8:6
    Tomasz CIELECKI
    (Kraina)

PASKOV SAURIANS - FbK Horní Suchá 8:6
branky: 30. Daniel Filip, 32. Daniel Filip, 35. Petr Šomodi, 38. Daniel Filip, 39. Martin Ulman, 49. Martin Ulman, 51. Martin Ulman, 58. Martin Ulman - 2. Daniel Tychtl, 5. Patrik Kaláb, 14. Tomáš Revenda, 17. Jiří Třinecký, 55. Daniel Tychtl, 60. Tomasz Cielecki; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Tomáš Stopka 7, Jakub Mikeska 23 - Michael Chalupecký 25; po třetinách: 0:4, 5:0, 3:2
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Předvedli jsme "famózní" první třetinu, po které musely přijít změny. Naštěstí si pak chlapci uvědomili, že už se hraje a od druhé třetiny začali Horní Suchou přehrávat. Utkání velmi slušné a férové z obou stran. Děkuji rozhodčím, divákům i soupeři, kterému přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny. Petr Šomodi dnes odehrál zřejmě poslední utkání v tomto ročníku, a tak bych mu rovněž rád poděkoval za předvedené výkony. Jsem moc rád, že se s týmem rozloučil vítězně.
60:00 Komentář hostů Krucina Petr (Trenér): Strašně jsme chtěli a myslím, že to bylo v 1 třetině vidět, soupeř nás myslím i trochu podcenil, ale goly nebyly náhoda šli jsme si pro to. V 2 třetině jsem polevili a zalezli, to byla voda na mlýn zkušené 1 lajně soupeře. nAni je to nestalo síly nás zatlačit prostě jsem  zalezli k braně. V 3 třetině vabank. Ke konci jsme se snažili tlačit a dostali domácí pod tlak a i on chybovali.  Bohužel body které mohly být bonusové s nekonali. nVše nej soupeři do bojů v play off. nDěkujeme suopeři,divákům,rozhodčím a přejem pěkný víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:30 GÓL FbK Horní Suchá! 8:6
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #44 Tomasz Cielecki, asistoval #99 Lukáš Kraina (8:6)
57:45 Suchá pokračuje ve hře bez brankáře i když se jim to zatím nyvyplácí
57:39 GÓL PASKOV SAURIANS! 8:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #24 Jakub Mikeska (8:5)
57:08 Timeout FbK Horní Suchá
54:47 GÓL FbK Horní Suchá! 7:5
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl bez asistence (7:5)
50:46 GÓL PASKOV SAURIANS! 7:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #7 Daniel Filip (7:4)
50:00 Paskov má svou první přesilovku tak uvidíme jak si s ní poradí
49:54 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za držení
49:32 bude se vylučovat na straně Suché
48:34 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:4
40:37 okamžitě co se Daněk vrátil do pole získává míček a stříli na bránu
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
38:59 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman bez asistence (5:4)
38:37 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Daněk družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
37:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #4 Patrik Bonczek (4:4)
37:21 Paskovu se nepovedla rozehrávka a Suchá jde sama na bránu brankář podržel
34:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (3:4)
31:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip bez asistence (2:4)
29:42 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #73 Petr Šomodi (1:4)
25:01 Horní Suchá hraje teď velmi bezpečně na svojí polovině
21:21 Suchá má perfektní šanci před bránou paskova
20:11 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS neproměnil #87 Martin Michna.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #24 Jakub Mikeska družstva PASKOV SAURIANS
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:49 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
19:09 bude se vylučovat na straně paskova Suchá jde do šesti
17:29 Horní Suchá je v přečíslení 3 na 2 ale tentokrát se jim to nepovedlo
16:56 GÓL FbK Horní Suchá! 0:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #91 Daniel Tychtl (0:4)
13:35 Buli vyhráva horní sucha ale paskov okamžitě získává míček ale brankáře neprostřelili
13:30 GÓL FbK Horní Suchá! 0:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #24 Tomáš Revenda, asistoval #38 Jiří Třinecký (0:3)
09:40 Hráč Daniel Filip zkouší dostat míček zpoza brány do brány freestylem ale brankář byl připraven
09:00 Paskov rozehrává v útočném rohu
06:40 Paskov i přes to že je v oslabení tak se mu podařilo vyjet a vystřelit na bránu
06:07 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za zvedání florbalky
04:26 GÓL FbK Horní Suchá! 0:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb z trestného střílení (0:2)
01:00 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #28 Filip Michejda (0:1)