• 59 58:38
    8:5
    (Čtvrtečka)

FBC Dobruška - Hippos Žďár n/S. 8:5
branky: 3. Petr Duchek, 4. Marek Matějů, 29. Václav Oubrecht, 33. Jan Čtvrtečka, 53. Tomáš Kulhánek, 55. Václav Oubrecht, 56. Václav Oubrecht, 59. Aleš Moravec - 9. Tomáš Hrubý, 18. Vít Petříček, 22. Jakub Král, 33. Jan Lukeš, 57. Tomáš Hrubý; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Vladislav Jiroud 22 - Vítek Pospíchal 20; po třetinách: 2:2, 2:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Černý Jan (Vedoucí): Opakovaně skvělý vstup do zápasu. Pak jsme ale našimi chybami soupeře pustili do hry. Poučili jsme se ale z minulého zápasu, a vydrželi v koncentraci. Soupeř individuelně lepší a sehranější, ale naše vůle a obětavost fungovaly hlavně ve třetí třetině, kdy jsme ukázali, že tři body chceme víc. Díky soupeři za zápas, hodně zdaru ve zbytku sezóny a šťastnou cestu domů. A nejvíc musím pochválit naše diváky a naše ULTRAS, kteří nás dnes hnali za vítězstvím! DÍKY!
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Vedoucí): Soupeř dnes jasně lepším týmem, není důvod hledat nějaké výmluvy nebo něco podobného. Důrazem a cílem si dojít pro 3 body to prostě urvali. Od nás hodně špatné utkání, jak v útoku tak i v obraně. Zbývají 2 zápasy základní části, musíme ještě zamakat a urvat nějaké body, jinak v play off nemáme co dělat. Děkuji soupeři za zápas. Musím i pochválit jejich halu, fakt krása.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
58:59 Zápas se blíží ke konci
58:39 Moravec střílí další banku
58:38 GÓL FBC Dobruška! 8:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (8:5)
56:57 Hosté přidávají další branku
56:54 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #21 Filip Dvořák (7:5)
55:43 Toto je opravdu vyrovnaný zápas
55:23 Hosté jdou do šesti.
55:13 Timeout Hippos Žďár n/S.
55:13 GÓL FBC Dobruška! 7:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #23 Petr Duchek (7:4)
55:13 Oubrecht hned trefuje jeho další branku
54:06 GÓL FBC Dobruška! 6:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #15 Jan Čtvrtečka (6:4)
54:06 A hned na to Oubrecht gool backhandem.
53:14 Krásná dorážka Kulhánka posílá Dobrušku do vedení
52:48 GÓL FBC Dobruška! 5:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Tomáš Kulhánek, asistoval #11 Aleš Moravec (5:4)
47:12 Tento zápas je velmi napínavý.
46:59 Dobruška krásně blokuje střely hostů.
46:43 Hra se přelévá ze strany na stranu.
32:40 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #89 Ondřej Dvořák (4:4)
32:40 Hosté hned dorovnávají.
32:22 GÓL FBC Dobruška! 4:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #88 Marek Matějů (4:3)
32:22 Čtvrtečka posílá Dobrušku do vedení.
29:03 Vyloučen hráč #20 Jan Svoboda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře
28:52 GÓL FBC Dobruška! 3:3
28:52 Dobruška dorovnává.
28:23 Dobruška bojuje.
23:36 Domácí brankář předvádí krásné zákroky.
21:33 Hosté ve vedení.
21:32 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:3
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #20 Jan Svoboda (2:3)
17:28 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #17 Vít Petříček bez asistence (2:2)
17:27 Hosté dorovnávají.
14:22 Krásný zákrok domácího brankaře.
14:21 Trestné střílení družstva Hippos Žďár n/S. neproměnil #81 Pavel Rous.
12:56 Napínavá přestřelka u brány domácích.
11:12 Bankář Dobrušky se nenudí.
09:24 Hosté v šanci.
08:17 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #15 Tomáš Hrubý, asistoval #89 Ondřej Dvořák (2:1)
07:24 Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:30 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hra na zemi
03:21 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #88 Marek Matějů bez asistence (2:0)
02:20 Krásná dorážka posílá Dobrušku do vedení.
02:02 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #23 Petr Duchek, asistoval #11 Aleš Moravec (1:0)
00:05 Buly pro domácí