6:3
    Dominik HORÁK
    (Kroupa)

PASKOV SAURIANS - FBC DESTILA SLAVKOV 6:3
branky: 5. Daniel Filip, 23. Daniel Filip, 33. Radim Valigůra, 36. Daniel Filip, 37. Peter Šobich, 43. Matouš Zita - 47. Michal Drápal, 52. Jakub Lovas, 56. Dominik Horák; rozhodčí: Adam Kiovský - Lukáš Vaněk; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 35 - Ondřej Horák 33; po třetinách: 1:0, 4:0, 1:3
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Prvních 30 minut se hrálo vyrovnané utkání, ve kterých si však soupeř dokázal vypracovat více gólových příležitostí než my. Díky našemu skvělému brankáři však žádnou nedokázal proměnit. Na konci druhé části se nám podařilo gólově odskočit a měli jsme třetí třetinu v poklidu dohrát. To se však nestalo. Díky přesilové hře a trestnému střílení jsme zbytečně Slavkov pustili do hry a málem z utkání ještě udělali drama. Děkuji soupeři za férové utkání a stejně tak i všem v hale přítomným divákům.
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Zápas se  vyvíjel v první třetině podle našich představ. Přenesli jsme si tempo z předchozích zápasů a tréninků. Během několika střídání jsme se dostali do několika vyložených šancí, kde nás vychytal domácí gólman. V druhé třetině nás začal soupeř presovat a my se nedokázali dostat z tlaku. To vyvrcholilo v několik brejků, které jsme neproměnili a naopak jsme z proti útoku inkasovali. V závěrů zápasu jsme opět začali hrát naši hru. Bohužel nás opět několikrát skvěle vychytal domácí gólman a proměněné šance přišli příliš pozdě. nGratulujeme soupeřům k výhře a doufáme, že si tempo z posledních dvanácti minut přeneseme do dalších zápasů a konečně začneme proměňovat vyložené šance.
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:00 Poslední minuta zápasu probíhá ve stejném stylu jako doposud.
57:08 Další útěk Paskova končí mimo bránu.
55:51 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:3
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #94 Radim Kroupa (6:3)
52:31 Gaščík to zkusil zpoza brány, moc mu to nevyšlo.
51:18 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #14 Jakub Lovas z trestného střílení (6:2)
48:49 Kořínek zase perlí, další zákrok do prázdné brány.
47:38 Slavkov už neví co s míčkem, tak ho radši vyhazují přes celé hřiště.
46:34 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 6:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #7 Michal Drápal, asistoval #69 Ondřej Horák (6:1)
45:48 Slavkov právě neproměnil střelu do prázdné brány v přesilovce.
45:00 Vyloučen hráč #32 Matouš Zita družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
43:29 Kořínek stále zkouší dlouhé výhozy, teď mu to ale moc nevychází.
42:41 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita, asistoval #27 Matěj Kožušník (6:0)
41:28 Paskov zatím celou dobu drží míček na své holi.
40:00 Střely ve 2. části: 16:14
39:12 Peter Šobich nám letěl až na síť.
38:01 Paskov zatím Slavkov tlačí, bohužel nic z toho.
36:04 Timeout FBC DESTILA SLAVKOV
36:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #28 Adam Sikora (5:0)
35:08 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip bez asistence (4:0)
33:46 Vyloučen hráč #32 Matouš Zita družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za špatné střídání
32:04 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #83 Radim Valigůra, asistoval #7 Daniel Filip (3:0)
30:25 Slavkov zatím míček moc nedrží, spíše čekají na útok ze zálohy.
28:15 Break 2 na 1 ze strany Paskova neskončil v síti.
27:33 Slavkov právě vstřelil gol po faulu. samozřejmě to neplatí.
27:19 Hra zatím probíhá nahoru a dolů.
24:30 Výhozy obou golmanů jsou nebezpečné ale zakončení pořád neni úspěšné.
23:13 Výhoz Kořínka málem zakončil Kožušník, bohužel mu chybělo pár centimetrů.
22:16 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip, asistoval #19 Martin Ulman (2:0)
21:15 Patrik Bonczek zastavil průnik slavkova lehkým stromem.
20:00 Oba dva týmy zatím vypadají plní síly a elánu.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
19:15 Standartní situace Paskova 4 metry od brány neskončila v síti.
18:28 Kořínek právě vychytal situaci 2 na 0.
17:03 Komerční přestávka na úpravu mantinelů a úklid povrchu.
16:17 Paskov teď 3 na 2 beze střely.
13:40 Paskov s přehledem ubránil oslabení.
13:10 Slavkov zatím jen 2 střely co by ohrozily bránu.
11:29 Vyloučen hráč #43 Jakub Mechel družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
08:03 Slavkov je tvrdě napadán.
06:48 Slavkov neproměnil dorážku ze standartní situace
04:43 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:0
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #7 Daniel Filip bez asistence (1:0)
04:43 Paskov využil neproměněnou střelu Slavkova, poté to vzal do rukou Daniel Filip a skoroval.
03:15 Zatím se hraje na obě dvě strany téměř stejně, oba dva týmy mají své temné i světlé stránky.
00:40 První střela tohoto zápasu padla ze strany Paskova.