8:7
    Štěpán ŠVEC
    (Smola)

FLORBAL LITOMYŠL - FbC Hradec Králové B 8:7p
branky: 12. Marek Lamplot, 32. Vilém Nonn, 35. Tomáš Boštík, 38. Ondřej Pakosta, 48. Tomáš Boštík, 51. Michael Smola, 52. Marek Lamplot, 62. Štěpán Švec - 19. Lukáš Kašpar, 25. Michael Souček, 32. Radim Kunart, 52. Lukáš Kašpar, 54. Jakub Prášek, 54. Lukáš Kašpar, 55. Lukáš Kašpar; rozhodčí: Filip Ryant - Radek Hrdlička; vyloučení: 0:4; využití: 2:0; diváků: 109; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 19 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 1:1, 3:2, 3:4, 1:0
65:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Opět zápas až do prodloužení. Mrzí mě, že jsme ztratili takto dobře rozahraný zápas a nebereme tři body. I za dva body jsme rádi, ale i tak je to pro nás ztráta. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Kremeník Roman (Trenér): Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný. Myslím si, že jsme nebyli horším týmem. Škoda, že naše produktivita nebyla větší, šance byly. V prodloužení měl soupeř více štěstí. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
65:00 Ukončení prodloužení
61:25 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #15 Michael Smola (8:7)
61:25 Švec vyslal laser k tyči a Litomyšl vítězí po prodloužení 8:7
61:18 Střela, dorážka a střela. Takto vypadala přesilovka Litomyšle. Hradec zatím brání v oslabení a prozatím úspěšně
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:59 Jde se do prodloužení, uvidíme co přinese hra 3 na 3
59:39 Timeout FbC Hradec Králové B
59:39 Vyloučen hráč #93 David Stružinský družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:34 Litomyšl zachránila spojnice
59:21 Hru nyní připomínají šachy, žádný z týmu nechce udělat chybu
59:02 Souček zkusil z voleje, ten však letěl mimo bránu a litomyšlský brankař nemusel zasahovat
58:08 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
57:47 ​Ondráček z půlky hřiště vystřelil obloučkem na bránu přes chumel hráčů, Bárta chytá
54:44 Hradec vyrovnává a zápas se okořeňuje
54:43 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:7
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #86 Patrik Strejcius (7:7)
54:03 O. Pakosta Jr. fandí neskutečně jako když arantinga letá ve voliéře. Jde mu to skvěle.
53:42 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:6
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #93 David Stružinský (7:6)
53:23 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:5
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #70 Jakub Prášek bez asistence (7:5)
51:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #61 Marek Macek (7:4)
51:05 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #67 Lukáš Kašpar, asistoval #99 Michael Souček (6:4)
50:48 ​Po 13 sekundách Litomyšl využívá přesilovku Smolovou střelou
50:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #15 Michael Smola, asistoval #25 Marek Lamplot (6:3)
50:34 Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za hrubost
47:49 Vyloučen hráč #86 Patrik Strejcius družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
47:04 Boštík se nenechal odstavit před branku a míček prostě doklepal do kasy
47:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #66 Daniel Ondráček (5:3)
45:14 Nykl měl vyloženou gólovou šanci, ten ji ale neproměnil (pořadatelský stolek stále čeká na ,,brejličky´´)
42:17 Moravec vyráží na poslední chvíli střelecký pokus královehradeckého útočníka
40:01 Tentokrát vyhrál buly Hradec
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:59 Poslední vteřiny 2. třetiny se odehrají na královehradeckých čepelí
37:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #27 Ondřej Pakosta, asistoval #87 Petr Černý (4:3)
36:23 Hostující brankař Hradce Králové Ondřej Bárta nyní zachránil svůj tým, když na poslední chvíli vyrazil skákající míček z brankové čary
34:39 Adam Vajrauch se objevil na hřišti a Litomyšl střílí vyrovnávací gól (Adam teda nic zásadního neudělal, ale alespoň byl na hřišti)
34:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #91 Ondřej Ryšavý (3:3)
34:21 Skvělé litomyšlské šance chytá brankař
31:38 Během krátkého uplynutí času padly dva góly
31:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn, asistoval #11 Štěpán Švec (2:3)
31:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:3
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:3)
29:03 Hradec v plném počtu
27:03 Litomyšl si zahraje první přesilovku v tomto utkání
24:26 Hradec jde do vedení
24:25 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #99 Michael Souček, asistoval #67 Lukáš Kašpar (1:2)
22:43 Lamplot přihrál výborně backhandem na Dominika Nováka. Ten šel do výběhu, ale byl až moc ponořený dát gól, že ho nedal. Připadalo to jako když medvěd lední vyhlíží ideální kořist v obrovském shluku mrožů, ale nakonec neuloví ani mládě
20:58 První minutku 2. třetiny Hradec tlačil litomyšlské formace, ale nyní se hra vyrovnala
11:12 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot bez asistence (1:0)
07:52 Hradec měl také šance, ty však Jonáš Moravec zlikvidoval
04:12 Krásná kombinace na straně Litomyšle končí za mantinelem
03:39 Zápas je prozatím v klidném tempu
01:42 Tomáš Nykl (Lumír) už měl dvě gólové šance, ale ani jednu z nich neproměnil
00:01 Buly vyhrála Litomyšl