7:13
    Jakub ŠMÍD
    (Machatý)

FbC Hradec Králové B - FbK Orlicko-Třebovsko 7:13
branky: 12. David Štaier, 15. Jakub Vít, 25. Radim Kunart, 26. Jan Schejbal, 41. Ondřej Šimerda, 42. Radim Kunart, 58. David Štaier - 2. Tadeáš Vaněk, 14. Jakub Šmíd, 20. Vojtěch Šmíd, 26. Jakub Šmíd, 33. Jakub Šmíd, 35. Tomáš Langer, 36. Patrik Jurco, 37. Pavel Horák, 37. Jakub Šmíd, 42. Tadeáš Vaněk, 46. Patrik Jurco, 58. Jakub Šmíd, 60. Jakub Šmíd; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Picek; vyloučení: 5 + Michal Kunart 4 + TDKU:5; využití: 2:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Ondřej Bárta 19 - Jakub Hrdlička 19; po třetinách: 2:3, 2:6, 3:4
60:00 Komentář domácích Kremeník Roman (Trenér): Ze začátku vyrovnané utkání nahoru dolů. V druhé a třetí třetině se už nehrál florbal. Utkání hrubě ovlivnili rozhodčí svými nezkušenostmi. Vážený Český florbale zamyslete se nad tím, jaké rozhodčí posíláte pískat celostátní soutěže. Ps.pro naše vedení, pokutu zaplatím. Sbohem
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Svůj cíl jsme splnili a vezeme domů 3 body. V utkání padalo hodně gólů, co se muselo divákům líbit. Po naší stránce dobře odvedené utkání, kde navazujeme na stoupající formu. Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:23 A dočkali jsme se :-)
59:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 7:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #93 Jan Machatý (7:13)
58:48 Dočkáme se branky č. 20 ?
57:52 GÓL FbC Hradec Králové B! 7:12
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #34 Ondřej Kroutil (7:12)
57:30 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:17 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:12
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:12)
55:52 Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za držení
53:09 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hrubost
51:40 Hosté v plném počtu
50:48 Parádní zákrok helmou zabránil jistému gólu Hradce
49:37 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra rukou
49:27 Avizované vyloučení hostů nakonec nebude
47:08 Vyloučen hráč #95 Matěj Kremeník družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
46:45 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #61 Vojtěch Šmíd.
45:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 6:11
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #30 Tomáš Langer (6:11)
41:35 GÓL FbC Hradec Králové B! 6:10
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #17 Radim Kunart bez asistence (6:10)
41:35 Brankostroj pokračuje, Radim Kunart prostřeluje hostujícího gólmana
41:04 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 5:10
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #11 Aleš Rozlívka (5:10)
40:17 GÓL FbC Hradec Králové B! 5:9
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #5 Ondřej Šimerda, asistoval #17 Radim Kunart (5:9)
40:00 Střely ve 2. části: 7:11
40:00 Férové gesto hostujícího trenéra, přimluvil se u rozhodčích za odvolání přísného avizovaného trestu pro hradeckého hráče, vylučovat se nebude
38:55 Hosté v plném počtu
36:41 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za vysoká florbalka
36:33 Pro Hradec hodně krutý průběh utkání
36:32 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:9
36:18 Timeout FbC Hradec Králové B
36:18 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:8
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #20 Pavel Horák bez asistence (4:8)
35:52 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:7
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (4:7)
34:02 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #11 Aleš Rozlívka (4:6)
32:01 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 4:5
32:00 Domácí v plném počtu
29:55 Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko neproměnil #28 Patrik Jurco.
29:54 Domácí ve čtyřech
27:54 Hosté hrají 5 na 3
27:53 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B do konce utkání
27:53 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2+2 minuty za nesportovní chování
27:53 Vyloučen hráč #68 Michal Kunart družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání
26:18 Po některých zákrocích je na hřišti hodně emocí
25:33 GÓL FbC Hradec Králové B! 4:4
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #42 Jan Schejbal, asistoval #27 Lukáš Čubírka (4:4)
25:05 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (3:4)
24:07 Tak tomu se říká bleskové využití přesilovky
24:06 GÓL FbC Hradec Králové B! 3:3
24:05 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
23:23 Domácí v plném počtu i díky dvěma  skvělým zákrokům Ondry Bárty
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:59 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 2:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (2:3)
19:59 Gól do šatny dává psychickou výhodu hostujícímu týmu
14:09 GÓL FbC Hradec Králové B! 2:2
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #15 Jakub Vít, asistoval #11 Michael Kořínek (2:2)
13:11 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:2
11:12 GÓL FbC Hradec Králové B! 1:1
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil #71 David Štaier, asistoval #86 Patrik Strejcius (1:1)
11:12 Pohotová dorážka skákajícího balonku znamená vyrovnání
05:45 Domácí v plném počtu, dobře ubráněné oslabení
03:45 Vyloučen hráč #11 Michael Kořínek družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za špatné střídání
01:10 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #21 Štěpán Kapoun (0:1)
01:10 První střela zápasu hned končí za zády domácího brankáře