• 58 57:15
    2:5
    (Procházka)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni B - FBC Mohelnice 2:5
branky: 1. Adam Burýšek, 45. Jakub Kostelecký - 18. Martin Kubíček, 22. Michal Bělaška, 40. Tomáš Pudil, 46. Tomáš Pudil, 58. Michal Bělaška; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:1 + Tomáš Mekyska OS; využití: 0:1; diváků: 136; zásahy brankářů: Jan Klinka 28 - Jan Hublar 41; po třetinách: 1:1, 0:2, 1:2
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Tak konečně to přišlo. Velký okamžik pro Nový Jičín. Krásná návštěva, snad to vydrží. Škoda, že jsme to divákům neoplatili výhrou. Každopádně k zápasu. Začali jsme dobře, rychlá branka, dobrý tlak. Potom jakoby opaření na naší straně a byli jsme najednou všude později než soupeř, málo střel a nefunkční střídačka. Každopádně pozitivní věc, kterou lze vypíchnout, je ta, že jsme nesložili zbraně a třetí třetina už byla srovnatelná s tím, jak se chceme v sezóně prezentovat. Věřím, že zapracujeme na věcech o kterých víme. Jsme na začátku, plno kluků hraje tuto soutěž poprvé. Děkujeme soupeři, rozhodčích a divákům.
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí): Po zaspaných uvidních vteřinách jsme dostali gól, který nás probudil. Od té chvíle jsme si šli za svým a plnili veškeré pokyny naordinované našimi trenéry Šinym a Rýšou, kteří se dnes nemohli zůčastnit. Konec zápasu jsme si pohlídali a vezeme domu tři body. Děkujeme soupeři za pěknou a férovou hru. nPS: Vítej doma Šiny, těšíme se na tvé představení po našem boku
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Vedoucí): Komentář kapitána týmu Mohelnice, Tomáše Pudila: "Po zaspaných prvních minutách, kdy se soupeřovi povedlo vsítit branku, jsme se probudili a šli si za taktikou naordinovanou našimi trenéry Šinym a Rýšou. Po celý zápas byla hra nahoru a dolu. Oba brankáři předváděli skvělé výkony. Konec zápasu jsme si pohlídali a vezeme do Mohelnice tři body. Děkujeme soupeři za utkání. PS: Zdravím trenéra JIřího Šincla, kterého zároveň vítám zpátky doma. Těšíme se na budoucí zápasy po tvém boku."
60:00 Komentář domácích Burýšek Petr (Vedoucí): Historicky první zápas, před dobrou návštěvou. Je to něco nového, plno kluků hraje tuto soutěž poprvé. Víme na čem pracovat. Škoda našich vyloučení, která nás brzdila. tohle musíme zlepšit. Děkujeme divákům, soupeři a rozhodčím.
60:00 Vzhledem k tomu, že se rozhodčí nedotázali pořadatelů, zda mohou potvrdit zápis, tj. zda je z pořadatelského pohledu vše doplněno, udělali tak unáhleně. Proto pouze v manuálním zápisu vám upřesňujeme ještě tyto informace: Počet přesilovek domácích - 1 Počet přesilovek hostů - 4 Nejlepší hráč domácích - Petr Burýšek Nejlepší hráč hostů - Jan Hampl
60:00 Střely ve 3. části: 22:10
59:00 Poslední minuta zápasu
57:30 Warriors v šesti
57:15 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni B
57:15 GÓL FBC Mohelnice! 2:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #57 Michal Bělaška, asistoval #52 Jan Procházka (2:5)
57:05 Lípový se prokličkoval až k zakončení, ale gólman Mohelnice připraven
55:07 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za nedovolené vrážení
53:15 Kittel v šanci ale trefuje jen pomyslný terč na gólmanově břiše
51:05 Teď jsme viděli pár šancí Warriors a hra se zase přenesla na druhou stranu ke Klínovi
49:27 Kuba když už jsi šel k tomu bubnu tak ať to jde aspoň slyšet
48:29 Warriors se snaží vypracovat nejakou gólovou šanci ale zatím se to moc nedaří
45:53 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #87 Jiří Šula (2:4)
45:53 Hosté zase odskakují na rozdíl dvou branek
45:10 A máme tady snížení
44:40 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 2:3
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #24 Jakub Kostelecký, asistoval #28 Vladislav Kittel (2:3)
43:46 Zákrok také pro Klinku
42:43 Warriors od začátku třetiny zaměstnávají goĺmana Mohelnice
40:39 Doufejme že se vydaří domácím obrátit tento zápas a dovedou své premierové utkání ke zdárnému konci
40:00 Střely ve 2. části: 13:9
39:55 Těsně před druhou sirénou hosté navýšili svůj náskok na rozdíl dvou branek a trenér Kittel tak bude mít ke svým svěřencům v šatně určitě rázný projev, před tolika diváky si Válečníci prohrát prostě nesmí dovolit.
39:40 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #88 Martin Kubíček (1:3)
37:49 Kittel si dal výběh jako za svých mladých let a proletěl se až k bráně hostů
37:15 Hra je ted nahoru a dolů
36:09 brána hostí je obstřelována jako tenkrát na Bílé Hoře
33:00 Tomáš Rusek alias Novojičinský Jakub Jankto se dnes vyspal do fotbalového dne, ale jeho nevlastní starší bratr Marek Mitáš jeho chybu napravil
30:59 Hráč Mohelnice nám zde skáče vítěznou rybičku, ale bohužel pouze zakopl o brankovou čáru namalovanou na zemi
29:40 Eichner nám předvádí hodinu vyšívání
27:29 Vyloučen hráč #68 Tomáš Rusek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za špatné střídání
27:25 Domací si jestě zvykají na vyšší soutěž a doufáme že se ze svých chyb ponaučili a uvidime slušný obrat stále je to pouze o jeden gol
22:19 Uvod druhé třetiny domacím moc nevyšel
21:10 Vedení v utkání strhávají na svou stranu hosté, kteří tím zmrazili většinu diváků přítomných na hale.
21:09 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #57 Michal Bělaška, asistoval #19 Jakub Weiss (1:2)
20:00 Střely v 1. části: 8:14
17:27 GÓL FBC Mohelnice! 1:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #88 Martin Kubíček, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:1)
16:56 Mohelnici sjíždí střely stejne jako Ester Ledecká sjezdovky
16:01 Vyloučen hráč #27 Dominik Eichner družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za hrubost
14:43 Hra je vyrovnaná a nyní se hraje bez nejakých vetších událostí
10:59 Klinka výborně lape po míčku jako zadák v baseballu
09:42 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice - osobní trest
09:42 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
05:23 Oba dva celky dnes nasadily vysoké tempo
05:14 Vyloučen hráč #99 Jiří Šimek družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B na 2 minuty za blokování florbalky
03:46 Duo Burýšek Eichner válcuje Mohelnici
00:36 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni B! 1:0
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni B vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #27 Dominik Eichner (1:0)
00:25 Úvodní buly vyhrál domácí tým