• 56 55:49
    2
    Tomáš KASINEC

FBC Spartak Bílovec - Florbal Vsetín 10:7
branky: 2. Marek Šmída, 14. Ivo Dohnal, 24. Vít Hruška, 35. René Mikel, 42. Ivo Dohnal, 46. René Mikel, 46. Šimon Kouba, 49. René Mikel, 52. René Mikel, 54. Šimon Kouba - 8. Jakub Vrzal, 8. Patrik Seevald, 15. Filip Vichtora, 26. Ivan Zajíc, 31. Jiří Vaculík, 33. Ivan Zajíc, 44. Ivan Zajíc; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 4:1; využití: 1:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Jakub Martinek 24 - Jakub Tománek 23; po třetinách: 2:3, 2:3, 6:1
60:00 Komentář hostů Kvapil Michal (Trenér): dnešni těžké utkání opět rozhodla třetí třetina kde jsme udělali opět spousty rozhodujících chyb. děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Zbořil Tomáš (Trenér): Divácky atraktivní zápas, který jsme si vlastní nedůraznou hrou zbytečnš zkomplikovali. Zápas se nám podařilo zlomit až ve 3. třetině, kterou jsme vyhráli 6:1. Dneska důležité 3 body, které se počítají.
60:00 Střely ve 3. části: 10:13
59:47 Hosté neproměnili nájezd.
58:35 Domácí kontrolují hru.
57:49 Bílovec v plném počtu.
56:59 Hosté míjí.
56:14 Domácí brankář podržel svůj tým těžkým zákrokem.
55:49 Vyloučen hráč #93 Tomáš Kasinec družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za bránění ve hře
55:01 Hosté po standartce trefují tyč.
54:23 Hosté se snaží srovnat, ale bez zatím úspěchu.
53:51 GÓL FBC Spartak Bílovec! 10:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #17 Ivo Dohnal (10:7)
52:24 Vyloučen hráč #48 Tomáš Zubek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání
51:59 Hosté přestřelili.
51:44 Hosté mají standartku.
51:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 9:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #8 René Mikel, asistoval #17 Ivo Dohnal (9:7)
51:06 Domácí těsně míjí.
50:35 Hosté mají tlak.
49:37 Domácí v plném počtu.
48:55 GÓL FBC Spartak Bílovec! 8:7
48:34 Hosté stříli nad.
47:37 Vyloučen hráč #71 Radim Richtár družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
46:42 Domácí maj standartku.
45:45 Fanouškove začali hlasitě fandit.
45:17 GÓL FBC Spartak Bílovec! 7:7
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #77 Šimon Kouba, asistoval #25 Vojtěch Vavrečka (7:7)
45:01 GÓL FBC Spartak Bílovec! 6:7
43:52 GÓL Florbal Vsetín! 5:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #8 Jiří Vaculík (5:7)
43:03 Domácí hrají v plném počtu.
41:34 GÓL FBC Spartak Bílovec! 5:6
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal bez asistence (5:6)
41:03 Vyloučen hráč #26 Vít Hruška družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za špatné střídání
40:52 Hosté trefují tyč.
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
39:25 Vyloučen hráč #27 Tomáš Wachtarczyk družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání
37:49 Domácí zachytili přihrávku hostů a pohotově vystřelili.
36:23 Hosté mají standartku.
36:00 Střela hostů letěla až ke stropu.
35:00 Domácí se pokoušejí srovnat.
34:24 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:6
33:30 Domácí se pokoušejí střílet z dálky.
32:26 GÓL Florbal Vsetín! 3:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #24 Patrik Seevald (3:6)
30:53 Hostující brankář polapil několik gólovek.
30:31 GÓL Florbal Vsetín! 3:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #8 Jiří Vaculík, asistoval #24 Patrik Seevald (3:5)
30:22 Domácí měli několik dorážek.
29:31 Hosté těsně míjí bránu.
28:15 Hosté stříli na bránu.
26:40 Domácí mají standartku.
26:25 Hosté si příhrávají na vlastní polovině.
25:34 GÓL Florbal Vsetín! 3:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #4 Filip Vichtora (3:4)
23:31 GÓL FBC Spartak Bílovec! 3:3
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #26 Vít Hruška, asistoval #46 Šimon Juchelka (3:3)
21:06 Domácí mají úvodní talk.
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:15 Hosté se snaží zklidnit hru.
17:31 Hosté trefují tyč.
16:50 Hosté jsou pod tlakem.
14:41 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #24 Patrik Seevald (2:3)
13:12 GÓL FBC Spartak Bílovec! 2:2
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #17 Ivo Dohnal, asistoval #27 Tomáš Wachtarczyk (2:2)
12:40 Domácí střela letěla přímo doprostřed brány.
10:22 Domácí se tlačí do brány, ale neskórují.
09:11 Domácí hráč vystřelil z otočky.
08:31 Hosté měli pár pěkných střel na bránu.
08:03 Domácí faulují v útočném pásmě.
07:23 GÓL Florbal Vsetín! 1:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #8 Jiří Vaculík (1:2)
07:02 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #36 Jakub Vrzal, asistoval #10 Robin Macek (1:1)
05:03 Rozhodší neuznal gól domácích, kvůli dotyku nohy.
02:50 Domácí měli slibně se rozvíjející akci.
02:10 Hostující hráč leží na hřišti.
01:16 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:0
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #5 Marek Šmída bez asistence (1:0)
00:20 Domácí poprvé vystřelili na bránu.