2:4
    Jan SLABĚŇÁK
    (Štrbák)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - FBS Olomouc 3:4
branky: 8. Petr Kittel, 30. Jakub Robenek, 60. Petr Kittel - 4. Jiří Novák, 27. Tomáš Skoupil, 53. Tomáš Skoupil, 60. Jan Slaběňák; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 162; zásahy brankářů: Jan Klinka 26 - Patrik Antoniazi 25; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:2
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Dneska zápas ve vysokém tempu. Soupeř opravdu kvalitní a po zásluze vede ligu. Škoda pár věcí, které netřeba komentovat, ten kdo byl, viděl. Troufám si říct, že by slušela zápasu remíza, ale Olomouc byl na konci šťastnější. Klukům děkuji za boj až do konce. Příště budeme zase silnější. Děkujeme taky divákům za podporu a zdravíme na koncert Pauliho Garanda jednoho z našich klíčových hráčů, který dnes díky tomu chyběl. Snad s ním nezačne zpívat, to by chyběl na více zápasech, což by byla pro nás ztráta.
60:00 Komentář hostů Tichý Daniel (Vedoucí): Dneska rozhodně kvalitní podívaná. V této výborné atmosféře jsme rádi za další tři body. Děkuji soupeři za utkání a přeji hodně štěstí v dalším průběhu soutěže. #hot16family
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
60:00 Vítězem dnešního utkání se stává Olomouc
59:39 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #17 Petr Burýšek (3:4)
59:39 Domácí se ale nevzdávají a připisují si další gól
59:34 Domácí dostávají gól a to při hře v 6
59:10 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #75 Jan Slaběňák, asistoval #6 Tomáš Štrbák (2:4)
58:24 Domácí musí v posledních minutách zvládnout oslabení a přidat minimálně jeden gól
57:48 Vyloučen hráč #97 Martin Najvar družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
57:30 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
57:30 Slabeňák se prosazuje svým únikem z beku a následně přihrává spoluhráči, který přihrávku míjí
56:27 Najvar dnes nemá svůj den, končí opět na zemi
55:37 Friedel s Novákem předvádějí krásnou akci před Klinkovou bránou, ukončují však tyčkou
54:05 Podle publika jsou dnes rozhodčí zmateni jako kuchaři, kteří vaří svatomartinské menu
53:56 Vyloučen hráč #15 Igor Macháček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hra na zemi
52:15 GÓL FBS Olomouc! 2:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #26 Vojtěch Máca (2:3)
52:15 Domácí se snaží ještě diskutovat s rozhodčími, ti následně mažou trest Monsportovi, namísto Prašivky.
52:15 Kratochvíl strhává Monsporta u mantinelu na zem. Sudí rozhodli, že si na trestnou lavici za hrubost sednou oba. Následně se k nim přidává i Prašivka
51:36 Vyloučen hráč #23 Daniel Prašivka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za držení
51:11 Vyloučen hráč #14 Jan Kratochvil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
51:11 Vyloučen hráč #7 Jan Monsport družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
50:13 Střílet se pokusil i Kittel, bohužel mimo bránu
49:17 Macháček míří k noze Klinky, ten však míček vykopává
48:01 Síly obou týmu jsou dost vyrovnané. S ubývajícími silami je pro oba týmy těžší zakončit
37:52 Monsport střílí suverénně z prvé, brankář však chytá
34:24 Prašivka vzorově blokuje střelu protihráče, což se líbí Robenkovi, který podporuje Prašivku osobním chorálem
33:22 Hra se začíná přiostřovat
31:53 Prašivka s Kosteleckým ukazují publiku řadu kliček
29:12 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #8 Jakub Robenek, asistoval #21 Adam Burýšek (2:2)
29:12 Osobní souboje se stávají vyostřenější. Na to je ale zvyklý Robenek, který po nahrávce A Burýška skóruje
27:24 Hosté si připisují branku, střelou, která sjela Klinovi pod rukou
26:48 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #11 Tomáš Skoupil, asistoval #47 Bohdan Kopelec (1:2)
26:38 Probouzí se také fanoušci domácích
25:31 Kopelec je velice aktivní v útoku a je zřejmé, že chce svému týmu připsat další bod
23:28 Domácí jsou, oproti první třetině, více úspěšní v útoku, nachází si také více šancí
22:50 Prašivka předvádí krasojízdu zakončenou střelou z otočky, bohužel míjí bránu
20:34 Hned ze začátku první třetiny si šanci našel A Burýšek, jeho střelu však chytá brankář
20:00 Střely v 1. části: 12:9
19:43 A Burýšek střílí, bohužel nad bránu
19:16 Domácí dnes vynikají v obraně, bohužel útok se pro ně stává obtížnější.
18:40 Lipový zblokoval míček soupeře a vybojoval si šanci na střelu, tu však neproměnil
17:21 Za mantinelem teď skončil Kittel, který se velice těžko staví
16:01 Kopelec dostává krásnou nahrávku, bohužel se ji snaží přihrát spoluhráči a tým tak míček ztrácí
15:02 Střílet se pokusil také Bistrý, střela však putovala mimo bránu
14:03 Z otočky se teď snažil vystřelit Kostelecký, míček však letěl do rohu mantinelu
12:52 U brány se prosazuje Macháček, který se snaží míček dorazit. Klina je však pohotový a soupeřův pokus odvrací
12:03 Domácí svou přesilovou hru nevyužili
11:17 Bránu těsně míjí Robenek
10:06 Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
09:33 V týmu domácích dnes hraje také Robenek, který snad týmu pozitivně přispěje svými zkušenostmi a hráčskou praxí
08:26 Novák je sice nejmladší hráč na hřišti, svým únikem a střelou však domácí překvapil
07:07 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel bez asistence (1:1)
06:43 Kvality obou týmu jsou značné
05:12 Šance se snažil využít také Kittel, bohužel brankář hostí střelu chytá
03:45 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Jiří Novák, asistoval #9 Vojtěch Bistrý (0:1)
03:45 Z půli hřiště se střelou z prvé prosadil Novák
03:35 P Burýšek se snažil nahodit míček před bránu, bohužel útok domácích nebyl schopen míček zpracovat
02:23 V obraně se prosadil Šimek, který si dnes řádně procvičuje kličky
00:56 Hra je již ze začátku velice dynamická a to z obou stran
00:02 Úvodní buly vyhrávají hosté