60
  • 60 59:57
    Hippos

Hippos Žďár n/S. - FBŠ Všestary 5:6
branky: 4. Ondřej Dvořák, 12. Jakub Král, 34. Tomáš Pachl, 52. Richard Kafka, 53. Tomáš Pokorný - 35. Miloš Macháček, 36. Michal Skrovný, 41. Jan Světlík, 49. Miloš Macháček, 50. Vojtěch Bureš, 59. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Jan Koten - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 83; zásahy brankářů: Tomáš Růžička 9 - Vojtěch Kuča 30; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Hrubý Tomáš (Vedoucí): Škoda špatné produktivity, ta nám dne moc nešla. Každé střídání golová šance, z toho musí být víc branek, než nakonec svítí na tabuli. Od půlky zápasu jsme dost odešli, jak fyzicky, tak i herně a soupeř měl navrch. Dva slepené góly a ubráněné oslabení a soupeř byl na koni. Bohužel lacině ztracené 3 body. Děkujeme soupeři za zápas a teď hurá na Brod.
60:00 Komentář hostů Freiberg Jan (Trenér): První třetina byla velká tragedie, ale tak klasicky jsme si k tomu něco v šatně řekli a začal kolotoč. Bohužel byl na obě strany, ale naštěstí jsme to zlomili. Dostali jsme se do vedení a snažili se urvat vítězství. Soupeř vyrovnal, ale my jsme zachovali chladnou hlavu a dali jsme vítězný gól. Teď jdeme slavit, jízda domů bude veselá. Díky všem za podporu. Jedeme dál, prodloužili jsme vítěznou vlnu na dva zápasy. Zdary zdary Všesatry.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
60:00 Potencionálně vyrovnávací gól domácích padl až vteřinu po zaznění sirény k ukončení 3. třetiny.
59:57 Timeout Hippos Žďár n/S.
59:57 Až teď přišla potyčka mezi hráči..
59:15 Domácí v šesti.
58:33 GÓL FBŠ Všestary! 5:6
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #67 Jakub Moravec (5:6)
58:20 Kafka klame tělem, zkrátka přihrávám tam, kam nekoukám, což se zdá jako supr taktika a daří se to.
57:00 Pachl teď obehrál dva protihráče u mantinelu, aby mohl oběhnout bránu a přihrát před bránu. Těsně za bránou ho však přepadl hráč hostů a míček mu sebral.
54:19 Hippos se v minulém týdnu utkal s týmem z Hradce Králové, byl to utkání plné obratů? ANO. Prodlužovalo se? ANO. Nájezdy, byly? ANO!!! Zopakuje se tento scénář i dnes?
52:24 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #88 Tomáš Pokorný, asistoval #15 Tomáš Hrubý (5:5)
52:24 Hrubý T. z pozadí branky našel v předbrankovém prostoru volného Pokorného, který zavěsil vedle hlavy gólmana. Držte si klobouky...
51:56 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:5
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #76 Richard Kafka, asistoval #3 Jan Lukeš (4:5)
51:56 Střelou mezi nožiska snižuje Richard Kafka!!!
51:30 Hippos teď začal solidně tlačit, aby dorovnal skóre. K šancím se dostává, ale s mířením na bránu je to teď trochu horší. Létá to, o tom žádná, ale mimo.
50:30 Supr střídání pro Huška, který by si za svoje odhodlání bojovat zasloužil metál. Dravost, to je to správné slovo.
49:42 GÓL FBŠ Všestary! 3:5
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #62 Vojtěch Bureš, asistoval #74 Miloš Macháček (3:5)
49:42 Výborné střídání hostů, tady se prostě čekalo, až to tam padne...
48:31 GÓL FBŠ Všestary! 3:4
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #29 Michal Skrovný (3:4)
47:00 Situace 2 na 1 z pohledu Hrubého T. bohužel neproměněná, míček práskl o mantinel.
46:49 Vyloučen hráč #28 Matěj Partl družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:05 Macháček, jako galantní muž, nabízí pomocnou ruku Dvořákovi O., který po narážce končí na zemi. Sympatické, to je fér, a to je to fakt 3:3.
45:40 Šup, lup, hup a už jsme zas mrknutím oka hrou před Růžičkou...
44:01 Hušek, jako by si snad pronajal svůj kus hřiště, sám, obranou domácích opuštěn, navíc ve výborné pozici před bránou Růžičky, čekal na šanci, která mohla fakt skončit dobře. Spoluhráči mu šanci nedali, přihrávku nedostal. Hippos by měl být více pozorný na rychlé přesuny hostů.
40:27 GÓL FBŠ Všestary! 3:3
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #7 Jan Světlík, asistoval #62 Vojtěch Bureš (3:3)
40:27 Tak to je senzace v podání Světlíka a Bureše.  Pěkně to vypočítali a bezchybným sehráním v těsné blízkosti Růžičky to tam prostě naprali. A je tedy vyrovnáno. Ufff...
40:01 Úvodní bully 3. třetiny pro domácí!
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:49 Divokost na míčku domácích a následné chyby v poslední minutě bránily jakékoliv šanci NĚCO udělat.
39:10 Přesilovka domácích... nebyla absolutně využita... pouze Hrubý T... vystřelil.. až v posledních dvou vteřinách... do mantinelu... opravdu takhle... se ty dvě minuty... tááhly...
37:38 Dloooooouhý nához míčku mířený hlavně pryč chytá Růžička a následným rychlým náhozem zpět urychluje šance domácích.
36:30 Vyloučen hráč #74 Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování
35:47 Chtěla jsem vám všem napsat, že hra je oproti 1. třetině rychlejší, že domácí jsou lepší na počet střel, že hosté hodně míjí, ale v tom se ty Všestary tak rozjely, že jsem to vůbec nestihla. Stav utkání tedy 3:2, hosté dotahují a dávají o sobě vědět.
35:15 GÓL FBŠ Všestary! 3:2
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #29 Michal Skrovný, asistoval #6 Libor Souček (3:2)
34:46 GÓL FBŠ Všestary! 3:1
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil #74 Miloš Macháček, asistoval #7 Jan Světlík (3:1)
33:43 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #68 Tomáš Pachl, asistoval #14 Jakub Král (3:0)
33:43 Přirážkou na hraně brankoviště Pachl drze skóruje!
32:25 Petříček se teď snažil nahodit na Pártla ořed bránou, obrana hostů zasahuje.
31:40 Dnešnímu utkání přihlíží 83 diváků, tedy 166 očí.  Děkujeme příchozím za podporu, je milé vidět plnící se tribunu.
30:32 Teď Lukeš vytvořil fanouškům moment překvapení. Před bránou hostů vybojoval míček a posílá ho mezi nohy Kuči, míček ale odcestoval milimetry mimo bránu.
30:21 Slovy pořadatelského stolku: ,,Florbal pěknej, gólů málo".
29:03 Dnešní utkání není v přímém přenosu vhodné pro fanoušky s potížemi s krční páteří, protože jak praví klasik - hra se přelévá ze strany na stranu. Je cítit velký tlak, bojovnost, sem tam někdo při útoku vyplázne jazyk a zatne zuby.
28:01 Rous - v rohu brány vedle Růžičky, posílá míček na na středu připraveného Hrubého T. (neasi), který se oblouček a následnou kličkou proplétá mezi hráči hostů a střílí. Kuča, jak asi víte, to zase chytl.
26:30 Po nevydařené přihrávce Nováka se míček uvelebil na florbalce Hrubého T., který s vervou očním kontaktem vyhledává své nepokrevní dvojče - Pavla Rouse, který už konečně chce vstřelit gól. Kuča neoblafnutelný, chytá.
23:15 Teď jakoby se projevila sauna a bazén v centru obce Všestary - co teď předvádí hosté, to je tlačenka. V týmu Hipposu teď důsledkem malá hysterie.
22:12 Skvorný teď pokračuje ve všestarském tlaku a zkouší střílet. Růžička je opět... no bezchybný.
20:30 Hušek teda začíná pěkně zvostra. Pohlednou střelou z otočky zkouší Růžičku, ten to teda naštěstí viděl, ale ostatní snad ani nestihli postřehnout, že už se střílí.
20:01 Úvodní bully 2. třetiny vítězné pro tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
18:50 V této třetině mnohem aktivnější tým domácích, kteří předvádějí rychlé obraty hry, ke střelám se také dostanou mnohem častěji.
17:50 Hezká střela Sobotky do pravého rohu brány, Kuča vyráží. Následuje střela Rouse, který na svůj úspěch dnes také ještě čeká.
16:40 Tajemný Hrubý T. teď jako správný hrající vedoucí družstva rozdává na hřišti mávnutím ruky jasné pokyny spoluhráčům. Jsou však jasné pouze domácím, ale to stačí, funguje to.
15:45 Hrubý M. se teď ubránil hejnu hostů na středu hřiště a hezkou otočkou veze míček na obranu domácích.
13:40 Aktivnější nyní domácí, daří se jim i dobře kombinovat, na hřišti se vidí. Hosté spíše roztěkaní, daří se jim spíše číhat na dobrou příležitost a tu se snažit využít.
13:20 Dvořák O. a Petříček se teď v síle snaží před bránou dostat míček tam, kam patří, Kuča si však myslí, že míček patří jinam, a proto perfektně vyráží.
12:32 Vojtěch Kuča teď v bráně předvádí psí kusy! Sic jak kapr na suchu, ale stihl teď pochytat dvě rychlé střely domácích!
11:01 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #14 Jakub Král, asistoval #68 Tomáš Pachl (2:0)
10:30 Kapitán Freiberg byl teď velmi pozorný na středu hřiště, kde překazil přihrávku hostů a sám - poměrně statečně - vyrazil na bránu. Petřířček celou akci zastavuje.
09:00 Střela Bureše teď z velkého brankoviště letěla nad hlavu Růžičky.
08:20 Hra hostů i domácích je prozatím poměrně poklidná, sem tam se odehraje nějaký souboj u mantinelu, ale vyšší dravost zatím není.
03:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Ondřej Dvořák, asistoval #17 Vít Petříček (1:0)
03:23 Po zavchycení míčku Petříčkem a krásné přihrávce na Dvořáka O., který ukázal svou rychlost, Dvořák O. otevírá dnešní skóre!
00:01 Úvodní bully pro tým hostů.
00:00 Vážení fanoušci sportu, milovníci florbalu, vítám vás u online zápisu utkání 6. kola divize mezi domácím celkem Hippos Žďár n./S. a FBŠ Všestary. Obec Všestary se nachází asi 7km západně od Hradce Králové. Pozvánka dnes bude směřovat do Archeoparku pravěku Všestary, který zprostředkovává zajímavý pohled do historie.