• 60 59:53
    2
    Vít FRIEDL

FBS Olomouc - FBC Spartak Bílovec 10:6
branky: 2. Bohdan Kopelec, 6. Jan Kratochvil, 18. Tomáš Jelínek, 20. Tomáš Skoupil, 24. Tomáš Jelínek, 28. Jiří Dolejší, 28. Igor Macháček, 41. Jiří Dolejší, 59. Jiří Novák, 60. Tomáš Štrbák - 17. Tomáš Kasinec, 35. Ivo Dohnal, 36. Václav Richtár, 41. Šimon Kouba, 44. Ivo Dohnal, 58. Tomáš Kasinec; rozhodčí: Lukáš Minarčík - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 7:5; využití: 1:2; diváků: 15; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 4 - Jakub Martinek 0, Roman Fučík 8; po třetinách: 4:1, 3:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Kočiřík Lukáš (Trenér): Dnes utkání tak jak jsme chtěli , až do stavu 7:1 jsme dominovali na hrišti. Pak kluci trochu začali šetřit síly na zítřejší zápas a nechali jsme soupeře zbytečně nadýchnout. Od půlky třetí třetiny jsme si pohlídali 3 body a těšíme se na zítřejší zápas s Hlukem.#hot16family
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): K zápasu jsme nastoupili se zbytečným respektem, všude jsme byli pozdě, nevěřili si na míčku. Od půlky zápasu už to byla z naší strany aktivnější hra s řadou gólových šancí. Bohužel ztráta 7:1 se proti prvnímu týmu soutěže špatně dotahuje a ikdyž jsme se dostali na rozdíl 2 gólů, soupeř při naší hře v 6 zaokrouhlil výsledek na krutých 10 gólů, Je třeba se zvednout, zítra nás doma čeká druhý Paskov. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:5
59:53 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
59:40 GÓL FBS Olomouc! 10:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Tomáš Štrbák, asistoval #15 Igor Macháček (10:6)
58:48 GÓL FBS Olomouc! 9:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (9:6)
58:40 Bílovec v šesti.
57:57 Bílovec z dorážky snižuje pouze na rozdíl dvou gólů.
57:56 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (8:6)
57:35 Vavrečka natáhl z půlky, ale Antoniazi zasahuje.
56:05 Jelínek vysouvá J. Novák, který zaváží do rohu.
55:19 Bílovec začíná přitlačovat.
54:21 Pecha uklidňuje situaci.
53:09 Pecha elegantní otočkou uvolňuje J. Nováka.
52:10 Střela J. Nováka těsně míjí Fučíkovu svatyni.
50:25 Hra se přelévá ze strany na stranu.
49:50 Skoupil v tutovce posunul na Macháčka, který byl v horší pozici.
48:25 Hosté se drží na útočné polovině, ale nedaří se jim se prosadit.
47:02 Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejší družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
46:15 Friendl uklidňuje.
45:03 Vyloučen hráč #16 Martin Ambrož družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
45:03 Vyloučen hráč #87 Jakub Melecký družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
43:42 Důraz Dolejšího pomáhá domácí obraně.
43:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #93 Tomáš Kasinec (8:5)
42:20 Kratochvíl v oslabení vyváží, ale nedostal se za polovinu.
41:42 Vyloučen hráč #36 Lukáš Malíček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
40:50 GÓL FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Jiří Dolejší, asistoval #33 Matěj Pecha (8:4)
40:20 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (7:4)
40:20 Bílovec z napádání získal míček a skóruje
40:00 Střely ve 2. části: 5:3
39:55 Antoniazi vyhazuje na Kopelce, kterému míček odskočil z čepele.
39:12 J. Novák ze vzduchu střílí za branku.
37:44 Macháček do tyče.
36:57 Vyloučen hráč #17 Ivo Dohnal družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:44 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (7:3)
35:24 Prudká střela Nováka zaneprázdnila Fučíka.
34:13 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #44 Václav Richtár (7:2)
33:51 Melecký bez obtíží proběhl celým středem, ale ve finální fázi mu míček sjel.
32:00 Antoniazi řadou fantastických zákroků drží naděje domácích.
31:30 Tyč zachraňuje Antoniaziho.
30:31 Vyloučen hráč #15 Igor Macháček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
29:10 Dohnal netrefuje v tutové pozici.
27:58 Timeout FBC Spartak Bílovec
27:58 GÓL FBS Olomouc! 7:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček bez asistence (7:1)
27:58 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Roman Fučík družstva FBC Spartak Bílovec
27:58 Macháček obešel Martinka a uklízí do prázdné brány.
27:58 Richtár nasadil Pechovi jesličky, Antoniazi ale v pozoru.
27:35 GÓL FBS Olomouc! 6:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #18 Jiří Dolejší, asistoval #21 Vít Friedl (6:1)
25:02 Antoniazi fotbalovým výkopem zachránil nebezpečnou situaci.
23:38 GÓL FBS Olomouc! 5:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #14 Jan Kratochvil (5:1)
22:56 Macháček zkouší z otočky, ale Martinek pozorný.
22:52 Volný Pecha ve velkém brankovišti dostává nahrávku přímo na čepel, ale míjí.
21:50 Vyloučen hráč #71 Radim Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
21:20 Skoupilův cross doletěl na čepel Macháčka, který z první netrefuje.
20:20 Střela Skoupila končí výborným zákrokem Martinka.
20:00 Střely v 1. části: 6:2
19:33 Vyloučen hráč #5 Marek Šmída družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
19:19 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #36 Lukáš Malíček (4:1)
17:55 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #21 Vít Friedl (3:1)
17:55 Rychlou rozehrávkou Jelínek prostřeluje.
17:55 Bílovec drží míček, ale nedaří se mu vyvézt do útočného pásma.
16:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #77 Šimon Kouba (2:1)
15:16 Bílovec proměňuje první přesilovku a snižuje na 2:1 pro domácí.
15:07 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká florbalka
14:14 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
14:14 První přesilová hra v utkání a velká šance pro Bílovec snížit stav utkání.
14:12 Další střela Jelínka končí blokem.
13:03 Bílovec má potíže s rozehrávkou, situaci ale zvládá.
12:10 Macháček se snaží napadat, nikdo ho ale nepodporuje.
11:02 Kratochvílova riskantní otočka na polovině přinesla zakončení, které ovšem trefuje jen brankáře Bílovce.
10:12 Skvělý zákrok Antoniaziho drží FBS!
09:30 Střela Abíka ze zátahu končí nad.
07:37 Ukázkový backcheck drží čisté konto Antoniazimu.
06:30 Olomouc v poklidu drží balónek na svých holích.
05:54 Jelínek obíhačkou poslal balonek přímo před prázdnou bránu J. Novákovi, ale ten míjí.
05:42 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:0)
04:45 Příklep J. Nováka končí nad kasou hostů.
03:59 Jelínek trefuje spojnici!
02:59 Rychlá sklepávačka hostí nepřinesla výraznější šanci.
01:57 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #14 Jan Kratochvil (1:0)
01:55 Kopelec pozemní střelou z poloviny otevírá skóre dnešního utkání.
01:05 Střela Jelínka končí blokem prvního hráče před ním.
00:01 Bukly  pro domácí.
00:00 Vítame vás u online přenosu 16. kola mužské Divize mezi domácími FBS proti Bílovci.