• 45 44:45
    9:3
    (Moravec)

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Dobruška 9:3
branky: 1. Štěpán Švec, 8. Tomáš Novák, 8. Štěpán Švec, 19. Tomáš Nykl, 20. Marek Lamplot, 21. Štěpán Švec, 25. Marek Macek, 27. Ondřej Hegr, 45. Marek Lamplot - 7. Jan Flegl, 37. Jan Černý, 38. Jan Čtvrtečka; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 128; zásahy brankářů: Filip Lamař 7, Jonáš Moravec 6 - Robert König 5, Tomáš Tuček 8; po třetinách: 5:1, 3:2, 1:0
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Fantastický výkon našeho týmu! Ve florbalovém zápase jsme zvítězili 9:3 a byli jsme nad naším soupeřem výrazně dominantní. Drželi jsem kontrolu nad zápasem a ukázali jsme svoji sílu a dovednosti na hřišti.nnSkvělou zprávou je, že jsme dali příležitost i mladým hráčům, což je skvělý způsob, jak posílit týmovou dynamiku a budoucnost našeho týmu. Jejich zapojení do zápasu přineslo novou energii a talent do týmu.nnCelkově lze říci, že jsme zářili na hřišti a jasně ukázali, že máme potenciál pro další úspěchy ve florbalové sezóně. nDěkujeme soupeři za zápas a přejeme štastnou cestu domů.n
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Dneska jsme se první půlku vozili na kolotoči a nestačili reagovat na domácí rychlou souhru. Pozitivem je pro nás konec druhé třetiny a třetí třetina, kde jsme vydrželi makat a obětavou hrou držet se soupeřem krok. Pro nás dnes cenné zkušenosti proti jednomu z nejlepších týmů divize. Děkujeme za utkání a za atmosféru tady v Litomyšli. My makáme dál!
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 Děkujeme za výborný výkon Dominika Nováka :)
44:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #51 Jonáš Moravec (9:3)
44:45 Moravec předvedl ukázkový výhoz a Lamplot využil krásně situaci
43:25 Dominik Novák zkoušel střelu z dálky, ale obránce zblokoval pokus
43:09 Hosté v plném počtu
41:09 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #51 Jonáš Moravec družstva FLORBAL LITOMYŠL
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #92 Tomáš Tuček družstva FBC Dobruška
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:52 Litomyšl dominuje zápasu a řídí tempo hry
37:43 GÓL FBC Dobruška! 8:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #15 Jan Čtvrtečka, asistoval #11 Aleš Moravec (8:3)
37:43  Jan Čtvrtečka vystřelil hned ze standartky
36:34 GÓL FBC Dobruška! 8:2
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #21 Jan Černý, asistoval #11 Aleš Moravec (8:2)
35:59 Josef Karlík netrefil prázdnou branku, aloe bral to s úsměvem
34:39 Max Holásek se objevil na hřišti a vyzařuje ze sebe neuvěřitelnou snahu pomoc týmu
32:19 Hosté v plném počtu
30:19 Vyloučen hráč #10 Jan Flegl družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
29:15 Litomyšl tlačí, ale hra připomíná spíše trénink
26:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #14 Ondřej Hegr, asistoval #43 Jan Stuchlík (8:1)
26:14 Oťas byl skvěle připraven na dorážku před brankou
24:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #12 Tomáš Nykl (7:1)
24:26 Velmi pohledná akcička v provedení bývalých zetešáků končí gólem
22:10 Lamař předvedl znova fantastický zákrok
20:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #25 Marek Lamplot (6:1)
20:32 Štěpán dovršil hattrick, gratulujeme :)
20:00 Střely v 1. části: 7:4
19:23 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #29 Ondřej Pakosta (5:1)
19:23 Lamplot chytře vymyslel situaci a končí gólem
18:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #44 Filip Lamař (4:1)
07:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #29 Ondřej Pakosta (3:1)
07:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #21 Marek Macek (2:1)
06:58 GÓL FBC Dobruška! 1:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #48 David Kollert (1:1)
03:07 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
03:07 Marek Macek se obtočil kolem soupeře a přitom sekl protivníka
00:59 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #72 Daniel Ondráček (1:0)
00:59 Štěpán Švec vzal příležitost za pačasy a vyslal střelu rychlou jak Flash