60
  • 60 59:55
    Litomyšl

FLORBAL LITOMYŠL - FbK Orlicko-Třebovsko 4:2
branky: 8. Jan Stuchlík, 34. Štěpán Švec, 38. Dominik Novák, 59. Ondřej Pakosta - 23. Aleš Rozlívka, 42. Aleš Rozlívka; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Suchý; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 192; zásahy brankářů: Filip Lamař 30 - David Richter 33; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): V tomto florbalovém zápase to bylo opravdu napínavé! Ke konci se hra přitvrdila a atmosféra v hale gradovala. Naši hráči se museli vyrovnat s intenzivním tlakem a odhodláním soupeře, kdy hra přecházela do fáze, kdy každý moment byl klíčový. Navzdory tomu se náš tým dokázal držet pohromadě a díky skvělému týmovému duchu jsme zůstali silní i v náročných chvílích. Bylo to skvělé vidět, jak naši hráči dokázali zachovat chladnou hlavu a udržet svou výkonnost i za náročných okolností. Výsledek, kterým jsme vyhráli, je odměnou za tvrdou práci a odhodlání našeho týmu. Bylo to skvělé vítězství a ukázalo to, že jsme schopni se vypořádat s nátlakem a vyhrávat i v obtížných chvílích. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům a přejeme štastnou cestu domů. n
60:00 Komentář hostů Šmíd Martin (Trenér): Divácky atraktivní utkání, se spousty šancí. Rozhodovali drobnosti, ve kterých byli úspěšnější domácí. Bohužel nemůžu některé věci komentovat. Gratulace soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:55 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
59:55 Martin Klejch jde na plac, přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví a štestí do života :)
58:52 Uklidňovací gól střílí Ondra Pakosta a začla celá hala jásat
58:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #88 Ondřej Pakosta bez asistence (4:2)
58:34 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
57:02 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko
56:00 Zápas začíná dostávat grády
55:26 Luxusní fejking od Marka Macka
53:02 Kulhavý se výborně vratil do obrany a zamezil OTčku dát gól
50:40 Lumír (Tomáš Nikl) přesprintoval obránce a vybojoval pro Litomyšl standartku z rohu
49:01 Litomyšl celé střídání hrála na soupeřovi straně
47:11 Výborný zákrok Lamaře
46:04 Začíná přesilovka OTčka
45:44 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
45:27 Bude tu hra čtyři na čtyři
45:26 OTéčko zatím obstojně brání v oslabení
44:09 Tato přesilovka bude velmi zásadní jak bude vypadat zbytek zápasu
44:04 Vyloučen hráč #11 Aleš Rozlívka družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:04 Potyčka v rohu vypadala jako amaterský zápas nějakého pouličního boje někde v Mexiku. Náš Štírek Bulva chtěl zasahovat, neboť je to samý sval, ale radši nešel. (šetří se)
43:56 Domácí v plném počtu
41:56 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
41:56 Litomyšl si zahraje poprvé v tomto zápase oslabení
41:20 Rozlívka střílí z otočky a snižuje rozdíl o 1 gól
41:19 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 3:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #28 Patrik Jurco (3:2)
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:30 OTéčko vstřelilo spojnici, chýbaly milimentre, ale bylo jich mnoho
38:25 Litomyšl teď tlačí OT na jejich polovině a OTéčku to dělá problémy
37:43 Dominik vyslal střelu jedovatou jako jed taipana menšího, také musíme pochválit Švece za parádní nahrávku
37:42 Domča je fakt super, prostě parádní gól
37:41 Dominik Novák dává gól, neskutečná radost na pořadatelském stolku
37:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #47 Dominik Novák, asistoval #11 Štěpán Švec (3:1)
35:22 Hra se přelévá ze strany na stranu
34:50 Dominik Novák zlepšuje svůj výkon a začíná hrát velmi solidně
34:07 Musíme připomenout naprosto výborný výkon od hlasatele Michala Hápa
33:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #43 Jan Stuchlík (2:1)
31:05 Vyloučen hráč #66 Martin Návrat družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:54 Litomyšl zvýšila aktivitu a více napadá
28:58 Litomyšl dala dva góly, ty však nebyly uznány
28:36 Greg střílí vedle
28:15 Marek Macek našel perfektně Tomáše Boštíka, tomu však nesedla střela a netrefil bránu
25:22 OTéčko zabralo a Litomyšli to dělá problém
22:47 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko! 1:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #13 Aleš Kulhavý (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:59 1. třetina se dohraje v litomyšlském rohu
18:45 Hosté v plném počtu
16:45 Vyloučen hráč #21 Štěpán Kapoun družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za hra bez florbalky
16:45 Parádní práce Maxe Holáska pomohla Litomyšli hrát přesilovku
13:56 Fanklub Maxe Holáska šílí každým momentem co je na hřišti
12:50 Dan Ondráček se postavil do cesty jednoho ze svých soupeřu. Ten ale před sebe nikoho nepustil.
11:20 Náš Domča netrefil prázdnou branku (je to kopyto)
10:00 Vilda Nonn vysílá ze své čepele jedovaté střely, bohužel do bloku
08:20 Vyloučen hráč #29 Tadeáš Vaněk družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání
07:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #47 Dominik Novák (1:0)
06:00 ​Max Holásek bojuje na hřišti jako rosomák sibiřský bránící svoji kořist před medvědem grizzly (Ursus arctos horribilis)
05:20 Švec bravůrně přihrál Lamplotovi, ten se ale netrfil ani do míčku. Pro náš pořadatelský stůl velké zklamání
03:45 OTéčko mělo také pěknou střelu, avšak Lamař vyráží za mantinel
02:50 Dominik Novák  běhá jak motorová myš a potí ze sebe duši
00:30 30 sekund uběhlo a Litomyšl měla dvě šance