(Knypl)
  • 57 56:48
    Vysoké Mýto

FTC Vysoké Mýto - FBŠ Všestary 10:8
branky: 6. Petr Lesák, 7. František Kadavý, 8. Lukáš Slabý, 11. Patrik Rašek, 12. Patrik Rašek, 26. Tomáš Belej, 27. Vojtěch Novák, 31. Adam Cibere, 39. Patrik Rašek, 57. Jiří Unzeitig - 4. Vojtěch Bureš, 13. Jan Lankaš, 14. Jan Světlík, 15. Michal Skrovný, 24. Jan Světlík, 29. Miloš Macháček, 40. Libor Souček, 49. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lukáš Drahný; vyloučení: 4:1; využití: 1:2; diváků: 120; zásahy brankářů: Adam Rozlivka 21 - Daniel Paar 29; po třetinách: 5:4, 4:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Dejdar Aleš (Vedoucí): Dnes pro diváky velká podívaná, pro trenéry trochu o zdraví. Krásný férový zápas, zasloužené vítězství, i když o kousek. Parádní atmosféra, skvělí diváci a silný férový soupeř. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): V Mejtě to je vždycky těžký a to jsme vědeli. Na začátku se dostaneme do rychlého vedení a pak zas chrápeme. Za stavu 5:1 jsme ukázali morál a vratili se do zápasu, ale bohužel jsme neodkázali už srovnat. Soupeř zaslouženě vyhrál. Berem ponaučení a za týden předvedeme jiný výkon. Těšíme se na Letohrad doma. Jo a držíme Movember, tak doražte s knírkem. Zdary zdary Všestary.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
56:48 Timeout FTC Vysoké Mýto
56:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (10:8)
56:48 Unzeitig dává Mýtu dvougólvý náskok
56:38 Cifra dvakrát v dobrém bloku
55:57 Domácí oslabení ustáli
54:59 SVětlíkovu střelu dobře zblokoval Unzeitig
54:34 Dorážku Skrovného dobře lapil Rozlivka
53:41 Vyloučen hráč #11 Jakub Poláček družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
53:41 Všestary dostávají možnost pro srovnání skóre
52:08 Paar střelu vyrazil, ale obránci mu pomohli míček uklidit před dotírajícím Unzeitigem
51:28 Oba brankáři podrželi svůj tým
48:36 Knypl sám ze středu trestuhodně míjí branku
48:00 GÓL FBŠ Všestary! 9:8
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #7 Jan Světlík (9:8)
48:00 Všestary po hrubici v domácí obraně snižuje na rozdíl jediného gólu
45:51 Všestary orazítkovaly tyč
43:05 Tempo třetí třetiny zatím diktují hosté, ovšem žádnou větší šnaci neměli
40:46 První zákroky si připsaly jak domácí Rozlivka, tak hostující Paar
40:00 Střely ve 2. části: 14:8
39:46 GÓL FBŠ Všestary! 9:7
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #6 Libor Souček, asistoval #29 Michal Skrovný (9:7)
39:46 Skrovný našel před bránou volného Součka a ten si pohrál s Rozlivkou a backhandem ho přehodil
39:07 Paar teď krásně podržel Všestary
38:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #8 Tomáš Belej (9:6)
38:21 Rašek kompletuje hattrick a navyšuje náskok domácích
38:11 Hra se odehrává hlavně ve středním pásmu
35:12 Tempo hry nám teď trochu upadlo
30:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #27 Adam Cibere, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (8:6)
30:20 Cibere se prosazuje ze středu po asistenci Pavláka
28:44 GÓL FBŠ Všestary! 7:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #62 Vojtěch Bureš (7:6)
28:44 Hosté v přesilovce totálně rozebrali domácí a Macháček pohodlně skóruje
28:16 Novák v oslabení nastřelil tyč
27:26 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
26:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #66 Adam Rozlivka (7:5)
26:14 Všestary opět v početní výhodě
26:14 Novák po samostatném úniku posílá Mýto do dvougólového vedení
26:08 Rozlivka vyráží střelu z půlky
25:02 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Tomáš Belej, asistoval #10 Vojtěch Novák (6:5)
25:02 Po hezké kombinaci Belej vrací domácím vedení
24:37 Vyloučen hráč #98 Aleš Klemš družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost
24:37 Po faulu na Nováka si zahrají přesilovku domácí
23:07 GÓL FBŠ Všestary! 5:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #98 Aleš Klemš (5:5)
23:07 Odraženou střelu Klemše od zadního mantinelu doklepl do prázné branky Světlík a začínáme odznovu
21:54 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:25 GÓL FBŠ Všestary! 5:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #67 Jakub Moravec (5:4)
14:25 Střelou od mantinelu překonává domácího brankáře Skrovný, zase je to jen o gól
13:31 GÓL FBŠ Všestary! 5:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #33 Tomáš Holomek (5:3)
13:31 Světlíkova střela od půlky zaskočila Rozlivku
12:36 GÓL FBŠ Všestary! 5:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #81 Jan Lankaš, asistoval #3 Daniel Moravec (5:2)
12:36 Lankaš po přihrávce Moravce neměl problém překonat Rozlivku
11:44 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #15 Patrik Záruba (5:1)
11:44 Rašek je při chuti a zavěsil nad Paarovo rameno
10:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
10:20 Po zmatku ve všestarském brankovišti Rašek dotlačil míček za brankovou čáru
10:01 Ve vlastním oslabení domácí prováhali tutovku
08:15 Po laciném faulu Raška si zahrají hosté přesilovku
07:31 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #23 Lukáš Slabý, asistoval #10 Vojtěch Novák (3:1)
07:31 Rozehrávka volného úderu po ose Novák Slabý končí v bráně Paara, Mýsto odskakuje o dva góly
06:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 František Kadavý, asistoval #68 Libor Knypl (2:1)
06:54 Knypl prošel obranou Všestar jak nůž máslem a předložil míček Kadavému před prázdnou branku, ten ho jen zametl do hostující branky
05:14 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (1:1)
05:14 Klasická Pavlákova akce, kdy nabil Lesákovi a ten se nemýlil a uklízí míček za Paara
04:06 Mýto si vytvořilo po obdržené brance tlak
03:10 GÓL FBŠ Všestary! 0:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (0:1)
03:09 Proti spolupráci Macháčka s Burešem byl Rozlivka bezmocný