3:5
    Marek MITAŠ
    ()

FbK Horní Suchá - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 3:5
branky: 5. Jiří Třinecký, 24. Patrik Kaláb, 42. Daniel Tychtl - 30. Vladislav Kittel, 38. Marek Mitaš, 54. Petr Burýšek, 56. Petr Kittel, 60. Marek Mitaš; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Filip Plíhal 17 - Jan Klinka 19; po třetinách: 1:0, 1:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Asistent trenéra): V úvodu utkání jsme byli ještě v autech, takže jsme měli velmi pomalý rozjezd. Do druhé třetiny už nastoupil lepší celek a k vítězství jsme si dnes dokráčeli trpělivou hrou. Nikam jsme se nehnali, věřili si a podporovali se. Odměnu bereme v podobě tří důležitých bodů. Příští týden se těšíme na domácí půdu a na naše skvělé diváky. Za dnešní utkání děkujeme všem.
60:00 Komentář domácích: Po vedení 2:0 jsme si mysleli, že se soupeř porazí sám. Spoupeř hrál obětavě, chtěl vyhrát více než my. Škoda neproměněných šancí, mohlo to totiž vypadat úplně jinak. Děkuji divákům, soupeři a rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:56 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:5
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #86 Marek Mitaš bez asistence (3:5)
59:56 Hosté se prosaují do prázdné branky - Marek Mitaš - 3:5.
59:45 Krajíček dostal nabito na pravé straně ale přestřelil.
59:14 Zámek Suché, Tychtlova střela zablokována.
58:30 Mrózkova střela mimo tři tyče.
57:54 Suchá opět bez brankáře...
57:10 Plíhal zpět v brance.
56:40 Krajíček promáchl přihrávku, na druhé straně hosté netrefují odkrytou branku.
56:10 Domácí to zkoušejí bez brankáře....
55:44 Timeout FbK Horní Suchá
55:03 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel, asistoval #17 Petr Burýšek (3:4)
55:03 Petr Kittel zakončil Burýškovu akci a hosté porvé v zápase vedou - 3:4.
54:36 Rychlý útok domácích, Třinecký promáchl Tychtlovu pudkou příhru.
53:44 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #17 Petr Burýšek, asistoval #69 Petr Kittel (3:3)
53:44 Chvilku po skončení přesilovky se hosté prosazují a máme opět vyrovnáno. Petr Burýšek prostřelil Plíhala je to 3:3.
53:41 Domácí v plném počtu.
53:28 Hosté vykázáni od branky Suché.
52:45 Hosté v plném počtu, začíná jejich přesilovka.
52:05 Hrajeme 4 na 4. Plíhal ubránil svou tyčku proti Burýškovi.
51:41 Vyloučen hráč #99 Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
51:20 Domácí faulovali, zatím hostům poskytnuta výhoda.
50:45 Vyloučen hráč #28 Vladislav Kittel družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
50:37 Tychtlova střela ze středu mimo.
50:05 Domácí v plném počtu.
49:30 Po kombinaci zakončoval Eichner, míček prosvištěl brankovištěm mimo tři tyče.
48:38 Domácí se pozorně brání, teď skončil míček za mantinelem.
48:05 Vyloučen hráč #38 Jiří Třinecký družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
46:38 Standartka pro Suchou na útočné polovině, po signálu zakončoval Krajíček, trefil Klinku do ramene.
45:11 Rychlý kontr Suché, Kutáček poslal míček na Krainu, ten z blízka balonek za Klinku neprocpal.
43:55 Hra se rychle přelévá ze strany na stranu a vídíme i šance, nyní ale bez brankového efektu.
41:58 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #12 Milan Mašurka (3:2)
41:58 Suchá si bere vedení zpět. Daniel Tychtl po chytře rozehrané standartce trefil odkrytou branku - 3:2.
41:45 Chyba domácích v rozehře, míček se dostal k Marku Mitašovi, ten těsně minul.
40:09 Hned po rozehře se dostal na brankovišti do zakončení Krajíček, Klinka jej vychytal.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:46 Nápor domácích v závěru třetiny, v největší šanci byl Kraina, jehož dorážka z blízka trefila Klinku do masky.
37:43 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #86 Marek Mitaš, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:2)
37:43 Teď už se ale hosté radují. Marek Mitaš vyrovnává na 2:2.
36:55 Druhý z Kittelů Vladislav teď ztroskotal svou střelou na Plíhalovi.
36:00 Na druhé straně prudká Kalábova střela těsně minula pravou tyč.
35:40 Kittel v gólové dvojšanci, nejprve trefil brankáře a pak tyč!
35:10 Kutáček na středu zablokován, Krainova střela sražena za branku.
34:35 Prudká ale nepřesná střela hostů z levého křídla.
33:40 Domácí šli 3 na 2, Cieleckeho na středu zastavil blokující protihráč.
32:30 Krajíček trefuje tyč jičínské branky, následně Večeřovi před odkrytou klecí míček přeskočil čepel!
32:23 Hosté v plném počtu.
32:16 Krainova střela nad branku.
31:55 Jičínští se na chvíli dostali na dostřel domácí branky, ale už je tu opět zámek Suché.
31:17 Domácí obléhají branku Jičína, Tychtlova střela po bloku končí za brankou.
30:33 Vyloučen hráč #23 Daniel Prašivka družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:21 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #86 Marek Mitaš (2:1)
29:21 Tuhle chybu domácích v rozhrávce už jičínští trestají snižující brankou. Vladislav Kittel v situaci 2 na 1 dostal přesnou přihrávku z pravé strany a trefil se do odkryté části branky - 2:1.
28:15 Hosté se drží mnohem více na míčku, Suchá je pod tlakem.
27:30 Krajíčkova střela z pravé strany míří mimo tři tyče.
26:41 Domácí se dlouho nemohi dostat z vlastní poloviny, až technický přestupek hostů a hv izd rozhodčího je osvobozuje.
25:20 Rychlý kontr Suché do otevřené obrany, Kaláb po zemi nepropálil Klinku.
25:05 Na druhé straně Mrózkova střela z dálky míjí branku.
23:55 Skvělý Plíhal proti střele Kittela z první.
23:09 GÓL FbK Horní Suchá! 2:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #96 Patrik Kaláb, asistoval #91 Daniel Tychtl (2:0)
23:09 Tohle je pro hosty studená sprcha, první střela domácích ve druhé třetině a je z toho gól. Patrik Kaláb navyšuje vedení Suché na 2:0.
22:50 Domácí se snaží aspoń chvíli kontrolovat míček a získat půdu pod nohama
21:45 Další gólovka Jičína, Plíhal teď podržel svůj tým.
21:20 Hosté do druhé třetiny doslova vlétli, Petr Kittel v jasné pozici, ale i on zakončil nad.
20:23 Hosté šli 2 na 1, Daniel Prašivka zakončoval, ale nad.
20:00 Střely v 1. části: 7:5
19:58 Domácí šli 3 na 2, Krajíček vzal zakončení na sebe, ale vysoko přestřelil.
19:31 Kraina unikl po lvém křídle a mířil do protilehlé šibenice, těsně minul.
18:52 Hra je oboustranně opatrná, velké šance nevidíme téměř žádné, spíše střely z dálky.
17:50 Na druhé straně byl Eichner sám před Plíhalem, prudkou přihrávku však nezpracoval a tedy ani nezakončil.
17:20 Mašurka zkusil střelu z otočky, byl ale zablokován.
16:23 Do jičínské braky padal tečovaný Krainův pokus, Klinka pohotově míček vyrazil.
14:56 Daniel Prašivka pálil z pravého křídla, Plíhal rukou vyráží.
13:20 Teď skvělý Klinka v brance Jičína, nejprve chytil pokus Kutáčka a následně i dvě dorážky domácích z hrany brankoviště.
12:53 Krainovu střelu po zemi vyráží Klinka.
12:10 Na druhé straně přečíslení 3 na 1, Adam Burýšek to vzal na sebe, ale Plíhala nepropálil.
11:42 Volný úder pro Suchou na útočné polovině, Třinecký trefuje tyč!
10:56 Domácí už jsou v plném počtu.
10:36 Hosté pokračují v přesilovce, dvě jejich zakončení míří mimo.
09:56 Gólovka domácích v oslabení, Kutáček nabil z poza branky Večeřovi, ten trefil gólmana do ramene.
09:10 Domácí odpalují míček do bezpečí.
08:56 Vyloučen hráč #88 Jan Hensler družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
08:20 Volný úder pro Nový Jičín, Jiří Šimek pálil prudce, ale nad branku.
06:25 Na druhé straně rychhlý útok hostů končí slabou střelou, se kterou neměl Plíhal moc práce.
06:05 Domácí vstřelená branka povzbudila, jsou více na míčku, Mrózek pálil z dálky, ale byl zblokován.
04:10 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #88 Jan Hensler (1:0)
04:10 Domácí otevírají skóre a tahle branka je jako blesk z čistého nebe. Hensler poslal dlouhou přihrávku na Jiřího Třineckého a ten šikovnou tečí nasměřoval míček za Klinku - 1:0.
03:36 Zatím je to oboustranně hodně opatrné.
02:26 Na druhé straně Kraina vybojoval míček u hrazení, posunul na Večeřu, domácí forvard však z poza branky naviděl volného hráče na zakončení, takže volil rozehru až přes obránce.
01:40 Chyba v domácí rozehrávce, Martin Filka ji však svým zakončením netrestá.
00:34 První střelu utkání si připijsuje hostující Jakub Kostelecký, mířil ale mimo tři tyče.