4:3
    Viktor BŐHM
    (Filip)

PASKOV SAURIANS - FBS Olomouc 4:3p
branky: 19. Adam Sikora, 39. Lukáš Kurečka, 52. Martin Michna, 63. Viktor Bőhm - 9. Tomáš Jelínek, 19. Igor Macháček, 31. Adam Procházka; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 6:4; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - Patrik Antoniazi 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:0, 1:0
65:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Dneska další velmi kvalitní utkání, za které jsme velmi rádi. Troufnu si tvrdit, že ve hře 5 na 5 jsme byli na hřišti lepším týmem. Co nás trápilo byla efetivita a činnost speciálních formací. Teď hlavy vzhůru. Věřím, že tuto zkušenost přetavíme v motivaci do další práce v cestě za vytyčeným cílem. Soupeři děkuji za utkání a přeji hodně štěstí ve zbytku soutěže.
65:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Máme v týmu zraněné, anginu i covid. Za dva poslední týdny jsme neměli pořádný trénink. Soupeře jsme varovali, když jsme jej požádali o odložení tohoto utkání. Snad od nás nic nechytili. Jinak samozřejmě náš dnešní soupeř už dávno přerostl úroveň této soutěže a já osobně věřil v jeho postup už v předchozí sezóně. Takže mu přeji, aby už to v tomto ročníku konečně vyšlo. Zaslouží si to a v Národní lize rozhodně nebude jen do počtu. Stačí se podívat, jak si tam letos počínají týmy Třince a Zlína. Děkuji všem divákům, soupeři i rozhodčím. Hlavně všichni dobře dojeďte domů.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
65:00 Ukončení prodloužení
62:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #7 Daniel Filip (4:3)
61:48 Timeout PASKOV SAURIANS
61:48 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Bistrý družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
60:40 olomouc zkouší střelu od mantinelu ale končí brankáři v ruce
60:18 úvodní buly prodloužení vyhrál Olomouc ale zatím se drží na své polovině
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:12
57:47 Vyloučen hráč #21 Vít Friedl družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
57:47 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
54:41 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za opakované přestupky
52:30 Skore se nám vyrovnalo a zápas se tím pěkně přiostřil
51:49 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #4 Patrik Bonczek (3:3)
51:47 paskov má standartku před bránou
49:43 Kurečka se uvolnil před bránou ale přihrávka mu nesedla a přestřelil bránu
47:38 ze strany Olomouce velmi pěkná přesilovka která bohužel neskončila gólem ale viděli jsme 4 pěkné střely
45:38 Vyloučen hráč #4 Patrik Bonczek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za bránění ve hře
44:30 Po vychytané střele vyhazuje Paskovský brankář přes celé hřiště útočníkovi kterému se bohužel nepodařilo zakončit
40:46 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:5
38:50 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka, asistoval #21 Peter Šobich (2:3)
37:35 paskov ná standartku před bránou Olomouce ale ti měli postavenou neproniknutelnou zeď
35:22 Paskov verdžel pod nátlakem hru 5 na 3 i 4 na 3 a teď má ještě minutu vlastní přesilovku
34:06 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za držení
33:15 Vyloučen hráč #14 Viktor Bőhm družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nesportovní chování
32:54 Vyloučen hráč #76 Adam Sikora družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
30:58 Brankáři Olomouce se povedl nádherný výhoz a vyústilo to v pěkný gól
30:55 GÓL FBS Olomouc! 1:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #97 Adam Procházka, asistoval #30 Patrik Antoniazi (1:3)
27:12 druhá třetina je zatím bez výraznějších šancí
26:04 Olomouc zkouší střelu z půlky ale balonek se nedostal ani přes obránce Paskova
22:20 Paskov zkouší projít okolo mantinelu, míček získává olomouc a okamžitě jde do protiútoku
20:00 Střely v 1. části: 7:9
18:30 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #76 Adam Sikora, asistoval #88 Lukáš Kurečka (1:2)
18:09 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (0:2)
17:20 Kurečka se ocitl sám před bránou ale poslal míček moc vysoko
11:15 Paskov přebírá míček okamžitě po rozehrávce Olomouce a jdou na bránu v přečíslení 3 na 2 . brankář Oomouce chytil střelu
08:35 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #11 Tomáš Skoupil (0:1)
08:10 Útočník olomouce se uvolnil sám před bránu ale nezpracoval míček správně
07:15 Ve hře 5 na 5 to bylo velmi vyrovnané tak uvidíme kjak si paskov povede ve čtyřech
07:12 Vyloučen hráč #7 Daniel Filip družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
06:20 Olomouc zkouší střlu od mantinelu ale moc vysoko a bude rozehrávat paskov
04:25 Utkání je zatím velmi vyrovnané. Oba týmy si zatím připsaly jednu střelu na bránu