• 59 58:07
    9:11
    (Šmíd)

FbK Orlicko-Třebovsko - FBŠ Všestary 9:11
branky: 10. Štěpán Kapoun, 17. Vojtěch Šmíd, 18. Jan Machatý, 22. Tomáš Langer, 27. Jakub Šmíd, 34. Jan Machatý, 39. Štěpán Kapoun, 46. Tadeáš Vaněk, 59. Štěpán Kapoun - 1. Miloš Macháček, 2. Jan Světlík, 6. Jan Freiberg, 7. Jan Světlík, 19. Jan Freiberg, 27. Michal Skrovný, 28. Jan Kubec, 46. Jan Světlík, 47. Jan Kubec, 54. Jan Světlík, 56. Jan Freiberg; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Jonáš Marek 2, David Richter 25 - Daniel Paar 31; po třetinách: 3:5, 4:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Utekl nám začátek utkání. Dotahování výsledku nás stálo mnoho sil, které v závěru chyběly. Zápas byl vyrovnaný, soupeř těžil z našich chyb a tím vyhrál.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): Po cestě do Třebové jsme chytli vánici, tu se nám povedlo dovést do haly, kde jsme šli do vedení 4:0. No a pak zas přišla klasická všestarská hra, kde jsme nechali soupeře vrátit do zápasu. Pro diváky určitě atraktivní utkání. Konec už znáte, výhra, bereme tři body a snad je dovezeme do HK. Teď si jdeme dát pár kuřat, ať máme příští týden více síly. Opět startujeme šňůru vítězství, teď máme číslo 1. Děkujeme soupeři, hezké pořadatelské službě, fanouškům a mým hráčům za obětavost a nasazení. Zdary Zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
58:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 9:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (9:11)
56:58 OT zkouší hru v 6.
56:21 Minář zfaulovaný, odnáší ho mimo hřiště spoluhráči.
55:30 GÓL FBŠ Všestary! 8:11
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #26 Vojtěch Bureš (8:11)
55:30 Freiberg kompletuje hattrick.
53:33 Jan Světlík se dnes asi dobře vyspal, dává už čtvrtý gol.
53:13 GÓL FBŠ Všestary! 8:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #26 Vojtěch Bureš (8:10)
51:02 Kapoun využívá své fotbalové skills a vykopává balonek mimo hriště
49:25 Horák na Mináře, ale ten míjí.
48:38 Macháček si k Ježíšku může psát o novou florbalku. Šmídovu střelu nepřežila.
46:13 Bohužel pro domácí, sněhulák hostí roztál :(
46:12 GÓL FBŠ Všestary! 8:9
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec, asistoval #2 Filip Hušek (8:9)
45:20 GÓL FBŠ Všestary! 8:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #90 Jan Světlík, asistoval #74 Miloš Macháček (8:8)
45:20  A máme vyrovnáno, oba týmy postavily sněhuláky (8:8)
45:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 8:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (8:7)
45:07 Šmíd se vymotal ze tří hráču, nahrál Vaňkovi a ten přesnou střelou posílá OT do vedení
44:25 Střela Freiberga zblokovaná Minářem.
42:58 Skvělý zákrok domácího brankaře.
40:00 Střely ve 2. části: 12:11
38:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:7
38:12 Holomek v samostatném úniku trefuje tyčku.
36:46 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za blokování florbalky
36:09 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
33:42 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý, asistoval #7 Petr Minář (6:7)
33:42 Hned po tyčce Holuba se prosazuje Machatý
27:41 Všestary se dvěma rychlými goly ujímají vedení.
27:10 GÓL FBŠ Všestary! 5:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Jan Kubec bez asistence (5:7)
26:48 GÓL FBŠ Všestary! 5:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #16 Michal Skrovný, asistoval #90 Jan Světlík (5:6)
26:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #21 Štěpán Kapoun (5:5)
26:18 Kapoun získal balonek, nahodil na Šmída a máme tady gol v oslabení.
25:40 Všestary kombinují, ale zatím žádná větší šance.
24:45 Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
24:39 Hezka střela Rozlívky, Paar zasahuje.
23:46 Lehký fauly na obou strnanách. Hned poté Všestary v šanci 2:1, ale neproměňují.
21:23 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #21 Štěpán Kapoun (4:5)
21:23 Golem z otočky se prossazuje Tomáš Langer.
20:00 Střely v 1. části: 17:14
18:44 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #17 Jan Freiberg, asistoval #2 Filip Hušek (3:5)
17:41 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #93 Jan Machatý bez asistence (3:4)
17:41 Obrana Orlicka válí. Machatý svou střelou proměnuje stav na 3:4.
17:17 Hráč 90 odkopl brankáři domácí masku......
16:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (2:4)
16:40 Cink břevno a góóóól.
14:16 Holomek je opravdu holomek - překazil akci Horák-Langer.
13:06 Šmíd V. čistě odebral míček na polovině hřiště, ale svou střelu v gól neproměnil.
10:00 10 minut zápasu a viděli jsme toho mnoho - 5 branek, vyloučení, střídání golmanu, time out. Co dnes ještě uvidíme?
09:43 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #29 Tadeáš Vaněk (1:4)
09:43 Využita přesilovka souhrou Kapoun-Vaněk.
08:56 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za vysoká florbalka
08:56 Máme tu první vyloučení. OT v početní převaze.
06:46 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
06:46 GÓL FBŠ Všestary! 0:4
06:21 Horák svůj výběh z obrany zakončuje střelou tečovanou Šmídem. Paar chytá.
05:19 GÓL FBŠ Všestary! 0:3
05:19 Střídání brankáře. Nový brankář #1 David Richter družstva FbK Orlicko-Třebovsko
04:00 Orlicko přes minutu na polovině soupeře. Šanci ale nebyla vytvořena.
01:44 GÓL FBŠ Všestary! 0:2
01:44 Situace 2:1 před bránou Orlicka končí gólem z čepele Všestar.
00:20 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #22 Viktor Zeman (0:1)
00:00 Vítejte u 13.kola Divize mužů, kde hráči FbK Orlicka-Třebovska hostí tým FbŠ Všestary.