• 60 59:26
    2
    Adam KUČERA

FBK Spartak Hluk - 1. FBK Eagles Orlová 7:4
branky: 13. Ondřej Bartoš, 18. Martin Kelíšek, 20. Vojtěch Duda, 42. Pavel Krchňáček, 43. Marek Šimíček, 54. Sebastián Bobáčik, 59. Pavel Krchňáček - 7. Marek Krmášek, 9. Filip Matějka, 31. Filip Matějka, 60. Lukáš Louda; rozhodčí: Vladislav Tuček - Bruno Weber; vyloučení: 5 + Pavel Krchňáček 4 + Martin Krchňáček OS:4; využití: 1:1; diváků: 143; zásahy brankářů: Ctibor Tichopádek 23 - Vít Brož 31; po třetinách: 3:2, 0:1, 4:1
60:00 Komentář domácích Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Prvních 10 minut naši kluci absolutně bez pohybu. Pak jim konečně došlo, že je potřeba začat jezdit a soupeře napadat v rozehrávce. To nám přineslo vítr do plachet a najednou i chuť hrát to co chceme. To, že nás nečeká nic lehkého jsme věděli z předešlého utkání v Orlové. Houževnatý soupeř, který nevynechá žádný souboj a bojuje o každý míček. Kluci dnes zaslouží pochvalu a ikdyž je po Vánocích, tak jsem od nich dostal krásný dárek v podobě vítězství. Nevím jestli jsem si toho všiml jen já, ale doufám, že i zbytek týmu, který dnes tahal za jeden provaz. Budu rád, když si tohle přeneseme i do dalších zápasů. Obránci dnes společně s gólmanem předvedli kvalitní práci (klobouček). Mrzí mě jen zbytečně vyhrocený konec utkání. Chování některých fanoušků bylo nevhodné a za ně se hostům tímto omlouvám. Soupeři děkuji za utkání a přeji hodně štěstí do dalších bojů.
60:00 Komentář hostů Louda Lukáš (Trenér): To co se tu zase dělo byla věc. Fanoušci i hráči soupeře. Některým prostě chybí rozum a IQ. A předem se omlouvám za to, ale zraní fatálně našeho nejlepšího hráče na hlavu a rameno co žebřin a divací se na něho rozběhnou pomalu na hřiště a nadavají mu do všech sprostých slov. Včetně hráčů soupeře. Toto je opravdu vrchol a na sportoviště to vůbec nepatří. Někteří by se měli hodně zamyslet nad svým chováním. Zápas jsme si i tak prohráli opět sami. Bohužel, tak budeme hrát o záchranu třeba nebo nevím. Čest.
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:26 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk - osobní trest
59:26 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za hrubost
59:26 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost
59:26 Vyloučen hráč #53 Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2+2 minuty za hrubost
59:11 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 7:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #32 Lukáš Louda, asistoval #66 Jakub Závoda (7:4)
58:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 7:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #24 Martin Kelíšek (7:3)
57:23 Timeout 1. FBK Eagles Orlová
57:23 Hosté to vyzkouší bez brankáře. Není na co čekat.
57:22 Hlucká četa dneska velmi kvalitně pracuje směrem dozadu.
54:26 Na hřišti se toho událo docela dost za poslední dobu a emoce jsou na nejvyšší úrovni.
53:12 GÓL FBK Spartak Hluk! 6:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #8 Sebastián Bobáčik, asistoval #26 Ondřej Bartoš (6:3)
53:10 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
52:56 Vyloučen hráč #3 Martin Tököly družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:21 Vyloučen hráč #69 Filip Matějka družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře
51:02 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Duda družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
50:28 Vyloučen hráč #83 Martin Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře
45:09 Rychlé dva góly domácích jim přináší více klidu na florbalkách a je to vidět i na rozehrávce.
42:33 GÓL FBK Spartak Hluk! 5:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #24 Martin Kelíšek (5:3)
41:15 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #53 Pavel Krchňáček, asistoval #83 Martin Krchňáček (4:3)
41:15 Klasickou kombinaci: "Já na bráchu a brácha na mě" předvedli bratři Krchňáčci a posílají Hluk do vedení
40:29 Šimíček vyzkoušel pozornost Brože z bekhandu.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
35:29 Tentokrát hosté nabízenou možnost nevyužili.
33:31 Uvidíme přesilovou hru Orlové, která minulou využila.
33:04 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nesportovní chování
32:10 Po vyrovnávací brance je jasně vidět jak se Hluk stáhl a čeká pouze na to co vymyslí Orlová.
30:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #16 Martin Myška (3:3)
30:35 Opět střela z dálky, kterou již Tichopádek měl ve svých rukavicích, avšak smolně se míček vysmekl a přepadl do branky.
29:08 Šimíkovi teď sjel míček po florbalce, když měl po pěkné kombinaci hostů příležitost ke skórování.
25:29 Orlová se snadno dostává do kvalitních šancí na zakončení díky náhozům přes celé hřiště.
25:11 Po střele zazvonila branka za domácím brankářem Tichopádkem.
24:05 Hra se nám poměrně přitvrzuje a je to vidět i na emocích hráčů a diváků
20:00 Střely v 1. části: 14:9
19:48 GÓL FBK Spartak Hluk! 3:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #7 Vojtěch Duda, asistoval #51 Tomáš Tuhý (3:2)
18:20 Dvakrát Hluk teď přestřelil branku Brože.
17:43 GÓL FBK Spartak Hluk! 2:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #24 Martin Kelíšek, asistoval #99 Miroslav Končitík (2:2)
16:02 Poměrně ostrý zákok na Krchňáčka, který hráči Orlové prošel a jede se dál.
14:08 Úplně odkrytou branku míjí Freml
12:41 GÓL FBK Spartak Hluk! 1:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #26 Ondřej Bartoš, asistoval #51 Tomáš Tuhý (1:2)
12:41 Moc pěknou akci předvedl teď druhý útok Hluku, který postupnou kombinací přešel přes všechny hráče Orlové a třešničkou na dortu bylo zakončení Bartoše.
11:49 Domácí se konečně trochu vzbudili a začali více střílet na branku soupeře.
08:36 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #77 Tomáš Bečka (0:2)
08:36 Poměrně dlouhou trajektorii měl míček mířící z florbalky Matějky, ale i přesto skončil v síti. Hosté odskakují již na dvoubrankové vedení.
07:46 Vyloučen hráč #99 Miroslav Končitík družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
07:15 První gól dnešního utkání vytahuje z branky domácí brankář.
06:46 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 0:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek bez asistence (0:1)
05:17 Neskutečný zásah předvedl teď Tichopádek, když v naprostém záklonu a skoro lehu vyhodil míček téměř z branky.
03:20 Střelu na Brože vyslal Krchňáček, avšak brankář hostů připraven.
01:01 První zákrok utkání si připisuje domácí brankář Tichopádek, který vykopával levou nohou míček, který šel do branky.