1

3.

série

1.MVIL Ostrava - FBC DESTILA SLAVKOV 5:6pn
branky: 26. Matěj Münster, 34. Michal Kozelský, 40. Matěj Münster, 46. Vojtěch Schystal, 53. Filip Vančo - 12. Michal Šopík, 14. Ondřej Kuchta, 16. Martin Janalík, 49. Dominik Horák, 58. Jiří Blaha, N Michal Šopík; rozhodčí: Andrej Bílek - Ondřej Fojt; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Tomáš Novák 33 - Ondřej Horák 39; po třetinách: 0:3, 3:0, 2:2, 0:0
Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Zápas, ktrerý začal v první třetínou kdy jsme hrali florbal a nevim z jakého důvodu jsme byly takto nervozní a dali soupeři vedení 0:3. nPo poradě mezi třetinama nastoupil seběvědomější tým který soupeř předčil florbalem, který jsme chtěli hrát a předvedli jsme za mě daleko atraktivnější hru a dorovnali stav. nVe třetí třetině jsme 2x odskočili do vedení, ale vlastníma chybama jsme nechali stav dospět do stavu 5:5: nV prodloužení nevím jestli měl soupeř bránu zakletou, ale neskutečné věci tam nedopadli. nNájezdový vabank už rozhodl jediný nájezd. nJsem pyšný na můj tým za výkony a aktivní florbal. Deprimují mě výsledky. nDěkuji všem za podporu na hale.  nDěkuji všem se kterýma můžu v MVILU pracovat. nDěkuji i mé ženě za obrovskou podporu a, že mě ještě nezabila. Obrovské děkuji
Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Po první dobře zvládnuté třetine, když jsme zaslouženě vedli 0:3 jsme během druhé třetiny vypadli z tempa anechali jsme soupeře srovnat a vrátit do zápasu. Od té doby mohl zápas dopadnout na jednu či druhou stranu. Nakonec odvážíme celé dva body. Děkujeme rozhodčím a soupeřům za kvalitní zápas.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #88 Michal Kozelský , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DESTILA SLAVKOV hráč #14 Jakub Lovas , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #10 Jan Adamík , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DESTILA SLAVKOV hráč #12 Jakub Holomek , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1.MVIL Ostrava hráč #9 Matěj Münster , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DESTILA SLAVKOV hráč #48 Michal Šopík a vstřelil rozhodující gól (5:6).
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 4:6
65:00 Ukončení prodloužení
64:58 Timeout 1.MVIL Ostrava
64:58 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 21:15
57:40 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 5:5
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #6 Jiří Blaha, asistoval #7 Michal Drápal (5:5)
53:50 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za vysoká florbalka
52:33 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:4
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #33 Filip Vančo, asistoval #12 Vojtěch Rajnošek (5:4)
52:02 Trestné střílení družstva 1.MVIL Ostrava neproměnil #9 Matěj Münster.
51:07 Jak říkáš Davide, je to čistá fantááááázia
51:06 Dnešní zápas pro fanouška agresivního florbalu musí být čistá fantázia.
48:59 Vyloučen hráč #18 Vojtěch Blaha družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za hrubost
48:59 Vyloučen hráč #10 Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
48:43 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 4:4
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #7 Michal Drápal (4:4)
48:24 Na dnešní zápas se přišlo podívat skvělých 45 diváků. Děkujeme za podporu.
45:30 Nečekané! Díky Schystalově akci se 1.Mvil konečně dostává do vedení.
45:29 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Vojtěch Schystal, asistoval #79 Petr Skácel (4:3)
44:46 1.Mvil úspěšně ubránil oslabení.
42:41 Vyloučen hráč #12 Vojtěch Rajnošek družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hra na zemi
42:41 Domácí se po vyloučení Rajnoška dostávají do oslabení.
42:26 Faózní zákrok brankáře domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:20 Münster vyrovnává na 3:3.
39:19 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster, asistoval #79 Petr Skácel (3:3)
38:32 Emoce na lavičce hostů jsou dnes veliké.
33:25 Vypadá to, že se 1.Mvil probudil. Pěkná akce Kozelského a Münstera snižuje na 2:3.
33:24 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #9 Matěj Münster (2:3)
31:39 Brožek doráží do prázdné ale minul.
28:17 Münster se toho dneska opravdu nebojí.
25:23 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 Matěj Münster z trestného střílení (1:3)
25:23 Stylovým nájezdem Münstera se 1.Mvil vrací zpátky od hry.
24:06  Veliká šance kořínka snížit na 1:3, bohužel minul.
20:01 Pokračujeme tam kde jsme skončili. Domácí mají ještě minutu a půl na proměnění přesilovky.
20:00 Střely v 1. části: 8:15
19:45 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za vysoká florbalka
17:16 Vyloučen hráč #3 Jan Kafna družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
17:16 Po zákroku Kafny se domácí se dostávají do prvního oslabení dnešního zápasu.
15:56 Domácí by se měli více soustředit pokud si chtějí dneska odnést 3 body.
15:55 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #5 Martin Janalík, asistoval #14 Jakub Lovas (0:3)
15:29 Hráči pomalu přitvrzují.
13:15 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #11 Ondřej Kuchta, asistoval #12 Jakub Holomek (0:2)
13:15 Svižný útok hostů končí dalším gólem 0:2 pro Slavkov.
11:08 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 0:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #48 Michal Šopík, asistoval #88 Dominik Horák (0:1)
11:08 Hosté trestají chybu domácích rychlým gólem a střílí první gól zápasu.
07:13 Do gólových akcí se dnes ani jeden tým zrovna nehrne.
03:40 Oba týmy se nebojí hrát tělem.
01:41 První nadějná akce domácích bohužel bez gólu.
00:01 Vítáme Vás u dnešního 15. kola Divize E  mezi týmy 1.Mvil Ostrava a FBC Destila Slavkov.