• 59 58:31
    2
    Martin MICHNA

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - PASKOV SAURIANS 3:4
branky: 9. Vladislav Kittel, 10. Jakub Robenek, 20. Petr Burýšek - 3. Jakub Mechel, 26. Lukáš Kurečka, 30. Viktor Bőhm, 31. Radim Valigůra; rozhodčí: Adam Daniel - Matěj Veverka; vyloučení: 4:3; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Klinka 33 - Vojtěch Kořínek 36; po třetinách: 3:1, 0:3, 0:0
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Relativně dobrý vstup do utkání. Ve druhé třetině výpadek, soupeře jsme zbytečně dostali do zápasu i díky zbytečným vyloučením a pak jsme svou neproduktivitou nebyli schopni vyrovnat. Jde cítit, že někteří hráči mají 3 zápasy ve třech dnech v nohách, ale na to se nelze vymlouvat. Přejem brzké uzdraveni DE27 a o víkendu znova u nás a lépe.
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Naše dnešní vítězství je z mého pohledu zcela zasloužené a mohlo být i vyšší, kdybychom proměnili tu hromadu šancí, které jsme si vypracovali za stavu 3:4. Musím pochválit skvělého brankáře domácích, který nám dal dneska opravdu zabrat. VELMI mne mrzí zranění jednoho z klíčových hráčů soupeře a doufám, že bude brzy v pořádku. Děkuji svým hráčům za obětavý výkon, rozhodčím, i v hale přítomným divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
58:31 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
58:27 Lipový prosfištěl hracím polem ale uklouzlo jak na ledě.
56:49 Vyloučen hráč #8 Jakub Robenek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nesportovní chování
56:49 Robenek se dohaduje s rozhodčím o incidentu s hráčem.
56:26 Domací zkouší hru bez brankáře.
56:25 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
56:24 Koloničný opět na zemi díky sekaní hostu.
55:29 Utočná formace domací hráču Kittlu je famozní ale míček opět končí za mantinelem.
54:19 Burýšek P. ukazal nadhernou obranou situaci kde proletěl mičkem přes hráče jak báseň.
53:31 Eichner střílí ale golman hostu chytá.
52:11 Trestné střílení družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B neproměnil #21 Adam Burýšek.
52:11 Nájezd pojede Adam Burýšek.
52:11 Domací tým krásně vypíchl míček hostů ale končí faulem na Dominika Eichnera kde původně měl být vyloučený hráč hostů ale rozhodčí se dohodli na trestném střílení.
51:36 Tým hostů se dostali do utočného pásma před Klinku kde Klinka bez problému zvládl situaci vyřešit.
50:37 Nádherná utočná kombinace kde si domací tým nadherně přihrávali a Šimek zkouší vystřelit ale opět neúspěšně do hráče hostů.
49:53 Bratři Kittlu se dostavají do utočného pásma ale míček končí za mantinelem.
49:01 Lipový čekal na přihrávku od Šimka, úspěšně Lipový střílí  ale do hráče.
47:44 Tým hostů využili situaci kde šli 2 na 1 ale bez branky, míček mířen za branku.
46:40 Domácí zkouší využit přesilovku ale bez úspěchu a tím hrajou hosté v plném počtu.
45:05 Hosté měli šanci na gól ale rozhodčí se rozhodli že gól neplatí.
44:33 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:23 Domací v plném počtu ale natož tvrdý hit na Koloničného který se vrátil zpět do hry. Domací si zahrajou přesilovou hru.
43:49 Hoste si přihravají, střílí, ale Klinka vyrazil přilbou.
42:23 Vyloučen hráč #18 Milan Koloničný družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
42:23 Hosté si zahrajou přesiovou hru kde Koloničný zfauloval hráče.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:54 Hosté střílí ale vedle.
39:29 Najvar zblokovan míček který končí za mantinelem, hrát budou hosté.
38:47 Najvar za brankou bez ztrátu míčku a přihrava Burýškovi P.
38:27 Rusek zblokoval přihravku hráče hostů.
37:42 Eichner to schytal do břicha ale pokračuje se dal.
37:10 Hosté v plném počtu.
36:19 Domací v plném počtu a hrají přesilovou hru 5 na 4.
35:10 Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
35:10 Hra 4 na 4 kde byl sfaulovaný Petr Buryšek.
34:19 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za držení
34:00 Domací si opět zahrajou oslabení.
32:45 Kostelecký zkouší vybojovat míček ale končí odpísnání rozhodčího za sekáni.
31:54 Šimek zkouší střilet jednu ránu za druhou ale bez uspěchu.
30:31 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Radim Valigůra, asistoval #87 Martin Michna (3:4)
30:25 Hosté znovu v utočném pásmu kterou opět využili a zvyšují stav na 3:4
29:40 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #14 Viktor Bőhm, asistoval #82 Vojtěch Kořínek (3:3)
29:32 Hoste se dostavají do utočného pásma kde si přihravají a davají gól.
29:03 Šimek střílí ale zase mimo.
28:37 Domací v plném počtu.
27:42 Hoste hrají na utočném pásmu kde si davají přihrávky a doufají že dají gól ale domacím se pokusilo míček vyhodit pryč.
26:35 Vyloučen hráč #10 Martin Filka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
26:35 Domací tým si zahraje oslabení kde si jde na trestnou lavici sednout Filka.
25:38 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #88 Lukáš Kurečka bez asistence (3:2)
25:38 Klinka dostal nálož od hostujicích hráču kde badá branka.
24:30 Kittel P. zkusil sebrat míček ale hostujicí hráč byl lepší.
24:13 Lehký hit na Najvara.
23:27 Burýšek A. střilí ale střela zblokovana hráčem která končí za mantinelem. Hrát budou domácí.
22:15 Hosté po předchozí třetině vyvijí tlak na domací tým a dostavají se do utočných šancí.
21:27 Hosté zkusili vystřelit ale střela zblokovana.
20:47 Tým hostů hrají tvrdý florbal před Klinkovou brankou ale naštěstí domacímu týmu se podařilo míček vybojovat a uklidnit situaci.
20:23 Kostelecký začíná nabírat rychlost Schumiho, fhuuu.
20:00 Střely v 1. části: 20:16
19:08 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (3:1)
19:08 Petr Burýšek napravil předchozí komentář a střílí do branky kde dává gól.
18:46 Petr Burýšek zkusil proletět hřiště ale byl zastaven
18:34 Hosté střilí na branku ale přímo na Klinku kde ten chytá bez problému.
16:54 Hosté si přihravají ale ztrací míček.
16:31 Eichner zkusil vystřelit ale zblokovan hokejkou.
15:41 Petr Kittel zkusil vystřelit jednou rukou ale brankář chytil.
14:49 Šimek vytlačil hráče hostů a končí odpískaní rozhodčího.
12:40 Míček líta sem tam a hráčí neví kde je.
11:38 Šimek zkusil vystřelit z půlky hřiště ale mijí nad branu brankáře.
11:00 Hostujicí předvedlí tvrdý faul na Filku ale bez faulu. Budou hrát domací.
10:02 Domácí vyvijí tlak na hostujicí za domací brankou ale končí to odpískáním rozhodčích.
09:29 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #8 Jakub Robenek, asistoval #21 Adam Burýšek (2:1)
08:25 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #69 Petr Kittel (1:1)
08:25 Vladislav Kittel srovnává utkání na 1:1
08:02 Domací měli šanci na srovnaní zapasu ale bez úspěchu, na tož za chvíli se dostali do protiútoku hostujií ale taktéž bez úspěchu.
06:23 Domácí vyvijí tlak na hosté a udržují si utočné pásmo.
05:45 Pokus i sřelu domácí kde byla zblokovaná střela hráčem hostu od Kittla
04:19 Dominik Eichner se pokusil o sebraní míčku hostů ale končí to po odpískání sekání.
02:32 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #43 Jakub Mechel, asistoval #80 Vojtěch Valigůra (0:1)
02:00 Hoste hrají opatrný florbal ale vyvijí tlak na domací.
01:07 Buryšek Adam zkusil vystřelit z otočky ale mijí branku.
00:10 Uvodní buly vyhrali domácí.