trest do konce utkání
  • 60 59:59
    4

FbK Orlicko-Třebovsko - Andone SK Jihlava 2:11
branky: 46. Aleš Rozlívka, 56. Dominik Zlesák - 5. Jan Beránek, 7. Jan Beránek, 8. Vít Andrýsek, 11. Matěj Voslář, 18. Martin Noháček, 27. Matěj Voslář, 32. Matěj Voslář, 40. Michal Beránek, 43. Jan Horský, 43. Vít Andrýsek, 44. Kryštof Kůs; rozhodčí: Radek Hrdlička - Tomáš Marek; vyloučení: 5 + Martin Návrat TDKU + 4:4; využití: 1:1; diváků: 82; zásahy brankářů: Jonáš Marek 25 - Štěpán Vyskočil 24; po třetinách: 0:5, 0:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Šmíd Martin (Trenér): Omlouvám se všem, kdo se na tu hrůzu koukali. Kdybych chtěl dnes někoho vyzdvihnout, jsou to pořadatelé, Je potřeba příjimat i prohry a poučit se.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): V zápase se nám dařilo s čím do něj šli a díky tomu dokázali mít zápas pod kontrolou. Děkuji hráčům a soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:16
59:59 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2+2 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko do konce utkání
59:30 Vyskočil opět podržel svůj tým.
58:12 Kapoun zkusil štěstí z půlky, ale brankář si tuto střelu pohlídal.
55:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #33 Dominik Zlesák, asistoval #93 Jan Machatý (2:11)
55:28 Zlesák svým dělobuchem do šibenice proměňuje přesilovku.
54:57 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
51:04 Vyloučen hráč #99 Jonáš Marek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
49:33 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
49:04 Minář zahrál na housle jednomu hráčů hostí.
46:42 Vyloučen hráč #28 Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
46:42 Poprvé v dnešním zápase budeme svědky hry čtyři na čtyři.
45:47 Vyloučen hráč #3 Matěj Voslář družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:47 OT má k dispozici další početní převahu.
45:08 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #28 Patrik Jurco (1:11)
43:25 GÓL Andone SK Jihlava! 0:11
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #94 Kryštof Kůs, asistoval #45 Michal Beránek (0:11)
42:38 GÓL Andone SK Jihlava! 0:10
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #76 Jan Horský (0:10)
42:38 Jihlava přidává dva rychlé góly.
42:24 GÓL Andone SK Jihlava! 0:9
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #25 Jakub Horský (0:9)
42:24 Dobrá akce hostí končí gólem.
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
39:21 GÓL Andone SK Jihlava! 0:8
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #77 Viktor Cakl (0:8)
36:50 Střela hostí letí do vesmíru a ještě dál.
36:45 Vyskočil teď drží svůj tým.
33:20 Skvělý zákrok Vyskočila, který stále drží čisté konto.
31:44 Holub těsně netrefuje bránu.
31:25 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
31:25 Beránek dává možnost domácím zkusit si přesilovku.
31:23 GÓL Andone SK Jihlava! 0:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #25 Jakub Horský (0:7)
30:10 Výborný zákrok Marka.
28:09 Hosté trefují břevno svatyně Jonáše Marka.
26:56 Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
26:56 Další přesilovka pro Jihlavu, nyní si svůj trest odpykává Dominik Zlesák.
26:08 GÓL Andone SK Jihlava! 0:6
24:18 Domácí zvládli oslabení a jsou opět v plném počtu.
22:18 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
22:18 Hosté mají k dispozici další přesilovou hru.
20:02 Rozlívka zkusil prověřit gólmana hostí, ten byl ale připraven.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:40 Zlesákův pokus z otočky zblokován.
18:50 OT tlačí, ale nedaří se jim vstřelit branku.
17:20 GÓL Andone SK Jihlava! 0:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (0:5)
17:20 Jihlava svou přesilovku využívá a zvyšuje už na rozdíl pěti branek.
16:39 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
16:39 Hosté jdou poprvé v zápase do početní převahy.
16:33 Pojer míjí bránu.
15:57 Backhand Jurca zblokován.
10:58 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
10:58 GÓL Andone SK Jihlava! 0:4
10:05 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #25 Jakub Šmíd.
10:00 Velká šance domácích gólem nekončí.
07:15 GÓL Andone SK Jihlava! 0:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #94 Kryštof Kůs (0:3)
07:15 Jihlavští zasypali OT třemi góly během pár minut.
06:05 Langer láme své žezlo na buly.
06:04 GÓL Andone SK Jihlava! 0:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek bez asistence (0:2)
06:04 Jihlava v přečíslení dva na jedna zvyšuje svůj náskok.
04:07 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (0:1)
04:07 Hosté už po čtyřech minutách otevírají skóre dnešního utkání.
01:21 Hraje se ve vysokém tempu hned od začátku zápasu.
00:01 Dámy a pánové, vítejte u dnešního zápasu 11. kola. Domácí FbK OT hostí výběr z JIhlavy.