8:6
    Josef ŽÁČEK
    ()

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBŠ Všestary 8:6
branky: 7. Josef Žáček, 14. Jan Suchý, 31. Michal Veselovský, 32. Jakub Hart, 38. Jan Suchý, 41. Jakub Hart, 55. Roman Martínek, 60. Josef Žáček - 11. Michal Skrovný, 25. Jan Freiberg, 40. Michal Skrovný, 43. Miloš Macháček, 44. Filip Píše, 45. Miloš Macháček; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 120; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 14 - Daniel Paar 24; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Dnes se to hodnotí těžko. Začátek zápasu jsme zaspali a než jsme se vrátili do zápasu, tak nás to stálo mnoho sil. Chci moc kluky pochválit, že jsme se zamakali a vrátili jsme se, bohužel nám nevyšel konec. Díky za soupeři za fér utkání. Zdary zdary Všestary.
60:00 Komentář domácích Rauer Luboš (Trenér): Troufám si tvrdit, že to dnes bylo od začátku až do konce o nás, jak jsme po celou dobu přistupovali k zápasu. I s lehkým herním výpadkem na začátku třetí třetiny jsme si dokázali poradit a dotáhnout zápas do vítězného konce. Nicméně děkuji mockrát soupeři za utkání, slušná úroveň florbalu. Děkujeme fanouškům a vidíme se při dalším utkání. DRAČÍ SÍLA!
60:00 Střely ve 3. části: 11:7
59:49 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 8:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček bez asistence (8:6)
59:24 Draky právě podržela tyčka ve hře šest na pět.
57:28 Timeout FBŠ Všestary
56:46 Výborná střela od Čapka.
56:22 Hlava chytá zas a znova.
54:49 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 7:6
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #18 Roman Martínek, asistoval #17 Jakub Mareš (7:6)
54:16 Mareš zkusil dorazit Křepinského střelu ale neproměnil.
53:25 Dnes už byli dva neuznané góly kvůli vysoké holi.
49:24 Draci měli několik šancí před bránou ale nedokázali proměnit.
48:54 Hart J. měl právě obrovskou šanci ale balónek mu sjel.
46:39 Hlava opět podržel.
44:38 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
44:38 GÓL FBŠ Všestary! 6:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #77 Filip Píše (6:6)
43:44 Draci trochu povolili a hned dostali dva góly.
43:30 GÓL FBŠ Všestary! 6:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #77 Filip Píše, asistoval #26 Vojtěch Bureš (6:5)
43:05 Výborný náběh od Křepinského se šancí na gól ale branku netrefuje.
42:12 GÓL FBŠ Všestary! 6:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček bez asistence (6:4)
40:55 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 6:3
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #18 Roman Martínek (6:3)
40:54 Kombinace Hart J. a Martínek R. opět vyšla, nádherným gólem ze standartní situace.
40:00 Střely ve 2. části: 11:7
39:10 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Michal Skrovný, asistoval #55 Tomáš Holomek (5:3)
37:14 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 5:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #67 Michal Veselovský (5:2)
36:54 Hlava opět perfektní zákrok.
33:21 Tvrdá střela od Mareše ale gólman Všestar opět chytá.
32:12 Hlava výborně pokrito a chytá střelu před bránou.
31:17 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:2
31:17 Kombinace Martínek R. a Hart J. na potřetí funguje a je z toho nádherný gól.
30:30 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:2
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #67 Michal Veselovský, asistoval #66 Jakub Kocour (3:2)
29:45 Mareš výborný backchecking.
28:41 Raketová střela od Kocourka ale gólman Všestar opět chytá.
27:03  Martínek H. měl obrovskou šanci kdy běžel sám na bránu ale gól neproměnil.
26:41 Draci si přesilové hře vedou skvěle.
25:52 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře
25:18 Opět výborná souhra Harta J. a Martínka R. která opět nekončí gólem.
24:20 GÓL FBŠ Všestary! 2:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg bez asistence (2:2)
21:58 Výborná střela od Veselovského M. ale tyčka Všestary podržela.
21:31 Perfektní střela od Kocourka.
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:22 Perfektní střela od Martínka H. ale gólman Všestar opět chytá.
17:44 Perfektní backhand od Martínka R. ale trefuje tyčku.
13:12 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:1
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #47 Jan Suchý, asistoval #66 Jakub Kocour (2:1)
13:11 Gólman Všestarů dnes chytá velmi dobře.
12:43 Draci skvěle brání.
10:43 GÓL FBŠ Všestary! 1:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Michal Skrovný, asistoval #77 Filip Píše (1:1)
08:00 Hlava právě podržel draky při špatné rozehrávce.
06:46 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:0
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #7 Andrej Čapek (1:0)
05:29 Hlava perfektní zákrok.
04:05 Výborná střela od Křepinského, gólem nekončí.
03:00 Draci zatim nepouští Všestary ke střele.
01:18 Výborná kombinace Harta J. a Martínka R. která gólem nekončí.
00:58 perfektní blok od Hlaváče.
00:01 Ůvodní bule pro Všestary.