• 60 59:47
    2
    Vojtěch VALIGŮRA

PASKOV SAURIANS - Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 6:3
branky: 18. Peter Šobich, 31. Petr Šomodi, 35. Martin Michna, 48. Petr Šomodi, 49. Matouš Zita, 60. Matouš Zita - 5. Marek Mitaš, 20. Vladislav Kittel, 36. Petr Kittel; rozhodčí: Jiří Kroupa - Šimon Chovanec; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Vojtěch Kořínek 24 - Michal Szczurek 18; po třetinách: 1:2, 2:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Hrček Libor (Trenér): Soupeř je v soutěži sice nováčkem, ale v jeho řadách působí několik velmi zkušených hráčů. Dnešní vítězství je velmi vydřené a velkou měrou se na něm podílel náš fantom v masce, kterého několikrát zachránila branková konstrukce. Do dalších utkání se musíme zlepšit, pokud zase nechceme končit někdy v únoru. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších bodů. Věřím, že už příště bude bodovat. Děkuji rozhodčím i všem v hale přítomným divákům.
60:00 Komentář hostů Kittel Petr (Asistent trenéra): Z naší strany dobrý start utkání a celkově jsme dvě třetiny drželi pokyny. Ve třetí třetině jsme po inkasovaném gólu odešli hlavama mimo hřiště a tak to bohužel skončilo. Na konci ještě troška snahy, ale tohle nestačí. Musíme začít tvrději pracovat a podporovat se navzájem. Děkujeme fanouškům, rozhodčím i soupeři za fér utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:47 Vyloučen hráč #80 Vojtěch Valigůra družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
59:37 GÓL PASKOV SAURIANS! 6:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita, asistoval #19 Martin Ulman (6:3)
57:15 Hosté bez golmana v šesti
56:03 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
53:01 Vyloučen hráč #82 Vojtěch Kořínek družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za hrubost
53:01 Další závar před brankou domácích, končí žducháním. A vyločením
51:30 Kořen zachraňuje na brankové čáře, Paskov drží dvoubrankový náskok
48:51 GÓL PASKOV SAURIANS! 5:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #32 Matouš Zita, asistoval #73 Petr Šomodi (5:3)
48:51 Domácí Zita zasunuje míček do odkryté branky
47:03 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #19 Martin Ulman (4:3)
42:47 Hostující natřelují břevno, drama vrcholí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
35:28 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 3:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #69 Petr Kittel bez asistence (3:3)
35:28 Ztrátu na půlce, hostující Kittel, po samostatném úniku trestá
34:20 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #19 Martin Ulman (3:2)
32:30 Domácí Filip na půlce obral soupeře. Golman hostů se štěstím chytil.
30:12 GÓL PASKOV SAURIANS! 2:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #73 Petr Šomodi, asistoval #7 Daniel Filip (2:2)
30:12 Už je tam.
29:37 Kotel domácích si žádá vyrovnání
28:24 Vyloučen hráč #8 Jan Slováček družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za sekání
27:39 Domácí přečkali oslabení
25:36 Vyloučen hráč #73 Petr Šomodi družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 7:9
19:08 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #28 Vladislav Kittel, asistoval #86 Marek Mitaš (1:2)
17:22 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #7 Daniel Filip (1:1)
14:29 Paskovský Ulman, sám před brankářem, pod tlakem, přestřeluje.
13:39 Domácí přidávají na obrátkách, zatím bez úspěchu.
10:17 Krásná kombinace Pakova končí na hostujícím golmanovi
09:17 Domací golman čaruje
04:20 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 0:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #86 Marek Mitaš, asistoval #71 Marek Lípový (0:1)