• 60 59:08
    2
    Pavel ROUS

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - Hippos Žďár n/S. 11:7
branky: 5. František Majvald, 7. František Majvald, 12. Petr Doleček, 13. František Majvald, 38. Michal Kuklík, 44. Petr Doleček, 47. Tomáš Faltus, 47. Michal Kuklík, 56. Maxim Kubelka, 58. Maxim Kubelka, 59. Maxim Kubelka - 6. Pavel Rous, 20. Šimon Poul, 24. Jan Lukeš, 26. Jan Lukeš, 29. Jan Lukeš, 41. Roman Kábele, 45. Jan Lukeš; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Ondřej Novotný 21 - Tomáš Růžička 9; po třetinách: 4:2, 1:3, 6:2
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Soupeř přijel s jasnou taktikou odvézt 3 body. Se vším šel do kasy a byl v brankovišti opravdu nebezpečný. Po náročném středečním pohárovém zápase, jsme dnes hodně tahali nohy z medu. Až po stažení na dvě lajny jsme začali hrát agresivně a více jsme se tlačili do branky. Dnes výhra, ale pocity nejsou příliš dobré. Musíme zabrat a být příště ještě o kus lepší. Soupeři přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Hrubý Tomáš (Trenér): Dneska celkově špatný výkon. Jediná druhá třetina se trochu přiblížila tomu, co chceme hrát. Strašně moc individuálních chyb, to je stejná písnička zápas co zápas. Bohužel dnes prohra zasloužená. Soupeři gratuluji k výhře. Musíme se poučit do přístích zápasů a zapracovat na našich chybách. Děkujeme soupeři za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:08 Vyloučen hráč #81 Pavel Rous družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
59:08 Do třetice přesilovka
58:06 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 11:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #8 Jan Skalický (11:7)
58:06 Kubelka dává do prázdné
57:32 Hosté to zkoušejí v šesti
57:00 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 10:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka z trestného střílení (10:7)
57:00 Max vymíchal golmana hostí a dáva desátý gól
57:00 Odpískáno je trestné střílení
55:10 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 9:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #17 Michal Kuklík (9:7)
55:10 Kuklík našel parádně Kubelku a domácí odskakují na rozdíl dvou gólů
50:58 Hosté mijí totalní tutovku
48:30 Stala se menší chyba na pořadatelském stolku, ale už jsme zpět.
48:19 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice na 2 minuty za sekání
46:27 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 8:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #29 Maxim Kubelka (8:7)
46:00 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 7:7
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #38 Tomáš Faltus, asistoval #10 Petr Doleček (7:7)
44:49 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:7
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš bez asistence (6:7)
43:27 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 6:6
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #95 Jiří Doleček (6:6)
43:27 Doleček na Dolečeka a je zase vyrovnáno
40:56 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:6
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #12 Roman Kábele, asistoval #3 Jan Lukeš (5:6)
40:00 Střely ve 2. části: 6:11
37:14 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (5:5)
37:14 Kuklík z dálky nezaváhal
35:21 Vyloučen hráč #3 Jan Lukeš družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost
35:21 Letohrad má k dispozici další přesilovku
34:28 Max opět mijí branku
33:06 Poláček skvěle zablokoval ránu do odkryté kasy
30:20 Kubelka v úniku nedokázal prostřelit gólmana hostů
28:57 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #15 Tomáš Hrubý (4:5)
28:57 Jak řekl kolega u časomíry: ,,Chorvat odjel na dovolenou" Gólman domácích svým dlouhým výjezdem nedokázal zkrotit míček
28:47 Hosté v pěti
26:55 Letohrad si zahraje přesilovou hru
26:48 Vyloučen hráč #17 Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání
25:33 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:4
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #3 Jan Lukeš, asistoval #76 Richard Kafka (4:4)
19:42 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #42 Šimon Poul bez asistence (4:2)
19:42 Hosté před koncem snižují
18:55 Jirásek z nebezpečné standartky mijí bránu.
16:00 Novák se teď vytáhl pěkným blokem
12:30 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #2 Vojtěch Marek (4:1)
12:30 Marek na Kubelku, Kubelka do prázdné
11:11 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #21 František Majvald (3:1)
11:11 Majvald nahrává Dolečkovi do prázné
06:51 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #10 Petr Doleček (2:1)
06:51 Majval přidává druhý gól parádní pumelicí
05:30 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #81 Pavel Rous bez asistence (1:1)
05:30 Rous nám vymetl pavučiny ze šibenice
04:45 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #8 Jan Skalický (1:0)
04:45 Majvald zakončuje do prázdné
04:19 Novotný se vytáhl pěkným zákrokem
03:08 Hra se nám přelévá ze strany na stranu.
00:01 Úvodní bule pro domací
00:00 Zdravíme Vás u dnešního utkaní