! Krásná kombinace domácích v přesilovce končí brankou! Kučera z rohu našel na středu volného Sasyna, který trefuje odkrytou bránu.
04:22 Vyloučen hráč #94 Radim Kroupa družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
04:22 Uvidíme první přesilovku v zápase. Kroupa si zahrál na dřevorubce, asi chtěl městu podarovat pár stromů, uvidíme přesilovku pro Orlovou.
04:20 Matějka to zkoušel od levého mantinelu, Ondřej Horák s problémy chytá.
03:16 Dominik Horák mohl zvyšovat už o dva, ale tentokrát "betony" stihl dát k sobě a zastavil pokus hostujícího hráče.
02:40 Bernatík z obrany se vydal zaútočit a dokázal v dobré pozici zakončit, míček těsně proskákal kolem levé tyče.
01:39 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #15 Adam Wnetrzák, asistoval #18 Vojtěch Blaha (0:1)
01:39 Slavkov jde do vedení. Závar před bránou domácích nejlépe využil Wnetrzák, který propálil Klozu na přední tyčku.
01:02 Wnetrzák si odskakoval na středu s tím, že zkusí zakončit, ale k tomu se nedostal, protože přispěchal rychlý Kučera a míček mu ukradnul.
00:24 Michal Fila se snažil posunout na volného spoluhráče, ale Lukáš mu vložil hůl do přihrávky a zastavil útok hostů.
00:01 Úvodní buly vyhrává tým Slavkova.
00:00 Dobrý večer, dámy a pánové. Vítáme Vás u své oblíbené rubriky s mikrofonem za florbalem, kde se dneska utká v předposledním domácím utkání v základní části Eagles Orlová a narazí dneska na tým Slavkova.