• 51 50:39
    3:9
    (Dohnal)

FBC DESTILA SLAVKOV - FBC Spartak Bílovec 3:9
branky: 31. Radim Kroupa, 34. Radim Kroupa, 35. Dominik Horák - 4. Ivo Dohnal, 4. Ivo Dohnal, 7. Šimon Kouba, 19. Marek Šmída, 25. Ivo Dohnal, 29. Václav Richtár, 34. Tomáš Kasinec, 42. Ivo Dohnal, 51. Václav Richtár; rozhodčí: Radek Olšina - Jan Kouba; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Ondřej Horák 24 - Jakub Martinek 32; po třetinách: 0:4, 3:3, 0:2
60:00 Komentář hostů Zbořil Tomáš (Trenér): K výhře nám dnes pomohl skvělý vstup do první třetiny, kde jsme soupeři odskočili o 4 góly. Až na jednu divokou pasáž v druhé třetině jsme po celý zápas kontorolovali hru a postupně navyšovali skóre. Díky klukům za odmakaný zápas a soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích Šícha Jan (Trenér): Zápas ovlivnila první třetina, kterou jsme totálně propsali a po zásluze prohráli 0:4. Ve druhé třetině jsme dokázali srovnat hru, ale opět skóroval soupeř, který už poté hru kontroloval. Měli jsme špatnou koncovku. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
58:51 Václav Richtár zkoušel Michigan, tento trik mu ale nevyšel.
57:38 Radim Richtár se prokličkoval k brance, brankáře ale nepřehodil.
55:06 Jakub Hlaváč pálil z levé strany, Horák byl ale připravený.
53:52 Michal Drápal dostal nahrávku "mezi kruhy", Jakub Martínek má dnes ale skvělý den a tasí jeden dobrý zákrok za druhým.
52:55 Po střele Martina Holečka vypadl Martínkovi míček, bohužel pro domácí ale neskončil v síti. Následně pálil Jan Smelik, jeho ostrý pokus skryl hostující gólman ve výstroji.
51:35 Dominik Horák střílel a do odraženého míče se opřel Ondřej Kuchta, jeho bekhendový pokus ale skončil jen v ochranné síti.
50:39 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:9
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #17 Ivo Dohnal (3:9)
50:35 Ondřej Kuchta pálil po nahrávce Dominika Horáka, skóre ale nezměnil.
50:05 Domácím nevyšla rozehrávka, Matěj Makový ji ale v úniku neprotrestal, Jakub Lovas mu moc prostoru nedopřál.
48:59 Jakub Holomek ze standardky vystřelil, branku Bílovce ale netrefil.
48:45 Domácí míchají se sestavou a snaží se najít ideální složení k závěrečnému náporu.
46:55 Jan Smelik vyslal z poloviny střelu na teč, hostující gólman ale situaci zvládl.
45:31 Domácí druhá pětka obléhala branku hostí, žádná ze střel ovšem nebyla extra nebezpečná.
44:07 Dominik Horák našel ve skvělé pozici Jiřího Blahu, jeho střelu ale vychytal Martínek.
41:18 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:8
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #5 Marek Šmída (3:8)
41:08 Jakub Holomek se dostal k odraženému míčku, ze střely tahem ale netrefil soupeřovu klec.
40:45 Slavkovští dohrávají přesilovku, vyslali pár střel, žádná se ale neujala.
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
39:45 Jakub Motl posílal nahrávku přes brankoviště, nenašel tam ale ani jendoho ze spoluhráčů. Následně se v oslabení blýskl Ivo dohnal skvělou individuální akcí.
39:06 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za hrubost
38:56 Domácí rozehrávají z rohu na útočné polovině. Střelu od Michala Šopíka chytil Martínek do rukavic.
36:49 Jakub Melecký sekl domácího brankáře, oba borci si ale sportovně plácli a pokračuje se ve hře.
34:53 Dominik Horák trefil míče ze vzduchu a snižuje skóre.
34:52 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:7
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #94 Radim Kroupa (3:7)
33:40 Ondřej Kuchta se přiznal k teči a hosté měli možnost rozehrávat z rohu. Fair play je zkrátka cítit všude kolem.
33:24 Dvě branky v rychlém sledu. Nejprve předvedl Tomáš Kasinec krásnou individuální akci přes celé hřiště. Rychlou odpověď zajistil Radim Kroupa, který poslal odražený míček přesně k tyči.
33:23 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:7
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #94 Radim Kroupa, asistoval #88 Dominik Horák (2:7)
33:02 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #93 Tomáš Kasinec, asistoval #77 Šimon Kouba (1:7)
31:55 Domácí hráči jsou po vstřeleném gólu jako polití živou vodou. Stříleli Michal Drápal a Dominik Horák, obrana a gólman hostí si ale počínali úspěšně.
30:05 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 1:6
29:50 Hra přerušena, aktuálně se utírá hrací plocha. Patrik Slabý předvedl své dovednosti s hadrou.
28:34 Domácí se po standardce dostali ke střele, Michal Šopík ale branku netrefil.
28:06 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #44 Václav Richtár, asistoval #5 Marek Šmída (0:6)
27:47 Ke střele se dostal Michal Drápal, jeden z hostujících beků ji ale dokázal zblokovat.
25:57 Jiří Blaha chyboval a hosté se zmocnili míčku, přečíslení ale brankou neskončilo. Na druhé straně střílel Kroupa, ale branku netrefil.
24:44 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:5
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #27 Tomáš Wachtarczyk (0:5)
23:47 Martin Holeček vyslal tvrdou střelu z poloviny hřiště, brankář si ale s jeho pokusem poradil.
22:48 Hosté rozehrávají z rohu u slavkovské branky, ke střele se ale nedostali.
20:19 Hosté dohrávají svoji přesilovku, Ivo Dohnal ale branku netrefil.
20:00 Střely v 1. části: 6:10
19:50 Tomáš Kasinec dostal nabito, pátý gól hostů ale nepřidal.
19:25 Dominik Horák s Radimem Kroupou znepříjemňují hostům rozehrávku. Horák předvedl skvělou individuální akci, ale brankáře nepřekonal.
18:36 Vyloučen hráč #38 Martin Holeček družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za opakované přestupky
18:02 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:4
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída, asistoval #93 Tomáš Kasinec (0:4)
17:55 Bílovec se usadil na útočné polovině, hráči si chystají míček na střelu.
17:14 Lovas si počínal příliš tvrdě a bude muset sledovat spoluhráče z trestné. Ti se však dostali dopředu, Horák poslal nahrávku na Kroupu, ten ale branku minul.
16:56 Vyloučen hráč #14 Jakub Lovas družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
16:26 Michal Šopík se za vlastní brankou dostal do úzkých, čehož hosté blekově využili. Z této akce ale gól nepadl.
15:34 Do rozehrávky domácích se zapojil i brankář Ondřej Horák, který ukázal, že by se ani ve fotbale neztratil.
13:23 Hosté se dostali do tlaku, kvůli vysokému došvihu ale dostávají míček domácí.
11:40 Na konci přesilovky kombinovali Jiří Blaha s Janem Trávníčkem, akci zakončil Michal Šopík, ale brankář měl dobrý výhled.
11:12 Hostům se daří v oslabení útočit a sbírají cenné vteřiny.
10:23 Slavkovští zahájili přesilovku útočnou standardkou. Střílel Martin Holeček, hosté ale měli zeď dobře postavenou. Následná střela Kuchty skončila and brankou.
09:41 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
09:20 Domácí mají výhodu, Trávníček minul Kroupovu nahrávku, mohl střílet do odkryté branky.
08:15 Radim Richtár si připravil střelu, jeho pokus ale zblokoval Kuchta.
06:28 Šimon Kouba vystihl rozehrávku domácích a nekompromisně zavěsil a zvýšil na 0:3.
06:27 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #71 Radim Richtár (0:3)
05:58 Bílovečtí už si nahrávali do prázdné branky, míček však zastavil Ondřej Kuchta.
04:37 Jakub Lovas našel v dobré pozici Martina Holečka a pouze díky skvělému přesunu brankáře se nemění skóre!
04:24 Ondřej Kuchta zaváhal v rozehrávce, nakonec ale stihl svoji chybu napravit.
03:46 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #23 Jakub Hradský (0:2)
03:14 GÓL FBC Spartak Bílovec! 0:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #93 Tomáš Kasinec (0:1)
02:44 Dominik Horák napadá hostující rozehrávku, hráči Bílovce ale mají míček pod kontrolou a nikam nespěchají.
01:21 Hosté vystřídali a nadále mají míček na hokejkách. Po střele Iva Dohnala zasahuje Ondřej Horák.
00:19 Úvodní buly vyhráli hosté, první střelu zápasu má na svědomí Jonáš Moj, branku ale netrefil.