• 60 59:46
    2
    Josef POJER

FBC LETOHRAD - Orel Orlice - Andone SK Jihlava 4:2
branky: 5. Jan Skalický, 6. David Derka, 25. Michal Kuklík, 46. František Majvald - 8. Jan Beránek, 39. Martin Noháček; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Maximilián Mako; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 19 - Štěpán Vyskočil 16; po třetinách: 2:1, 1:1, 1:0
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas, kde se nám dařilo tvořit hru, ale dnes nám chyběla lepší koncovka a to rozhodlo zápas. Díky hráčům za přístup a soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): Těžké utkání kde rozhodovaly detaily. Soupeř klasicky na balónku, ale celý zápas si nedokázal poradit s naší skvělou obranou a výborným golmanem. Podali jsme kvalitní výkon a zaslouženě bereme 3 body. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu na domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:46 Vyloučen hráč #74 Josef Pojer družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
50:43 Gólman Jiruška drží svůj tým ze všech sil
49:59 Jakub "Brambor" Kalous trefil svoji životní šanci beckhendem, kterou neskutečně lapil Štěpán Vyskočil
45:12 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald bez asistence (4:2)
45:12 František Majvald ozdobil svůj první zápas v sezóně, krásným gólem
42:31 Noháček trefuje spodní tyč od které to jde pryč z hřiště
41:02 Jihlava se pomalu, ale jistě dostává do útoku
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:59 Zapoměli jsme pozdravit všechny holky ze zemědělky které se tešili na goly Tomáše Faltuse, ale on dneska bohužel simuluje
38:15 GÓL Andone SK Jihlava! 3:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #27 Vít Andrýsek (3:2)
38:15 Parádní pumelici od půlky vytasil Noháček
35:18 Ne! Ne! Ne! Maxova forma zůstala v Jablonném
34:06 Vyloučen hráč #88 Jan Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za hrubost
29:37 Bramborák diriguje obranu
29:04 Letohrad taky zvolil taktiku presu za bránou
24:36 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 3:1
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík bez asistence (3:1)
24:36 Kuklík našel odražený míč a nemýlil se
22:53 Max tu formu fakt někde ztratil
21:30 Hra se přelévá ze strany na stranu
20:00 Střely v 1. části: 6:8
17:17 Novotný se na střídačce očividně nenudí
13:24 Je vidět že Max ráno navštívil Jablonné...
11:24 Vyloučen hráč #4 Tomáš Kasper družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
11:24 První přesilovku si zahrají domací
07:02 GÓL Andone SK Jihlava! 2:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #45 Michal Beránek (2:1)
07:02 Skvělá střela hostů vymetla pavučiny ze šibenice
05:31 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #92 David Derka, asistoval #6 Jiří Skalický (2:0)
04:50 GÓL FBC LETOHRAD - Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #10 Petr Doleček (1:0)
04:50 Bejček našel skvělou nahrávkou Hanzka a ten nekrompomisně zakončil
04:26 Šance jako blázen! ale bohužel se Hanzkovi balónek zamotal mezi nohy
03:46 Lerch se vytáhl parádním blokem
02:26 Vítáme navrátilce domácích Frantu Majvalda
01:31 Dělovka od Skalického jen těsně mijí
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání mezi Letohradem a Jihlavou.