12:9
    Robin MACEK
    (Zajíc)

Florbal Vsetín - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 12:9
branky: 2. Tomáš Březík, 3. Jakub Húšť, 4. Patrik Seevald, 5. Robin Macek, 9. Filip Vichtora, 16. Jiří Vaculík, 16. Robin Macek, 27. Filip Vichtora, 29. Ondřej Malý, 41. Ivan Zajíc, 48. Tomáš Březík, 60. Robin Macek - 12. Dominik Eichner, 17. Jakub Vrzal, 22. Kamil Soják, 27. Vladislav Kittel, 32. Martin Najvar, 32. Adam Burýšek, 42. Petr Burýšek, 49. Adam Burýšek, 51. Marek Lípový; rozhodčí: Zdeněk Dolíhal - Daniel Galanský; vyloučení: 1:3 + Vojtěch Nezmeškal OS; využití: 1:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Jakub Tománek 12 - Vojtěch Nezmeškal 9, Michal Szczurek 6; po třetinách: 7:2, 2:4, 3:3
60:00 Komentář domácích Kvapil Michal (Trenér): Dnes jsme měli výborný vstup do utkání nasazení tlak a produktivyta. Wariors ve druhé třetině zlepšil držení míčku a využíval naše chyby. Důležitá výhra a musíme stále s pokoroiu pracovat a jít krůček po krůčku za cílem. děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Komentář hostů Najvar Martin (Trenér): Dnes nám nevyšel začátek zápasu. Všude jsme byli pomalejší. Od druhé třetiny jsme to stáhli na dvě formace a naše hra se zlepšila. Škoda, že nás brzdila zbytečná vyloučení. Celkově ale pro fanoušky zajímavé ofenzivní utkání. Přeju soupeři hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
59:09 GÓL Florbal Vsetín! 12:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #13 Ivan Zajíc (12:9)
57:19 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
54:39 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za bránění ve hře
50:05 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 11:9
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #71 Marek Lípový, asistoval #17 Petr Burýšek (11:9)
48:27 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 11:8
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #17 Petr Burýšek (11:8)
47:11 GÓL Florbal Vsetín! 11:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #17 Michal Žůrek (11:7)
41:54 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 10:7
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #71 Marek Lípový (10:7)
40:54 GÓL Florbal Vsetín! 10:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #24 Patrik Seevald (10:6)
40:00 Střely ve 2. části: 5:5
39:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Michal Szczurek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
39:00 Vyloučen hráč #1 Vojtěch Nezmeškal družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nesportovní chování
39:00 Vyloučen hráč #1 Vojtěch Nezmeškal družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - osobní trest
32:46 Vyloučen hráč #17 Petr Burýšek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:19 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 9:6
31:11 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 9:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #37 Kamil Soják (9:5)
28:12 GÓL Florbal Vsetín! 9:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #18 Ondřej Malý, asistoval #13 Ivan Zajíc (9:4)
28:11 Malý stál před bránou a jen doťuknul do pravé šibenice.
26:54 GÓL Florbal Vsetín! 8:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #25 Filip Vaculík (8:4)
26:43 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #10 Martin Filka (7:4)
26:32 Vyloučen hráč #24 Patrik Seevald družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
24:28 Burýšek trefil jen tyčku.
21:10 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #37 Kamil Soják, asistoval #28 Vladislav Kittel (7:3)
21:09 Soják vystřelil z půlky, Tománkovi to proklouzlo pod tělem a padlo to tam.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
16:02 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 7:2
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #74 Jakub Vrzal (7:2)
16:01 Vrzal chtěl zpracovat přihrávku, bohužel se míček odrazil od jeho čepele.
15:49 GÓL Florbal Vsetín! 7:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek bez asistence (7:1)
15:48 Macek skvěle sám na golmana.
15:37 GÓL Florbal Vsetín! 6:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík bez asistence (6:1)
14:39 Seevald na mantinelu.
11:47 Nezmeškal dobrý zákrok.
11:06 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 5:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #27 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Burýšek (5:1)
08:50 GÓL Florbal Vsetín! 5:0
08:49 Krásná souhra Vsetína, míček si vyměnili všichni mezi sebou a Vichtora nakonec zakončil.
08:30 Seevald skvěle vypíchl míček soupeři.
04:53 GÓL Florbal Vsetín! 4:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #10 Robin Macek, asistoval #4 Filip Vichtora (4:0)
04:52 Nádherná souhra Macka a Vichtory.
03:47 GÓL Florbal Vsetín! 3:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #18 Ondřej Malý (3:0)
03:45 Nezmeškal skvěle zakročil.
02:40 Nezmeškalovi se posunula branka.
02:07 GÓL Florbal Vsetín! 2:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #10 Robin Macek (2:0)
02:06 Húšť střílí.
01:58 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
00:01 Úvodní buly pro hosty.