• 60 59:15
    2
    blokování florbalky

FTC Vysoké Mýto - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 10:8
branky: 3. Vojtěch Novák, 6. Lukáš Rolenec, 8. Patrik Rašek, 13. Jiří Unzeitig, 18. Jiří Unzeitig, 24. Vojtěch Novák, 31. František Kadavý, 36. David Špaček, 40. Vojtěch Novák, 50. Jiří Unzeitig - 14. David Coufal, 25. Michal Veselovský, 33. David Coufal, 35. David Coufal, 45. Adam Křepinský, 53. Josef Žáček, 53. Jan Martínek, 54. Josef Žáček; rozhodčí: Daniel Jireček - Jan Čečetka; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 119; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 27 - Tomáš Hlava 28; po třetinách: 5:1, 4:3, 1:4
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes velmi těžké utkání s urputným soupeřem. Dobře jsme začali, možná nás soupeř trošku ukolébal, ale ve třetí třetině nás nenechal vydechnout. Chvílemi jsme hráli profesorský florbal a soupeř trestal. Koncovka naštěstí zvládnutá skvěle. Výborná prověrka, děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Rauer Luboš (Trenér): Naprosto tragickým vstupem do zápasu jsme zbytečně dali prostor soupeři k získání výrazného náskoku, který jsme už složitě v průběhu utkání dotahovali a bohužel nedotáhli. Druhá a třetí třetina jsou pro nás vzorem toho, jak bychom měli hrát ve všech utkáních. Každopádně právě díky tomu si myslím, že se dnes v Mýtě jednalo o velmi nadstandartní divizní zápas, který musel fanoušky bavit. Děkujeme soupeři, přejeme hodně štěstí do play-up, my jdeme sbírat síly do závěrečných bojů o udržení soutěže.
60:00 Střely ve 3. části: 14:19
59:59 A je konec, přes skvělý návrat Brodu a zdramatizování tohoto utkání je vítěz FTC Vysoké Mýto. Děkujeme všem co se dnes přišli podívat a podpořit naše kluky.
59:30 Brod má poslední šanci dorovnat toto utkání.
59:15 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
58:57 Rozlivka teď předvedl velice důležitý zákrok. Napětí by se tu mohlo krájet.
58:44 A Brod je v 6!
58:30 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
58:30 Myslím že tu uvidíme velice zajímavý konec, Brod je hladový po gólech a po dorovnání tohoto utkání. Určitě to nebude ani pro jeden tým jednoduché.
57:42 Martínek R. se opravdu nebojí hrát do těla, už po několikáté poslal protihráče k zemi, podle rozhodčích zatím ale podle pravidel.
56:40 Opět tu dnes máme dobrou diváckou kulisu, fanclub se snaží podporovat celý zápas.
55:50 Ani pořadatelská služba se dneska vůbec nenudí, pořád tu někde musí rovnat mantinely po nepříjemných soubojích.
55:20 FTC změnilo taktiku, čeká na půlce co soupeř vymyslí.
54:49 Opravdu se přitvrzuje, Rašek teď leží na zemi po nepříjemném pádu na hlavu, odchází ale po svých tak snad bude v pořádku, další zranění by tu tak chybělo.
53:55 Mýto teď těžce pod tlakem, Brod nasadil ještě větší tempo.
53:08 Brod tu opravdu nechce nechat všechny 3 body a snaží se s tím zápasem ještě něco udělat. Jejich vysoký press nevyhovuje Mýtu a začínají z toho pramenit chyby.
53:05 Timeout FTC Vysoké Mýto
53:05 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:8
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #13 David Coufal (10:8)
52:55 A teď souhra Martínků, kdy zakončující Hozna Martínek nedal Rozlivkovi moc šancí.
52:53 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #33 Jan Martínek, asistoval #18 Roman Martínek (10:7)
52:38 Brod se opravdu snaží, nepřestává obstřeloval Rozlivkovu bránu.
52:35 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 10:6
50:10 A Brod opět vyvíjí tlak na rozehrávající dvojici FTC, mají v tom trochu zmatek, ale Rozlivka je opět fantasticky podržel.
49:07 A je to tak, Unzeitig propaluje Hlavu mezi nohami a využívá i tuto přesilovou hru. FTC má tak do konce zápasu 10 minut a vedou o 5 gólů.
49:06 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #10 Vojtěch Novák (10:5)
48:04 Dneska na trestnou lavici chodí jen ti dva stejní hráči, i Coufal se sem podíval ještě jednou. Tu poslední Mýto využilo, tak uvidíme zda i teď budou úspěšní.
47:51 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
46:17 Brod teď Mýto stáhlo jak nejvíc to šlo, Rozlivka musel teď předvés několik zákroků po sobě ve všech byl úspěšný.
45:40 A opět tu máme Lesáka na trestné lavici, ani teď ale není spokojený s tímto výrokem, nic s tím však neudělá a doufejme že si tu ty 2 minuty odsedí.
45:38 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
44:39 Přeci jenom z toho tlaku něco je, skvěle se zorientoval Křepinský v předbrankovém prostoru a bekhendem přehodil nic netušícího Rozlivku.
44:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 9:5
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #72 Adam Křepinský, asistoval #33 Jan Martínek (9:5)
42:40 Brod se snaží presovat a vytěžit z toho nějakou gólovou šanci, FTC si s tím zatím poradilo dobře.
40:01 Poslední úvodní buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 7:10
39:47 A to je nepříjemný gól do šatny, kdy se už Brod zvedal, dostane takovou ránu.
39:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #16 Patrik Rašek (9:4)
39:27 Šance i pro FTC ukázat, že přesilovky umí. Uvídíme co nám předvedou v poslední minutě.
38:22 Vyloučen hráč #13 David Coufal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:26 Dnes tu můžeme vidět opravdu atraktivní a gólový zápas. Ani jeden tým si nedá nic zadarmo.
35:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 David Špaček, asistoval #23 Lukáš Slabý (8:4)
34:15 Brodu ten přesilovkový gól opravdu pomohl, a po chybě obrany kdy za sebou nechali úplně volného Coufala, který má dnes dobrou formu, snižuje náskok Mýta jen na 3 branky.
34:11 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #67 Michal Veselovský (7:4)
32:58 Po skvěle načasované střele Coufala, využívá Brod svou přesilovou hru.
32:57 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #18 Roman Martínek (7:3)
31:18 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
31:18 A máme tu první přesilovou hru, Brod se tím může dostat do hry.
30:26 Dneska se daří klukům prosazovat ze střel, jsou velice produktivní.
30:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #4 Martin Fuňk (7:2)
25:27 Rozlivka měl teď obrovské štěstí, po dobré střele Martínka R. se míček pohyboval na hraně brankové čáry, gól to nakonec není.
24:31 Brod rychle odpovídá, nechce si nechat soupeře odskočit o takový razantní náskok. Skvělou střelou která orazítkovala břevno a tyčku skončila za zády Rozlivky.
24:30 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #13 David Coufal (6:2)
23:50 A Novák opět skóruje, souhra mezi ním a Lesákem je velice dobrá.
23:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #3 Petr Lesák (6:1)
22:00 Tempo zůstává stejné jako v první třetině a vidíme velice atraktivní utkání.
20:00 Střely v 1. části: 17:6
19:30 Hráč hostí s číslem 76 si dost ošklivně zvrtl kotník a nevypadá to s ním vůbec dobře, doufáme že to nebude nic vážného!!!!
17:50 Zblokovaná střela Cifry se odrazila od mantinelu před bránu hostí a Unzeitig měl tak snadnou pozici pro skórování.
17:49 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #7 Marek Cifra (5:1)
15:47 Po proměněném nájezdu se Brod trochu probudil a začíná více střílet a napadat. Mýto ale zatím skvěle brání.
13:29 Coufal si s trestným nájezdem poradil bravurně, po tygřím skoku Rozlivky si míček potáhl do strany a zakončoval do prázdné brány.
13:28 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal z trestného střílení (4:1)
13:23 Gólová režije je zatím v rukách FTC, uvidíme zda se nějaká jejich střela uchytí.
12:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (4:0)
09:28 Je vidět na hráčích Brodu nespokojenost, prohrávat v 10 minutě už 3:0 není nic hezkého.
08:18 Zatím můžeme vidět velice aktivní hru FTC, kdykoliv mají možnost zakončit tak se o to pokusí.
07:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #2 Jiří Novotný (3:0)
07:17 Začíná se to tu trochu vyhrocovat, hráči Brodu přidali na agresivitě a to se Mýtu nelíbí.
06:56 Knypl dokázal najít volného Lesáka, ten byl však nebyl schopný míček dopravit za brankovou čáru.
05:34 Krásná souhra mezi Pavlákem a Rolencem, druhý zmiňovaný nekompromisně zakončil.
05:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Lukáš Rolenec, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (2:0)
04:46 Další střela Cifry, tentokrát musel Hlava zasahovat. Jeho spoluhráči mu pak pomohli a zblokovali dorážku.
02:44 Nechytatelnou střelu vyslal Novák a tak posílá svůj tým do vedení.
02:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
01:20 Špaček vyslal nebezpečnou střelu na Hlavu, ten si s tím však dokázal poradit.
00:24 První útočnou akci FTC nepřesně zakončoval Cifra, Brod tak na míčku.
00:01 Buly pro domácí.