5:2
    Kryštof NOVÁK
    ()

FBS Olomouc - FBC DESTILA SLAVKOV 5:2
branky: 10. Jakub Godla, 19. Bohdan Kopelec, 25. Jan Kratochvil, 51. Igor Macháček, 60. Kryštof Novák - 23. Dominik Horák, 32. Jiří Blaha; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 15 - Ondřej Horák 30; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Tichý Daniel (Vedoucí): První zápas sezony za nami. Ukol splnen 3 body zustali doma. Je však citit, že k naplnění našeho potenciálu nám stále něco schází. Soupeře jsme drželi tři třetiny pod soustavny tlakem, ale naše koncovka je zatím na urovni se kterou se neumime smirit. Kluci ted na tom zapracuji a doufám, že zacneme plnit cíle , které jsme si pred sezonou nastavili. Pevně veřím, že již pristi tyden v Mohelnici odvezeme dalsi tri body do tabulky divize. Dekujeme divákům a tešíme se na ne na dalsim domacim zápase. #hot16family
60:00 Komentář hostů Šícha Jan (Trenér): Z naší strany to bylo dost obranné, soupeř byl technicky i rychlostně lepší. Naše první kolo v divizi hodnotíme kladně. Soupeři i rozhodčím díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:13 GÓL FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #49 Kryštof Novák z trestného střílení (5:2)
59:13 Novák vymíchal Horáka a připisuje si první branku za mužské áčko.
58:29 Poslední minuta a půl, Slavkov chystá protiútok.
55:50 Krhovják hledal křížnou nahrávkou Macháčka, ten pálí do Horáka.
55:02 Olomoučtí kombinují a hledají cestu do pásma.
52:18 Trestné střílení družstva FBC DESTILA SLAVKOV neproměnil #6 Jiří Blaha.
52:18 Blaha mijí Antoniaziho branku z tresného střílení po faulu Krhovjáka.
50:14 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #47 Bohdan Kopelec (4:2)
50:14 Kopelec našel křížným pasem Macháčka a ten trefil odkrytou Horákovu branku.
49:34 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za sekání
49:34 Olomouc dostane šanci v přesilovce pojistit si vedení.
46:18 Bistrý našel Macháčka na středu a olomoucký syndrom pokračuje - střela mimo.
45:22 Další velká šance Krhovjáka a skvělý, pohotový zákrok Horáka v brance Slavkova.
43:03 Kratochvil dostal naservírováno od Krhovjáka nahrávkou přes celou šíři útočného pásma, kterou ale nedokázal zužitkovat a netrefil branku.
42:39 Na Kopelce zírala prázdná branka, ten trefil pouze její tyčku.
40:43 Drápal se dostal do brejku, Antonizaci skvělým zákrokem zasahuje.
40:00 Střely ve 2. části: 12:5
36:20 Novák se dostal za bránou k míčku, zkusil výběh, ale pálil pouze do bloku.
35:18 Kopelec dostal nabito na střed, Horák znovu chytá.
33:14 Novák se Štrbákem vybojovali míček pro Jelínka, ten zápěstím mijí.
31:58 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 3:2
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #6 Jiří Blaha, asistoval #88 Dominik Horák (3:2)
31:58 Blaha na dvakrát přehodil Antoniaziho a Slavkov opět snižuje.
27:50 Drápalův nebezpečný pokus z první končí na boční síťce.
26:52 Vyloučen hráč #48 Michal Šopík družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:16 Ambrož to zkusil z otočky, vyražený míček Horákem zkusil dorazit ze vzduchu Husák, který ale prázdnou bránu nedokázal trefit.
24:42 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #14 Jan Kratochvil, asistoval #15 Igor Macháček (3:1)
24:42 Macháček po standartce našel Kratochvila, který zápěstím navyšuje brankový náskok domácích.
24:06 Oba týmy se zbláznily a létají ze strany na stranu.
23:07 Kratochvilova bomba a další zákrok Horáka.
22:39 Jelínek našel na křídle Kopelce, ten to zkusil mezi nohy Horáka, který ale uzavřel mezírku mezi betony.
22:14 GÓL FBC DESTILA SLAVKOV! 2:1
Branku družstva FBC DESTILA SLAVKOV vstřelil #88 Dominik Horák, asistoval #48 Michal Šopík (2:1)
22:14 Šopík vyslal "Uničov" na Horáka a ten se přes Malíčka i Procházku dostal do střely, kterou překonává Antoniaziho.
21:55 Novák pálí do bloku.
21:08 Vyloučen hráč #7 Michal Drápal družstva FBC DESTILA SLAVKOV na 2 minuty za blokování florbalky
20:31 Drápal fauloval, Olomouc ve výhodě.
20:00 Střely v 1. části: 13:6
18:49 GÓL FBS Olomouc! 2:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec, asistoval #15 Igor Macháček (2:0)
18:49 Macháček našel volného Kopelce, ten z první posílá domácí do dvoubrankového trháku.
17:56 Wnetrzák opět sám na středu, Antonizaci skvělým přesunem drží nulu.
16:12 Olomouc Slavkovu téměř nepůjčuje míček, ale když už se k němu hosté dostanou, vždy dokáží nebezpečně ohrozit domácí svatyni.
14:52 Po delší době zasahuje i přerovský odchovanec v bráně FBS Antoniazi, který lapil střelu Mládka.
14:20 Macháček obešel bránícího hráče a vyslal tvrdou střelu, Horák zasahuje.
13:31 Macháček našel Bistrého, ten trefuje přesunujícího se Horáka.
13:02 Husák to zkusil od modré, Horák střelu viděl a vyráží.
11:18 Další střela Godly ze středu hřiště, Horák tentokrát úspěšnější.
09:11 GÓL FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #88 Jakub Godla, asistoval #49 Kryštof Novák (1:0)
09:11 Godla tahem vymetl pavučinky v bráně Ondřeje Horáka.
07:55 Dvě velké šance pro Slavkov! Nejprve pálil Dominik Horák, který minul, poté z první Wnetrzák po přenesení hry na slabší stranu. Antoniazi zasahovat nemusel.
07:19 Drápal se dostal na střed před Antoniaziho bránou a trefuje spojnici.
06:36 Dlouhá kombinace v útočném pásmu končí střelou Macháčka do bloku.
05:28 Procházka obešel D. Horáka při rozbíhané rozehrávce a zkusil to vzít sám na sebe, těsně minul.
04:27 Macháček s Kopelcem předvedli dvakrát rychlou rozehru, ani jednou nepřinesla úspěch.
03:18 Jelínek vypálil do bloku, míček se odrazil k Novákovi, ale ten usměrnil do brány pouze sám sebe.
02:07 FBS se po faulu dostává na balon a může vystřídat.
00:26 Antoniazi si  po rychlém úvodu připisuje první zákrok v dresu FBS.