• 59 58:20
    10:3
    (Řezáč)

1.MVIL Ostrava - FBK Spartak Hluk 10:3
branky: 16. Matěj Šlosarčík, 17. Michal Kozelský, 17. Lukáš Uherek, 32. Matěj Erbs, 44. David Radošovský, 45. Michal Kozelský, 47. Matěj Erbs, 49. Jan Adamík, 57. Michal Kozelský, 59. Michal Kozelský - 6. Radim Zálešák, 40. Marek Šimíček, 50. Radim Zálešák; rozhodčí: Radek Vybíhal - Dominik Pustówka; vyloučení: 4 + Michal Kozelský OS:4; využití: 1:1; diváků: 53; zásahy brankářů: Tomáš Novák 27 - Erik Hauerland 16, Ctibor Tichopádek 7; po třetinách: 3:1, 1:1, 6:1
60:00 Komentář hostů Kolečkář Lukáš (Vedoucí): Soupeř hrál od začátku chytře a na své šance vždy trpělivě čekal. My jsme nebyli schopni na danou hru adekvátně reagovat. Domácí tak zaslouženě vyhráli a v třetí třetině nás přejeli. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme hodně štěstí do dalších utkání.
60:00 Komentář domácích Bažan Petr (Trenér): Dnes se nám povedlo přenést do zápasu to co děláme v treninku. 3. třetiny odpracované na maxikum a odnášíme si důležíte 3 body. Děkujeme úžásným divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 13:13
59:17 Pozdrav pro kamarády z Norska. Máme pro Vás první tři body. Bez vás se dá i vyhrát.
58:20 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 10:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #7 Petr Řezáč (10:3)
56:36 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 9:3
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #79 Petr Skácel (9:3)
56:36 Dneska se dějí zázraky. 1.Mvil trefuje 10. gól dnešního utkání. Jedeme dál.
56:36 Kozelský střílí hatrick. Gratulace.
56:31 Vyloučen hráč #51 Tomáš Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká florbalka
51:03 Vyloučen hráč #9 David Radošovský družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky
49:36 GÓL FBK Spartak Hluk! 8:3
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #26 Ondřej Bartoš (8:3)
48:14 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Ctibor Tichopádek družstva FBK Spartak Hluk
48:12 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 8:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #10 Jan Adamík, asistoval #22 Lukáš Uherek (8:2)
46:56 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 7:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs z trestného střílení (7:2)
44:26 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 6:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #88 Michal Kozelský, asistoval #77 Matěj Erbs (6:2)
43:28 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 5:2
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #9 David Radošovský, asistoval #22 Lukáš Uherek (5:2)
40:20 Začátek poslední třetiny je stejně vyhrocený jako ty předcházející dva.
40:00 Střely ve 2. části: 12:8
39:32 Spartak se snaží z konce třetiny vytěžit maximum.
39:02 GÓL FBK Spartak Hluk! 4:2
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #67 Marek Šimíček, asistoval #96 Adam Cileček (4:2)
37:28 Skvělý zákrok brankáře domácích.
36:22 Dnešní zápas připomíná debatní kroužek pod vedením Matěje Erbse.
35:38 Domácí předvádí solidní přesilovou hru.
35:05 Vyloučen hráč #19 Jan Freml družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
31:28 Výměna názorů mezi mužem v červeném a trenérem 1.Mvilu.
31:17 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 4:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #77 Matěj Erbs, asistoval #7 Petr Řezáč (4:1)
29:11 Krásná akce Standy Brožka. Golman hostů ale vychytal.
26:38 Vyloučen hráč #88 Michal Kozelský družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování
26:38 Vyloučen hráč #88 Michal Kozelský družstva 1.MVIL Ostrava - osobní trest
26:38 "Zavolejte ochránce zvířat. Dneska se tady budou týrat zebry."
24:52 Epický sprint Adamíka málem končí gólem domácích.
24:02 1.Mvil presuje, bohužel bez gólu.
23:04 Domácí v plném počtu. Začína druhá přesilovka 1.Mvilu.
21:49 Vyloučen hráč #96 Adam Cileček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování florbalky
21:49 A jedeme. Zápas 4 na 4.
21:04 Vyloučen hráč #10 Jan Adamík družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za sekání
21:04 1.Mvil se opět dostává do oslabení.
20:30 Hosté se taky nebojí rozdávat tvrdé hity.
20:12 Oba týmy začali druhou třetinu naplno.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
16:59 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 3:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #22 Lukáš Uherek, asistoval #10 Jan Adamík (3:1)
16:59 Dvě rychlé akce a už se vezou. Domácí trestají Spartak a zvyšují na 3:1.
16:34 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 2:1
15:32 GÓL 1.MVIL Ostrava ! 1:1
Branku družstva 1.MVIL Ostrava vstřelil #5 Matěj Šlosarčík, asistoval #9 David Radošovský (1:1)
15:32 Po dlouhých 15 minutách Šlosarčík doráží a 1.Mvil srovnává 1:1.
15:10 1.Mvilu skončila promarněná přesilovka.
14:25 ČÍm déle zápas trvá, tím vyhrocenější emoce jsou.
13:10 Vyloučen hráč #26 Ondřej Bartoš družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání
13:10 První přesilová hra domácích. 1.Mvil začína čarovat.
12:19 Erbs opět pokouší střelu, bohužel neúspěšně.
11:13 Vypadá to, že trenér domácích dneska bude potřebovat silné nervy.
08:10 Emoce jsou dneska všudypřítomné.
07:50 Veliká šance domácích, bohužel Erbs minul.
05:11 GÓL FBK Spartak Hluk! 0:1
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil #81 Radim Zálešák, asistoval #8 Sebastián Bobáčik (0:1)
05:11 Hosté rychle využili přesilovou hru a dostávají se do vedení.
04:27 Vyloučen hráč #77 Matěj Erbs družstva 1.MVIL Ostrava na 2 minuty za hrubost
03:00 První nebezpečná akce 1.Mvilu.
01:40 1.Mvil se dnes nebojí hrát tělo na tělo.
00:32 Dneska to vypadá na vyhrocený zápas plný emocí.
00:05 Přejeme krásnou neděli a vítame Vás u dnešního zápasu divize mezi týmy 1.MVIL Ostrava a FBK Spartak Hluk.