Roman MARTÍNEK
  • 60 59:55
    2

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC Dobruška 4:7
branky: 15. Josef Žáček, 48. David Coufal, 54. Josef Žáček, 57. Jakub Hart - 8. Jan Flegl, 8. David Kollert, 9. Václav Oubrecht, 11. Aleš Moravec, 18. Aleš Moravec, 21. David Kollert, 24. David Kollert; rozhodčí: Jan Dušek - Šimon Vančata; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Zemánek 24 - Robert König 35; po třetinách: 1:5, 0:2, 3:0
60:00 Komentář domácích Čapek Adam (Vedoucí): První utkání v divizi ukázalo naší aktuální výkonnost a úroveň ligy, do které jsme postpoupili. Postupem času jsme se zlepšovali a dostávali se více a více do hry, bohužel kvůli ztracenému úvodu zápasu jsme již utkání neotočili na naši stranu. Děkuji soupeři za zápas a početné divácké kulise, za kterou jsme rádi.
60:00 Komentář hostů Černý Jan (Vedoucí): Produktivita prvních dvou třetin nám dnes zajistila tři body. Jsme rádi, že jsme do sezony vstoupili vítězně. Ale třetí třetina pro nás musí být velký vykřičník. Díky soupeři za zápas a zdravíme všechny u onlinu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:55 Vyloučen hráč #11 Aleš Moravec družstva FBC Dobruška na 2 minuty za hrubost
59:55 Vyloučen hráč #18 Roman Martínek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost
58:54 Poslední třetina ve velkém napětí
57:58 Hosté ztratili energii
56:30 FBC Dobrouška ve velkém tlaku
56:16 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 4:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #76 Jakub Hart, asistoval #13 David Coufal (4:7)
56:16 Draci si ve třetí třetině vedou lépe
53:50 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 3:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #99 Jakub Martínek (3:7)
53:35 Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
51:02 Draci měli šanci v oslabení ale nebyla uspěšná
50:34 Vyloučen hráč #76 Jakub Hart družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:11 Hra rukou ale rozhodčí si nevšiml
48:25 Tvrdý úder tělem na Lukáše Zemánka
47:25 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 2:7
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #13 David Coufal, asistoval #18 Roman Martínek (2:7)
35:16 Martínkova nebezpečná střela prosvištěla kolem tyče jako vítr
35:03 Vyloučen hráč #48 David Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:22 GÓL FBC Dobruška! 1:7
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #21 Jan Černý (1:7)
21:30 Nebezpečná střela hostů
20:20 GÓL FBC Dobruška! 1:6
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #48 David Kollert, asistoval #5 Marek Čejpa (1:6)
20:00 V druhé třetině brod promíchal sestavu
20:00 Střely v 1. části: 17:17
19:00 Probíha poslední minuta první třetiny
17:48 Draci nevyužívají chybu hostů při rozehrávce
17:12 GÓL FBC Dobruška! 1:5
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (1:5)
16:52 Adam Jonák sportovně odezdává balón
14:54 Kotel domácích bouří celou halu
14:08 GÓL TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons! 1:4
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil #97 Josef Žáček, asistoval #13 David Coufal (1:4)
13:22 Draci nejsoi schopni prostřelit obranu hostí
12:57 Vyloučen hráč #48 David Kollert družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
11:05 Myš pod halou se v tuto chvíli rozhodla vyrazit volejbalovou příklopku, hra pozastavena
10:22 GÓL FBC Dobruška! 0:4
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #11 Aleš Moravec, asistoval #10 Jan Flegl (0:4)
10:02 Michal Veselovský jistí situaci
08:47 GÓL FBC Dobruška! 0:3
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #4 Václav Oubrecht, asistoval #21 Jan Černý (0:3)
07:35 GÓL FBC Dobruška! 0:2
07:35 FBC Dobrouška je ve vedení o dvě branky
07:12 GÓL FBC Dobruška! 0:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #10 Jan Flegl, asistoval #69 Richard Benjamín Chaloupka (0:1)
05:48 Vyloučen hráč #17 Jakub Mareš družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání
05:00 Úspěšný blok pro Veselovského M.
03:00 První zákrok pro golmana hostí
01:56 Suchý minul bránu  pouze o centimetry
00:00 Úvodní buly vyhrává FCB Dobrouška