2

3.

série

Andone SK Jihlava - FTC Vysoké Mýto  6:7pn
branky: 17. Martin Noháček, 31. Martin Noháček, 55. Vít Andrýsek, 56. Jan Beránek, 58. Martin Noháček, 59. Jan Horský - 5. Vojtěch Novák, 6. David Špaček, 8. Patrik Rašek, 15. Vojtěch Pavlák, 33. Jiří Unzeitig, 44. Jiří Unzeitig, N Petr Lesák; rozhodčí: David Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 66; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 15 - Tomáš Olejár 18; po třetinách: 1:4, 1:1, 4:1, 0:0
Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Dnes se nám vůbec nepodařil vstup do zápasu a dlouho nám trvalo se srovnat. Výborná závěr zápasu, kde se ukázala naše síla. Díky hráčům a soupeři za zápas.
Komentář hostů Novák Drahoslav (Vedoucí): Po dobře odehraných dvou třetinách, jsme ve třetí třetine dovolili soupeři vyrovnat. Na konec se štěstí obrátilo k nám. Děkuji soupeři za uktání.
Ukončena trestná střílení
3 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #3 Petr Lesák a vstřelil rozhodující gól (6:7).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #74 Josef Pojer , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #23 Lukáš Slabý , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Andone SK Jihlava hráč #6 Hynek Jirků , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FTC Vysoké Mýto hráč #10 Vojtěch Novák a vstřelil gól.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
65:00 Ukončení prodloužení
65:00 Po napínavém prodloužení budeme pokračovat v trestném střílení. Uvidíme zda se domácím tentokrát podaří. Minulý týden se Jihlava utkala na nájezdy s Havl. Brodem a bohužel s nimi prohráli. Snad dnes bude štěstí na straně domácích.
64:30 30 sekund do konce prodložení.
63:33 Noháček šel s Horským 2v1, Noháček si vybral střelu, která jen tečovala brankáře hostů.
62:17 Beránek nahrává hynkovi, který s těžkostí zpracovává balonek.
61:39 Vyskočil chytá nebráněnou střelu.
60:42 Je to kolotoč.
60:01 Buly v prodloužení vyhrávají tým domácích.
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:20 Jihlava udělala opět techtle mechtle v sestavě, evidentně to přináší ovoce.
58:20 Jihlava vyrovnává stav.
58:11 GÓL Andone SK Jihlava! 6:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #50 Martin Noháček (6:6)
57:49 GÓL Andone SK Jihlava! 5:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #76 Jan Horský (5:6)
57:47 Timeout Andone SK Jihlava
57:10 Jihlava se snaží strelit další gól, ale nedaří se, golman vyráží.
55:49 Neviděla jsem, nepovím, ale asi pěkná akce Jihlavy.
55:45 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #50 Martin Noháček (4:6)
54:42 GÓL Andone SK Jihlava! 3:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #27 Vít Andrýsek, asistoval #23 Ondřej Vyskočil (3:6)
53:49 Vyskočil po souboji před bránou končí na zemi.
52:52 Beránek zpracovává nahrávku, ale bránu netrefuje.
51:39 Horský se snaží střílet, ale balonek mu sjíždí z čepele.
50:40 Vyskočil nahazuje balonek před branku Mýta, ale Noháček netrefuje.
49:30 Noháček neproměňuje únik 2na1.
48:16 Kasper si po zblokování střely pořádně zařval.
47:07 Vyloučen hráč #76 Jan Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:51 Hezká kombinace bratrů Horských.
45:55 Hra je vypjatá. Hraje se nahoru dolů, hráči se nezastaví.
45:15 Horský uklidňuje hru.
43:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (2:6)
42:44 Rychlý útok Mýta, ale Vyskočil sbírá míček.
41:17 Složení formací domácího týmu je opět trošičku pozměněno.
40:01 Buly teřtí třetiny vyhrávájí domácí, ale hráč hostů získává balonek a zkouší neúspěšný únik na bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
40:00 Jihlava zatím pociťuje jistou impotenci na proměňování branek, zatím se jí nedaří a většina střel končí v bránícím hráči nebo se balonek odráží od tyčí v bráně.
39:00 Do konce třetiny zbývá jedna minuta.
38:02 Hra se hraje nahoru dolů, oba týmy zvýšily aktivitu, Mýto má však nad Jihlavou převahu v aktivitě a klidu na balonku.
37:37 Vlk byl také sražen k mantinelu. To je už co říct.
36:37 Hosté hrají v plném počtu.
36:09 Jirků se pokouší střílet, ale balonek mu sjíždí z čepele.
35:37 Vyskočil sevřen u mantinelu dvěmi hráči Mýta.
34:35 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
34:05 Jihlava má odložené vyloučení.
32:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #9 František Kadavý (2:5)
32:03 Protiútok Mýta 3na1 přináší další ovoce. Vzešel opět ze špatného zpracování balonu.
30:41 GÓL Andone SK Jihlava! 2:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #50 Martin Noháček, asistoval #88 Jan Beránek (2:4)
30:41 Noháček zajebal ze skákavé nahrávky střelu do vikýře.
30:09 Jihlava se snaží kombinovat, aby trefila bránu, ale neúspěšně.
29:24 Hynek hledal Beránka, ale místo Beránkovi nahrál Špačkovi.
28:36 Mýto se snaží něco vymyslet, ale nic je nenapadá.
26:51 Vyskočil střílí, ale balonek se odráží od tyče z brány ven.
26:12 Je to jedna velká sekaná... Jihlava v zápětí snižuje na dvě lajny.
24:00 Horský na Vyskočila, Vyskočil na Kaspera, ale branka není. Obránce hostů nahrávku včas zpozoroval a zblokoval střelu Kaspera.
22:45 Novákovy ujíždí balonek z čepele.
21:19 Mýto střílí a trefuje tyčku.
20:52 Vyloučen hráč #23 Ondřej Vyskočil družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za sekání
20:30 Rychlý útok Mýta, který skončil střelou na Vyskočila.
20:01 Buly druhé teřtiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 6:6
19:23 Kasper zajebal přihrávku před domácí bránou.
19:00 Do konce první třetiny zbývá poslední minuta.
16:06 Jihlava se snaží o další úspěšný útok, ale nedaří se.
16:00 GÓL Andone SK Jihlava! 1:4
15:54 Andrýsek padá za mantinel.
14:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (0:4)
13:27 Pojer střílí do protihráče.
13:23 Formáček nahrává Horskému, který se snaží střílet, ale bránu netrefuje.
12:22 Jihlava se snaží kombinovat, ale neúspěšně.
12:04 Vyskočil dostává do prstů, vypadá, že bude v pohodě.
11:53 Horský zahazuje balonek za mantinel.
10:50 Mýto se snaží střílet, ale obrana Jihlavy zachytává. Beránek blokuje střelu Pavláka.
10:08 Vyskočil chytá mezi nohy.
09:14 Jihlava zatím silně chybuje v obranné části hry.
09:02 Dorážka Horského poposkočila po brankové čáře, ale Mýto míček sbírá.
08:04 SK Jihlava se snaží prolomit obranu Mýta, ale zatím neúspěšně.
07:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #10 Vojtěch Novák (0:3)
07:20 Vlk předvádí vysoký kop.
05:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #17 David Špaček, asistoval #6 Lukáš Rolenec (0:2)
05:37 Hynek Jirků na polovině hostů ztatil míček. Hosté ho za tuto chybu rychlím protiútokem trestají.
04:36 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (0:1)
03:55 Nahrávka Kaspera na Vyskočila končí vyražením balonku brankářem.
02:29 Vysoké mýto se snaží střílet, ale obranci domácích úspěšně blokují.
02:28 Rolenec nezpracoval tutovou přihrávku.
02:00 Vyskočil chytá svou první střelu.
01:21 SK Jihlava brání útok na brány
00:56 Nahrávka Noháčka na Hynka končí zazvoněním tyče.
00:01 Úvodní buly vahrává domácí tým
00:00 Dámy a pánové, vítám vás u 6. kola Divize mužů skupiny D. V dnešním utkání se nám představí FTC Vysoké Mýto a Andone SK Jihlava. Přeji příjemnou zábavu při čtení online zápisu.